Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pukk Dátum február 22, 2013, 13:15:10
Ha  ilyen egyszerű lenne átbukni akkor sorra gyártanám a kamu számlákat :) Sportfogadással amúgy sem lehet "átbukni".Pókerrel lehet, ekkora összegnél vszínű nem is lesz gond de komolyabbal már zárolhatnak számlát is.

pókerre gondoltam, más módja nincs az átbukásnak  ;D

Mobilos 20 ingyen pörgetés bónuszát hányszor kell megforgatni, és csak a gonzon lehet?

Idézetet írta: davixxx Dátum február 22, 2013, 14:10:18
Mobilos 20 ingyen pörgetés bónuszát hányszor kell megforgatni, és csak a gonzon lehet?

ha jól tudom már nincs ez az akció, mivel nem tudták átállítani azt,hogy ne csak €-s számlával rendelkező emberek használhassák ezt az akciót hanem a FT-osok is .... ezért inkább levették az akciót  :noway: :noway: :noway:

amúgy 3x kell pörgetni, és nem csak gonzon, amik ott vannak a mobil kaszinóban gamek azokon tudod pörgetni

Idézetet írta: chriss87 Dátum február 22, 2013, 14:17:03
ha jól tudom már nincs ez az akció, mivel nem tudták átállítani azt,hogy ne csak €-s számlával rendelkező emberek használhassák ezt az akciót hanem a FT-osok is .... ezért inkább levették az akciót  :noway: :noway: :noway:

amúgy 3x kell pörgetni, és nem csak gonzon, amik ott vannak a mobil kaszinóban gamek azokon tudod pörgetni

ne bassz.. most csinalja pedig mar, minny tudnek is pörgetni. Ekkora balfaszok nincs ott egy programozo aki ezt be tudná állítani??? vicc.. :noway:

Jó ez.. már pörgeti is.. elég lassú eddig 3 pörgetés ment le és 1.10€...

5€ adott :ok: Ezt akkor 3x kell megforgatni és utánna lehet fogadni!! :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum február 22, 2013, 14:28:58
5€ adott :ok: Ezt akkor 3x kell megforgatni és utánna lehet fogadni!! :beerchug:
mobilon?

Idézetet írta: davixxx Dátum február 22, 2013, 14:28:58
5€ adott :ok: Ezt akkor 3x kell megforgatni és utánna lehet fogadni!! :beerchug:

Az úgy konkrét 0.25 centenként pörgettem és 20 pörgetés alatt a Jack Hummeren egyszer nyertem 0.03€ azon kívül semmi... :noway: Szóval ha valaki forgat az ne azon tegye..


Hoppá és tényleg működik  :beerchug: 10,22 €-t pörgettem ki, 2.körnél bejött a FREE SPIN kicsit megdobta  :redchug:   de még a neheze hátravan...3x megjátszani  a 10,22t  :great:

Idézetet írta: chriss87 Dátum február 22, 2013, 14:42:31
Hoppá és tényleg működik  :beerchug: 10,22 €-t pörgettem ki, 2.körnél bejött a FREE SPIN kicsit megdobta  :redchug:   de még a neheze hátravan...3x megjátszani  a 10,22t  :great:

könnyen jött, könnyen ment  :beerchug: :redchug:

Sziasztok!
Én beléptem mobilról és nincs 20 ingyen pörgetésem ezt hol tudom megnézni vagy ezt kérni kell?Van pénz a sportingbet számlámon!

Közben megtaláltam az ingyen pénzt:)

Ez a Sherlock Holmes-os csak akkor működik, ha van a számlán pénz, igaz?

Idézetet írta: rodeoshow Dátum február 22, 2013, 17:39:48
Ez a Sherlock Holmes-os csak akkor működik, ha van a számlán pénz, igaz?

Nem, nekem full üres volt a számlám. Azóta már megint üres .   ;D