Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Humoros ez a sportingbet!

Lejátszottam a bónuszprogram 25 ingyen pörgetését, a 24. után 3 euró nyereménnyel álltam, erre utolsóra beadott 10 free spint, amire 9,5 euró jött. (összesen 12,5)
Én így még nem káromkodtam nyertes pörgetésnél!

Ha ezt a 26. pörgetésre adja, akkor biztosan nyereséggel szállok ki, így meg csak annyi történt, hogy nem 9, hanem 38 euró lett a megforgatási kötelezettségem!
Persze ez esélytelen volt.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 06, 2013, 09:26:21
A pénzt ideiglenesen áthelyezheted Paradise Pokerre, így a sportfogadási és kaszinó számlád üresnek fog tűnni, majd játék nélkül is visszarakhatod (visszatranszferálásnál a min. 1 EUR, a szoftvert telepíteni érdemes)

Ezt hogy kell csinálni? Ha belépek a letölthető Paradise Pokerbe, attól még a Sportingbet fogadási felületén vagy a nyerőgépekben is látszik az egyenlegem.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 04, 2013, 11:18:35
Ezt hogy kell csinálni? Ha belépek a letölthető Paradise Pokerbe, attól még a Sportingbet fogadási felületén vagy a nyerőgépekben is látszik az egyenlegem.

Egy ismerősöm is erre panaszkodott, lehet, hogy ezt mostanra megváltoztatták.
(nem tudom most ellenőrizni, nincs pénzem náluk)

Talán túl sokan éltek ezzel a megoldással vagy csak egyszerűen valamelyik sportingbetes olvassa ezt a fórumot.
(ez utóbbira én 1.15-ös szorzót adnék. Aki fogad rá, na az a sportingbetes!)

Idézetet írta: Irtis Dátum március 04, 2013, 11:18:35
Ezt hogy kell csinálni? Ha belépek a letölthető Paradise Pokerbe, attól még a Sportingbet fogadási felületén vagy a nyerőgépekben is látszik az egyenlegem.

Belépni nem elég, a cashierben transferálni kell az egyenleget, majd utána vissza (visszafelé 1EUR a minimum).

A cashier-re kattintva a Sportingbet honlap számlám menüpontja jön be, ott pedig nem lehet poker számlára utalni. Ezek szerint megszüntették ezt a lehetőséget.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 04, 2013, 18:13:29
A cashier-re kattintva a Sportingbet honlap számlám menüpontja jön be, ott pedig nem lehet poker számlára utalni. Ezek szerint megszüntették ezt a lehetőséget.

Most próbáltam ki, a ParadisePokerben nekem most is működik Cashier Transfer és utána Withdraw, ha te a másik, Ongame klienst töltötted le, az probléma, mert ott eddig se működött.

Köszi, így már működik. A fene se gondolta volna, hogy 2 póker szoftverük is van.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 04, 2013, 20:38:28
Köszi, így már működik. A fene se gondolta volna, hogy 2 póker szoftverük is van.

Az Ongame az újabb, azt hiszem az azért lett, mert az dollár alapú.

Sportingbeten 20 ingyen forgatás! (kaptam róla emailt) 15 euró össze is jött,már "csak" meg kell forgatni :D

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 15, 2013, 13:31:54
Sportingbeten 20 ingyen forgatás! (kaptam róla emailt) 15 euró össze is jött,már "csak" meg kell forgatni :D

És melyik nyerőgépen ?

EVOLUTION
vagy
LUCKY ANGLER lehet választani!

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 15, 2013, 13:31:54
Sportingbeten 20 ingyen forgatás! (kaptam róla emailt) 15 euró össze is jött,már "csak" meg kell forgatni :D

Melyik játékon?

u.i: most látom,hogy már adtál választ a kérdésemre

Evolution nyerő gépen jó nekem!

Ja látom már írtátok, köszi az infót! :beerchug:

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 15, 2013, 13:31:54
Sportingbeten 20 ingyen forgatás! (kaptam róla emailt) 15 euró össze is jött,már "csak" meg kell forgatni :D

Nekem sajnos egyiken se ad semmit.  :(