Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


1.5 euró jött ingyenpörgetésekből, amit aztán lebuktam 0-ra, mert 5 pörgetésből nem jött 1 cent se ezen a halas vackon.  :laugh:
(Az utolsó pörgetésnél már az első 2 tárcsán kijött a scatter, persze még 1 harmadik b*szott jönni.  :D )

Idézetet írta: Irtis Dátum február 26, 2013, 12:27:36
Az "Ingyenes pörgetés hétfőn" ajánlat szerint kaptam ma 50 ingyenes pörgetést, amiből nyertem 11 eurót. Az ingyenes menetek után viszont az összeg eltűnt. A chaten azt mondták, hogy a megforgatást csak valódi pénzzel lehet végezni, és csak ezután írják jóvá az ingyenes pörgetésekből nyert bónuszt. Ez tényleg így van? Azért furcsa ez nekem, mert a Bónuszprogramban, hónap elején kapott ingyenes pörgetésből nyert bónusznál nem így volt. Ott az ingyenes pörgetések után megmaradt a nyert pénz, és azzal lehetett végezni a megforgatást. Ha viszont valódi pénzből kell 10x megforgatni, akkor az tuti bukta lesz és meg se próbálom...

Most is ugyanez történt. Megint rákérdeztem a chaten, de most valódi választ is kaptam. Azért nem jelenik meg az ingyenes pörgetésekből származó nyeremény, mert egy korábbi ingyenes pörgetés nyereményét még nem forgattam meg (mert elvesztettem), és ez a promóció még aktív. Ha lejár az akció, törlik a megforgatási kötelezettséget.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 15, 2013, 20:57:18
1.5 euró jött ingyenpörgetésekből, amit aztán lebuktam 0-ra, mert 5 pörgetésből nem jött 1 cent se ezen a halas vackon.  :laugh:
(Az utolsó pörgetésnél már az első 2 tárcsán kijött a scatter, persze még 1 harmadik b*szott jönni.  :D )

Ne izgulj, ez ilyen, engem 4.75-ről nullázott le, mert utána nem volt már semmi, pedig nem nyomtam csak min. téten.

Sziasztok!Eddig amikor lekértem nyereményt a sportingbetről banki átutalással,mindig megérkezett 1 munkanapon belül,viszont mostmár 2 munkanapja várom és nem érkezett meg,és elég sokszor lekértem már nyereményt és amióta bevezették ezt a napközbeni átutalást,mindig megkaptam a nyereményem 1 munkanapon belül.OTP-s vagyok és meg szeretném kérdezni hogy nálatok is volt ilyen ingadozás?
Elvileg ugye 3-4 munkanap van írva de tényleg mindig gyorsabban meg szokott jönni a nyereményem..
Nem küldtek semmilyen emailt vagy üzenetet hogy gond lenne.
Ti hány munkanapon belül szoktátok megkapni a nyereményt és volt hogy 3-4 munkanapot kellett várni és előfordul ingadozás a nyeremény érkezése között nálatok is?
Tudom hogy a napközbeni átutalás bevezetése előtt több munkanap volt,ezért a mostanában történő tapasztalataitok érdekelnének.

Idézetet írta: meazza1983 Dátum március 21, 2013, 11:47:27
Sziasztok!Eddig amikor lekértem nyereményt a sportingbetről banki átutalással,mindig megérkezett 1 munkanapon belül,viszont mostmár 2 munkanapja várom és nem érkezett meg,és elég sokszor lekértem már nyereményt és amióta bevezették ezt a napközbeni átutalást,mindig megkaptam a nyereményem 1 munkanapon belül.OTP-s vagyok és meg szeretném kérdezni hogy nálatok is volt ilyen ingadozás?
Elvileg ugye 3-4 munkanap van írva de tényleg mindig gyorsabban meg szokott jönni a nyereményem..
Nem küldtek semmilyen emailt vagy üzenetet hogy gond lenne.
Ti hány munkanapon belül szoktátok megkapni a nyereményt és volt hogy 3-4 munkanapot kellett várni és előfordul ingadozás a nyeremény érkezése között nálatok is?
Tudom hogy a napközbeni átutalás bevezetése előtt több munkanap volt,ezért a mostanában történő tapasztalataitok érdekelnének.
Szerintem még felesleges izgulnod.Majd ha 4-5 napon belül nem érkezik meg akkor már lehet ok az aggodalomra.Lehet sokan kérik le a pénzük vagy akadozik az ügyintézés vagy valami.Egy nap késés nem a világvége.Úgy gondolom ennyi bőven belefér.

meazza1983: Nekem 2 munkanap szokott lenni.

balotelli0: írd le ide a kérdésedet és segítünk.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 21, 2013, 12:18:51
meazza1983: Nekem 2 munkanap szokott lenni.

balotelli0: írd le ide a kérdésedet és segítünk.

Csak a hozzászólás kell(ene) neki

Nem tudom, mi az, amiben én egy Balotellinek segíteni tudnék...
Maximum egy budapesti idegenvezetés.

Én vállalom Pest kelenföld részét

Nektek sem jelenik meg a mai ajánlat a főoldalon (Legjobb ajánlat péntek)?
Már múlt pénteken sem volt, de akkor betudtam annak, hogy a vb selejtezők miatt túl jó volt a kínálat egy szokásos gyűjtőfogadásos akcióhoz.

Mert szép lassan kivezetik a bónuszukból az ilyen lehetőséget.Apropó.Nem értem,hogy a letölthető kaszinójukban miért nincs semmi promó.Se bónusz,se ingyen pörgetés..Régebben mindig volt valami..

Idézetet írta: szalist Dátum március 29, 2013, 13:08:09
Mert szép lassan kivezetik a bónuszukból az ilyen lehetőséget.Apropó.Nem értem,hogy a letölthető kaszinójukban miért nincs semmi promó.Se bónusz,se ingyen pörgetés..Régebben mindig volt valami..

azt is kivezetik  :)

Igen sajnos. Pedig amikor havonta volt 4x , vagy 7X7 ingyenpöri, nem beszélve 500Eurós rulettról meg a "kis" 100Eurós feketejackról . A régi szép idők amikor mindig volt pénzem sportingbeten  ;D :'( :bash:

#1183 március 30, 2013, 11:59:20, Tomee886
Sziasztok!

Mi ez a "Freebet" bónusz? Most hogy felnéztem gyanúsan sok pénz van a számlámon, és a számlatörténetben látom hogy tegnap nyertes fogadásom után jóváírtak egy ilyet. (jah és tegnap töltöttem fel, de gondolom nem feltöltési bónusz, mert akkor nem ilyen néven lenne a számlatörténetemben) Nem baj nekem az ingyen pénz, de gondolom van valami forgatási kötelezettség rajta :D Előre is köszi a válaszokat !

+ jah és egy másik kérdés: a forgatásba a gyűjtő fogadások, és az élő fogadások beleszámítanak?

nincs asszem követelmény... az a lényeg felteszed 1 meccsre min 2-es odds... és ha nyersz a nyereményt kapod meg... :D szóval 1500-t felteszel 2-es oddsra akkor kapod meg 1500-t ha nyert a dolog... :D érted? :D szóval max a freebet értékét kapod meg... szóval érdemes 2-es oddsal rakni.