Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Persze, akármelyik bankból lehet utalni.

Na tegnap este 7óra fele elutaltam.. körülbelül mikor fog megjelenni a számlámon? Bwinen ilyenkor már megjelent.. :O

Az ingyen pörgetést hová szokták adni a hűségprogramban?

Idézetet írta: Powell Dátum május 01, 2013, 09:08:31
Az ingyen pörgetést hová szokták adni a hűségprogramban?

Bónuszprogram oldalán legalul jobbra van a vékony sávban a Részvételi feltételek, ott mindig írják, hogy mire jár.
Mondjuk nem szokott változni, ezeken lehet igénybe venni:
Blood Suckers, Robin Hood, Scarface, Excalibur and Zombies . Az ingyenes pörgetésekből származó nyereményeket 3x meg kell forgatni, mielőtt a Sportingbet számlára utalhatja őket.

Életemben először nekem is sikerült nekem is "sok" pontot gyűjteni.. 3 nap alatt összejött 4000, pedig nem használtam ki a tripla mobilos hétfőt.. Kíváncsi vagyok mikor írják jóvá a pöriket, meg a freebetet..

Ha van ég egy nap megcsípem a 10k-t plusz 75-t

Legtöbbször elsején szokták, még vasárnap és ünnepnapokon is. Viszont ahhoz, hogy megjelenjen ki és be kell jelentkezni. Csak az a szívás, hogy az első fogadásnak be kell jönnie különben úszik a freebet, persze ha elérted a 25ezer pontot akkor nincs ilyen gondod.


Idézetet írta: Henky32 Dátum május 01, 2013, 14:12:21
Legtöbbször elsején szokták, még vasárnap és ünnepnapokon is. Viszont ahhoz, hogy megjelenjen ki és be kell jelentkezni. Csak az a szívás, hogy az első fogadásnak be kell jönnie különben úszik a freebet, persze ha elérted a 25ezer pontot akkor nincs ilyen gondod.

Ezt a freebetet is, mint minden ingyenes fogadást és fogadásbiztosítást le lehet fedezni és az összeg 60-70%-a kockázat nélkül "sima pénzre" váltható.

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 01, 2013, 14:07:09
Életemben először nekem is sikerült nekem is "sok" pontot gyűjteni.. 3 nap alatt összejött 4000, pedig nem használtam ki a tripla mobilos hétfőt.. Kíváncsi vagyok mikor írják jóvá a pöriket, meg a freebetet..

Ha van ég egy nap megcsípem a 10k-t plusz 75-t

A tripla mobilos napokkal vigyázni kell, az én számlámat pont egy ilyen után zárták ki a bónuszakciókból.  :)
Ahelyett, hogy örültek volna, hogy legalább aznap náluk játszom...  ;D

Az ingyen pörgetések előtt (vagy legkésőbb akkor, mikor már a pörgetések nyereményét kezdenétek forgatni), ürítsétek ki a számlátokat!
Ki kell utaltatni vagy a letölthető kaszinó egyik játékába átnyomni (állítólag pókerre is lehet), majd csak utána elkezdeni a bónusz pörgetését, mert így nem veszíthettek a forgatáson semmiképpen!

em tudom hogyan tudok fogadni a freebettel.. akármire kattintok nem csinál semmit, nem tudom beküldeni a fogadást...

Na sikerült.. Hajrá Vesnina..

50pöriből pörgettem 12.45-t Zombiesen, aztán Jack Hammer2-n a forgatás után lett majdnem 40Euró.. )
Ingyen fogadás is jól áll, ha jönne plusz 20k

Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2013, 14:21:10

Az ingyen pörgetések előtt (vagy legkésőbb akkor, mikor már a pörgetések nyereményét kezdenétek forgatni), ürítsétek ki a számlátokat!
Ki kell utaltatni vagy a letölthető kaszinó egyik játékába átnyomni (állítólag pókerre is lehet), majd csak utána elkezdeni a bónusz pörgetését, mert így nem veszíthettek a forgatáson semmiképpen!

Igen, pókerre is lehet, én így szoktam.

Ha átkerült akkor szabad felhasználású!!!

Már nem jár 50 pörgetés ha feltöltök 20 eurót szerintetek? Nem látom sehol az oldalon és addig mindig ott virított  >:(

valószínű megszűnt a promó >:(