Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azt mondták a chaten, hogy megszűnt.

Ma hívtak fel telefonon a sportingbettől. 20 %-os befizetési bónuszt ajánlottak, illetve egy 1750 Ft-os ingyen fogadást.

Piros pont nekik!  :ok:

Remélem Benneteket is hívnak.

#1217 július 10, 2013, 08:19:50, lordpazuzu
Ez miért nyertes szelvény? Nem értem  ???

ZAHLAVOVA S. (CZE) - BUKTA A. (HUN)   1-6   6-4   6-7   

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum július 10, 2013, 07:37:43
Ez miért nyertes szelvény? Nem értem  ???

ZAHLAVOVA S. (CZE) - BUKTA A. (HUN)   1-6   6-4   6-7

Én sem, hiszen ez Bukta :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 10, 2013, 08:44:21
Én sem, hiszen ez Bukta :)

Gyorsan ki is vettem minden pénzt a számlámról  :D :D :D

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum július 10, 2013, 08:58:39
Gyorsan ki is vettem minden pénzt a számlámról  :D :D :D
Következő befizetésedből levonják, ha lesz.

A mobil biztosítás promónál ha 2 számlám van,fogadhatok ugyanarról a mobilról?Vagy ezt is bemérik?Másik mobil és másik wifi,ugyanaz a mobil és másik wifi,vagy lehet mindkettő ugyanaz?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 11, 2013, 16:49:10
A mobil biztosítás promónál ha 2 számlám van,fogadhatok ugyanarról a mobilról?Vagy ezt is bemérik?Másik mobil és másik wifi,ugyanaz a mobil és másik wifi,vagy lehet mindkettő ugyanaz?
Próba cseresznye , legalább megtudjuk  :ok: :ok:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 11, 2013, 16:49:10
A mobil biztosítás promónál ha 2 számlám van,fogadhatok ugyanarról a mobilról?Vagy ezt is bemérik?Másik mobil és másik wifi,ugyanaz a mobil és másik wifi,vagy lehet mindkettő ugyanaz?

Eddig hogyan használtad a két számlát?
Csak mert asztali gépről is működtek eddig a mobil promóik, egyszerűen a humobil.sportingbet.com oldalt kell használni.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 11, 2013, 19:43:41
Eddig hogyan használtad a két számlát?
Csak mert asztali gépről is működtek eddig a mobil promóik, egyszerűen a humobil.sportingbet.com oldalt kell használni.

Holnap csinálom csak a másikat,ezért kérdezem,mert nem akarok ebből gondot.Ezt nem tudtam,hogy asztali gépről is él a promó,én eddig mindig androidos mobilt használtam.

A skrill hajlandó hétvégén skrillre utalni?

Köszi!

én a legutóbbi mobilos bónuszt PC-ről használtam ki, de nem térítették vissza a 6000-et

előtte visszaadták, de legutóbb már nem. nem tudom, lehet rájöttek a stiklire, én meg nem reklamáltam, végül is most én voltam a sáros  ::)

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 13, 2013, 10:38:38
én a legutóbbi mobilos bónuszt PC-ről használtam ki, de nem térítették vissza a 6000-et

előtte visszaadták, de legutóbb már nem. nem tudom, lehet rájöttek a stiklire, én meg nem reklamáltam, végül is most én voltam a sáros  ::)

Lehet más van a dologban, én is gépről használtam ki, és visszakaptam! Bár tény, hogy én első alkalommal éltem ezzel a lehetőséggel, de szerintem vagy tudják szűrni, hogy miről használod a mobilfelületüket, vagy nem. Én biztos írnék nekik egy felháborodott levelet! ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 13, 2013, 10:38:38
én a legutóbbi mobilos bónuszt PC-ről használtam ki, de nem térítették vissza a 6000-et

előtte visszaadták, de legutóbb már nem. nem tudom, lehet rájöttek a stiklire, én meg nem reklamáltam, végül is most én voltam a sáros  ::)


Update!!!  ;D

Most lépek be a számlámra, és ott van a 6000 Ft  :) Tegnap még nyoma sem volt, ma viszont ott van egyben, sértetlenül. Pedig Alk tanácsát megfogadva már fejben fogalmaztam a reklamáló levelet, de így nem kell magam törni.

Igaz nem 24 óra alatt, de végül is visszaadták a 6K-t!

A mai mobil kaszinó akció miatt ruletteztem kicsit, de számításaim szerint 5700 Ft-al kevesebb pénzt írtak jóvá, mint kellett volna. Direkt vezettem minden körben a tétjeimet és a nyereményeimet. A tranzakciótörténetben persze nem lehet megnézni az előzményeket... A chaten reklamáltam, de nem tudták nekem átküldeni a játékelőzményeket, pedig negyed óráig számolgatott az ügyfélszolgálatos, tehát nekik tuti megvan. Végül továbbították az ügyet, és majd emailben értesítenek. Ez így elég gyenge  :noway: Az alap kéne hogy legyen, hogy a saját játékelőzményemet bármikor meg tudjam nézni...