Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum július 15, 2013, 11:56:54
A mai mobil kaszinó akció miatt ruletteztem kicsit, de számításaim szerint 5700 Ft-al kevesebb pénzt írtak jóvá, mint kellett volna. Direkt vezettem minden körben a tétjeimet és a nyereményeimet. A tranzakciótörténetben persze nem lehet megnézni az előzményeket... A chaten reklamáltam, de nem tudták nekem átküldeni a játékelőzményeket, pedig negyed óráig számolgatott az ügyfélszolgálatos, tehát nekik tuti megvan. Végül továbbították az ügyet, és majd emailben értesítenek. Ez így elég gyenge  :noway: Az alap kéne hogy legyen, hogy a saját játékelőzményemet bármikor meg tudjam nézni...

Miért? Mennyit írtak jóvá? 150 Ft-ot?  :)

13500 Ft-t nyertem, de csak 7800 Ft-t írtak jóvá.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 15, 2013, 18:54:09
13500 Ft-t nyertem, de csak 7800 Ft-t írtak jóvá.

Hm, akkor én ezt nem értem. A mai 50% mobil rulett és Blackjack nyeremény kiegészítés promónál a bónusz a nyeremény 50%-a és max 20 euró... ami nálam kevesebb, mint 7800 Ft... vagy te valójában a saját pénzedből származó nyereményt nem kaptad meg teljes egészében és a bónusz jóváírás még csak ezután jönne? Mert akkor megértem a problémád, bár nekem elég furcsán hangzik, hiszen amikor kiszállsz a játékból, akkor van 1 meghatározott mennyiségű pénzed euróban, azt csak át kéne váltaniuk Ft-ra (ha abban van a számlád).

A saját pénzemből származó nyeremény egy részét nem kaptam meg. A bónuszt mindig csak másnap írják jóvá. Nem az átváltásból fakad a probléma, mert a főszámlám és a mobil rulett is forint alapú.

Nos, az elmúlt pár órában volt itt egy téma, amelyet végül lezártunk, mert nem láttuk értelmét.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10368.msg400209.html#msg400209

Az illető (magyar1) azt állítja, hogy a Sportingbet a személyes adatait módosította, majd utólag kizárta őt teljesen. A számlán lévő pénzének kifizetése állítólag folyamatban van.
Felajánlottuk a segítségünket, mivel kapcsolatban állunk a Sportingbetes magyar csapattal, hogy kiderítsük mi is történt, de ezt visszautasította az illető.

A téma lezárása következtében állítólag "nem viselkedünk helyesen", illetve a trágár szavak használata is lehetséges fórumunkon, holott vmlinuz rövid időn belül moderálta a trágár szavas hozzászólást.

Még mielőtt kijelentenénk valamilyen hivatalos álláspontot, elmondanám, hogy az illető témában nagyon sokszor jelenik meg a "SPORTINGBET", illetve a "SPORTINGBET ONLINE", illetve az adott téma címe is nagyon provokatív volt, sőt negatív fénybe helyezi a Sportingbet fogadóirodát.

Nos, amennyiben az illető álláspontja valós, s be tudnánk bizonyítani, hogy valóban így történt, akkor ezzel nem is lenne gond, de amíg ezen dolgokat nem tudjuk alátámasztani, addig fölösleges hasonló "provokatív" kifejezéseket használni.

Miért is érdekes ezen szavak többszöri használata? Állítólag a Google szeret bennünket, s ha nagyon akarjuk akkor rövid időn belül "negatív" reklámot indíthatunk egy fogadóiroda ellen. Volt már erre példa...
Véleményem szerint az illető (magyar1) nem véletlenül használja ezen kifejezéseket, de az illető majd megcáfolhat.

Tehát nyilvánosság előtt megkérdem: magyar1, ki is vagy, kit képviselsz, s mit szeretnél?

magyar1. A SPORTINGBET online kaszinó volt számlatulajdonosának  hivatalos - megbízott - képviselője vagyok, ügyfelem SPORTINGBET számlájának zárolását követően teljes-körű megbízásom van ügyfelem nevében eljárni minden általam szükségesnek vélt helyen, időben, hatóságnál, hivatalnál.   
Ügyfelem nem kívánja felfedni személyazonosságát. Tárgy-szerinti SPORTINGBET számláját saját maga nyitotta és vette igénybe, saját bankkártyájáról fizetett be, visszaigénylését is befizetési bankjába kérte.
Ügyfelemet előbbiekben részletesen bizonyított tortúra érte, mely .. itt nem részletezném .. a felelősség megállapítására alkalmas súlyos tényállást gerjesztett.
Korábban csatoltuk a SPORTINGBET hivatalos dokumentumokat, hogy ne érhessen minket a hiteltelenség vádja  és/vagy gyanúja.
Felajánlottam "Milán" úrnak, hogy privát rendelkezésére bocsátom a korábban bemásolt bizonyítékok hiteles példányait, ezt "Milán" úr határozottan elhárította.
Korábbiakban olyan súlyos inzultus ért Önök oldalán aminek nem kívánom ismét kitenni magam.
Szükséges megjegyeznem, hogy ügyfelemnek nem volt tudomása az oldal erős kötődéséről éppen a
tárgy szerinti SPORTINGBET online kaszinóval.
Kérem megértésüket abban, hogy továbbiakban Ügyfelem sem, nem kíván semmi módon olyan vizsgálatban asszisztálni amely elfogulatlansága és/vagy függetlensége mostanra cseppet sem kétséges.
Üdvözlettel, magyar1. megbízott. 

#1236 július 26, 2013, 20:17:14, vmlinuz
Nincs erős kötődése az oldalnak a Sportingbettel, ne állits be valamit másnak mint ahogy leirtuk.

Ha épp ennyire erősnek érzed az ügyed, akkor itt a Sportingbet kaszinó felügyeleti szerve: http://www.gamblingcontrol.org/
Nyugodtan lehet náluk panaszt tenni, bár szabályosan jártak el és esélyed nincs.

A másik meg, hogy úgyis tudjuk, hogy egy helyről irtad ezt a hozzászólást is, hiába irod más nevében, mint "megbízott".

#1237 július 26, 2013, 20:36:17, Milan
Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 18:59:53
magyar1. A SPORTINGBET online kaszinó volt számlatulajdonosának  hivatalos - megbízott - képviselője vagyok, ügyfelem SPORTINGBET számlájának zárolását követően teljes-körű megbízásom van ügyfelem nevében eljárni minden általam szükségesnek vélt helyen, időben, hatóságnál, hivatalnál.   
Ügyfelem nem kívánja felfedni személyazonosságát. Tárgy-szerinti SPORTINGBET számláját saját maga nyitotta és vette igénybe, saját bankkártyájáról fizetett be, visszaigénylését is befizetési bankjába kérte.
Ügyfelemet előbbiekben részletesen bizonyított tortúra érte, mely .. itt nem részletezném .. a felelősség megállapítására alkalmas súlyos tényállást gerjesztett.
Korábban csatoltuk a SPORTINGBET hivatalos dokumentumokat, hogy ne érhessen minket a hiteltelenség vádja  és/vagy gyanúja.
Felajánlottam "Milán" úrnak, hogy privát rendelkezésére bocsátom a korábban bemásolt bizonyítékok hiteles példányait, ezt "Milán" úr határozottan elhárította.
Korábbiakban olyan súlyos inzultus ért Önök oldalán aminek nem kívánom ismét kitenni magam.
Szükséges megjegyeznem, hogy ügyfelemnek nem volt tudomása az oldal erős kötődéséről éppen a
tárgy szerinti SPORTINGBET online kaszinóval.
Kérem megértésüket abban, hogy továbbiakban Ügyfelem sem, nem kíván semmi módon olyan vizsgálatban asszisztálni amely elfogulatlansága és/vagy függetlensége mostanra cseppet sem kétséges.
Üdvözlettel, magyar1. megbízott.

Úgy gondolom, hogy még mindig nem tettél eleget kérésünknek. Szóval ki is vagy, s mit szeretnél?

Nem másért, csak a privát üzenetedben olyasmiket írsz, hogy:

"Tudatom veled, hogy egy felmérést készítettünk oldalatokról.
Eredmény, tudhatod.
Hivatalosan értesíteni fognak."  ???

vagy

"Az előre időzített felmérésünk valóságos mint a SPORTINGBET online kaszinó és az oldalatok vonatkozásaiban is. Ez siralmas eredményt hozott vonatkozásaitokban ezt előre nyugtázhatod (sajnos)."

A bizonyítékokat meg azért utasítottam vissza, mert nekem nincs rá szükségem. Én egyszerűen a Sportingbetes felhasználónevet kértem, amellyel utána tudnánk nézni a dolgoknak. Valójában megérdeklődni a Sportingbetnél.
Mi csak közvetítők vagyunk, ha nagyon érdekel...

Mindezt csak azért közöltem, mert szeretem ha tisztán haladunk, nyilvánosan, hogy lássák a többiek is!

Idézetet írta: Milan Dátum július 26, 2013, 20:26:04

Nem másért, csak a privát üzenetedben olyasmiket írsz, hogy:

"Tudatom veled, hogy egy felmérést készítettünk oldalatokról.
Eredmény, tudhatod.
Hivatalosan értesíteni fognak."  ???


Létezik hogy ezek a korlátolt emberek soha nem fogynak el?

Már megint egy idióta ;D Csak ez a rosszabbik fajtából :bash:

Nem elég, hogy szerencsétlen elcsesz egy csomó pénzt a kaszinóban, még ügyvédet is játszik?
Vagy ami még rosszabb: képes lenne egy ügyvédnek is fizetni, miközben semmiféle kár nem érte?!

Sajnálom, hogy archívumba került a téma, jobb, ha az ökörségek egy témába kerülnek és nem fertőznek máshol.  :)

Viszont azt sajnálom, hogy nem fogadtam meg nagyobb téttel, amit "megjósoltam" az archivált témában: mindenki sportingbetes lesz a szemében hamarosan.  :)


Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 18:59:53
Korábbiakban olyan súlyos inzultus ért Önök oldalán aminek nem kívánom ismét kitenni magam.

Ez most elszólás vagy az ügyvéd úr is regisztrált más korábban a sportfogadas.org-ra?    ???

Azért reménykedem, hogy csak valami kamasz majom trollkodik és nem a kaszinós vesztesége miatt zuhant meg az ipse.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 26, 2013, 20:11:46

A másik meg, hogy úgyis tudjuk, hogy egy helyről irtad ezt a hozzászólást is, hiába irod más nevében, mint "megbízott".


Ha maga Dr. Magyar György fórumozik itt, akkor azért érthető...

http://magyarugyved.hu/bemutatkozas

#1242 július 26, 2013, 22:00:45, vmlinuz
Idézet
"Hivatalosan értesíteni fognak."
Szóval most már a sportfogadas.org is a vádlottak között van.

Remélem a hivatalos értesítést a Maros megyei bíróság fogja kiküldeni, különben a kukában fog landolni.

Utólag megkérem a művész urat, hogy fenyegetőzés helyett inkább a Tiffany műtárgyakkal foglalkozzon továbbra is.

Ezúton kérem regisztrációm azonnali törlését, nem kívánok továbbiakban ilyen rágalmazó és gyalázkodóan primitív társaságnál semmi módon regisztrálva maradni.
magyar1.

Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 22:27:21
Ezúton kérem regisztrációm azonnali törlését, nem kívánok továbbiakban ilyen rágalmazó és gyalázkodóan primitív társaságnál semmi módon regisztrálva maradni.
magyar1.

A jó Isten tartsa meg a szokásod!  :-*