Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt átlehet valahogy küldeni sportfogadás számlára? Vagy egy számlán van minden? Mert nem találtam a tranzakció menüpontot.

Idézetet írta: Attla$ Dátum június 06, 2014, 11:51:02
Ezt átlehet valahogy küldeni sportfogadás számlára? Vagy egy számlán van minden? Mert nem találtam a tranzakció menüpontot.

Amint megforgattad 20x, oda teszed ahova akarod. Sajnos ez nem olyan mint a come on...


Idézetet írta: davixxx Dátum június 06, 2014, 15:39:52
0.0€ :beerchug: :great: :redchug:

Nekem 9,8€ adott, de esélytelen volt megforgatni. Nemhogy 20-szor, de még kétszer sem sikerült :D

10 Ingyen Pöri Mega Fortune  :beerchug:  20x forgatás csak ezen a gépen...sok sikert nektek , az én nyereményem már  :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum július 03, 2014, 00:33:17
10 Ingyen Pöri Mega Fortune  :beerchug:  20x forgatás csak ezen a gépen...sok sikert nektek , az én nyereményem már  :redchug: :redchug: :redchug:
Kösz! Én 2.50 eurót pörgettem ki... Elkezdtem 0.25 eurójával pörgetni, háromszor jött ki a három pezsgő. Összeszedtem 25 euró bónuszt, ebből addig játszottam, míg el nem jutottam 4.63 eurórg, ekkor már a pénz a számlámon volt... :) Ez elég jól sikerült. Nem is gondoltam volna, hogy 20x meg tudom forgatni.  :great:

Akkor gratula,mert te vagy az első közülünk akinek sikerült.

8.375 Ft kipörgetve! Köszi az infót!  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum július 03, 2014, 18:41:34
8.375 Ft kipörgetve! Köszi az infót!  :ok:

Wow , gratulálok! Nekem egyből elment ami jött  :laugh:

Sziasztok!

Ma éjféltől holnap éjfélig 10 ingyen pörgetés a Scarface-en, mindenkinek, ha minden igaz. (Legalábbis a bónusz naptárban ez szerepel...)

Sok szerencsét! :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum július 10, 2014, 20:01:05
Sziasztok!

Ma éjféltől holnap éjfélig 10 ingyen pörgetés a Scarface-en, mindenkinek, ha minden igaz. (Legalábbis a bónusz naptárban ez szerepel...)

Sok szerencsét! :)

Mik a forgatási kötelezettségek?

Idézetet írta: luckyzoz Dátum július 10, 2014, 20:01:05
Sziasztok!

Ma éjféltől holnap éjfélig 10 ingyen pörgetés a Scarface-en, mindenkinek, ha minden igaz. (Legalábbis a bónusz naptárban ez szerepel...)

Sok szerencsét! :)
kell legyen pénz a számládon?

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 10, 2014, 20:13:03
Mik a forgatási kötelezettségek?

Sajna 35x-ös a forgatási kötelzettség :(

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 10, 2014, 20:16:24
kell legyen pénz a számládon?

Én úgy értelmeztem, hogy nem kell hogy legyen, viszont ha van, akkor előbb a valódi pénz használódik....

Idézetet írta: luckyzoz Dátum július 10, 2014, 20:25:27
Sajna 35x-ös a forgatási kötelzettség :(

Aztaku... az nem semmi :D Köszönöm szépen :)