Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Totál szívás, ha 10ingyenpöriből jön a 400Millió jackpot  :redchug:
Azt még 32x megforgatni....
:crazy:

328 euróra sikerült felnyomni, a rollover után maradt 212, az withdraw alatt. :beerchug:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum augusztus 08, 2014, 16:34:19
328 euróra sikerült felnyomni, a rollover után maradt 212, az withdraw alatt. :beerchug:
Grat :ok:
Hány órakor kezdted?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 08, 2014, 17:46:33
Grat :ok:
Hány órakor kezdted?
köszönöm, kb 12:30 kor. Jól jött ez a kis plusz pénz, az öcsém tandíjára költjük.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum augusztus 08, 2014, 20:17:49
köszönöm, kb 12:30 kor. Jól jött ez a kis plusz pénz, az öcsém tandíjára költjük.

Gratulálok! Akkor legalább jó helyre került.. :)

Nekem 30 euró bónuszt adott,felmentem 300 ig,maradt belőle 165 forgatás után.Kikértem a kis pénzemet:D :great:A jackpotról annyit,hogy kétszer is pont mellé lőttem..a kisebbik fele kör jackpot,a nagyobbik mellette...Pedig nagyon közel voltam,mikrosecundumok dönthettek volna...


Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 08, 2014, 22:24:26
Nekem 30 euró bónuszt adott,felmentem 300 ig,maradt belőle 165 forgatás után.Kikértem a kis pénzemet:D :great:A jackpotról annyit,hogy kétszer is pont mellé lőttem..a kisebbik fele kör jackpot,a nagyobbik mellette...Pedig nagyon közel voltam,mikrosecundumok dönthettek volna...

Nekem egy jó 10 eurót kellett 35* megforgatni, sajnos kb 70 euró belement, mert a forgatás 281 nél megvolt, ez utólag tudtam meg, mert az ÜF írta az időpontot.

Most jött mailben!  :ok:

15000 FT KÉSZPÉNZES BÓNUSZ

A hétvégén kezdődik a Premier League öszi szezonja és számláján jóváírtunk 15000 Ft készpénzes bónuszt. Fogadjon most ingyen a Sportingbeten!

Ez az ajánlat a következő Sportingbet azonosítószámra vonatkozik: xxxxxxx Számláján 15000 Ft készpénzes bónusz várja. Csak lépjen be és fogadjon kedvenc csapatára!

Felhasználószám: xxxxxxxx
Elfelejtette jelszavát? Kérjen egy újat itt
Sok szerencsét!
A Sportingbet csapata


Ez az ajánlat csak azoknak az ügyfeleknek érvényes, akik ezt közvetlenül kapták SMS-ben vagy emailben a Sportingbettől, vagy megjelent nekik weboldalunkon. Ez az ajánlat csak a következő Sportingbet azonosítóra vonatkozik: 4360992
A bónusz már jóváírásra került számláján.
A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni vagy
- bármilyen kaszinó játékban 20x kell megforgatni
mielőtt a bónusz, vagy bármilyen belőle származó nyeremény kifizethető lesz a számláról
A promóció keretében jóváírt bónuszok 2014.08.24. 23:59 GMT időpontig érvényesek. A fel nem használt vagy meg nem forgatott bónuszok és a belőlük származó nyeremény törlésre kerül ebben az időpontban.
Ezen bónusz megszerzése nem teszi lehetetlenné más bónuszok megszerzését.
A Sportingbet továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz, ingyenes fogadás vagy ajánlat jóváírása előtt kielégítő dokumentációt kérjen.
A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy ezt a promóciót törölje vagy visszavonja vagy bármilyen feltételt megváltoztasson előzetes értesítés és indoklás nélkül.
Az ajánlat csak egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, számlánként, IP címenként. Bármely ügyfél, akit kettős számlanyitáson érünk, elveszti összes bónuszát az összes számlájáról.
A Sportingbet a kizárólagos döntéshozó a promócióval kapcsolatban és a döntése végleges és nem fellebbezhető.
A Sportingbet általános szabályai erre a promócióra is érvényesek.

Én nem kaptam, de legalább pozitívum, hogy a blokkolás után sem vagyunk kivert kutyák, osztogatnak nekünk is.  :ok:

Sok szerencsét hozzá, GL!!


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 14, 2014, 11:49:44
En 1500ftot kaptam :)
Több, mint a semmi. Én fél éve nem játszottam náluk. Ezek szerint hiányoztam.  ;D Ennek tudom be a bón nagyságát.


Nekem meg megint semmi, pedig én is legutóbb tavaly év végén játszottam náluk  :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 14, 2014, 11:59:22
Nekem meg megint semmi, pedig én is legutóbb tavaly év végén játszottam náluk  :crazy:
Hátha sorra kerülünk még  :)