Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én rendszeresen náluk játszom, havi 2-400 eurót megforgatva, de nem kaptam semmit.

Én 7500-at.Kíváncsi vagyok hány számlámra küldtek :D


1500 ide is.
Be kell majd jelenteni a 159-es oldalt 13 nap múlva. :D ;D

én is kaptam 7500 huf ot:)

Idézetet írta: Szekely Dátum augusztus 15, 2014, 09:52:37
én is kaptam 7500 huf ot:)

Szintén. :D

Egy kérdés ha ezt írják: "A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni"

Az eredő odds kell hogy legyen 1,50 van 1 eseményre tehetem rá, amelyik szorzója min. 1,50??

Sziasztok!

Ha valaki még nem látta volna a Bónusz Naptárt, holnap 10 FS a Starburston. (szokásos feltételek)

0, azaz nulla ami jött  :ok: :D Legalább nem kell megforgatni  ;) Se bónusz, se ingyen pörgetés, minél hamarabbi blokkolást kívánok  ;D

Amúgy azt hogy megforgattam a nyert összeget azt hol látom, hol lehet megkeresni?

Idézetet írta: riverside Dátum augusztus 16, 2014, 08:13:41
Amúgy azt hogy megforgattam a nyert összeget azt hol látom, hol lehet megkeresni?

Ha kész vagy a megforgatással, akkor azt a főegyenlegben látod. Legalábbis mikor én utoljára sikerrel jártam, akkor még így volt.  :)

Nekem sikerült forgatással együtt egy 5000-st hoznom :)(természetesen forintban! )

Idézetet írta: riverside Dátum augusztus 16, 2014, 08:13:41
Amúgy azt hogy megforgattam a nyert összeget azt hol látom, hol lehet megkeresni?

Frissítsd a főoldalt időközönként és folyamatosan látható az aktuális egyenleged


Idézetet írta: demode Dátum augusztus 16, 2014, 10:09:34
Nekem sikerült forgatással együtt egy 5000-st hoznom :)(természetesen forintban! )

Nagy gratula hozzá. Nekem 4.09 EUR-t adott, még egy bonus game is volt, aztán forgatásnál már egy árva centet se, ahogy szokta.

Megint lehet próbálkozni csütörtökön, akit érdekel 10 FS a Twin Spin-re....