Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egyszer, csak egyszer sikerülne megforgatni valamit.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 19, 2014, 10:20:51
Egyszer, csak egyszer sikerülne megforgatni valamit.

A Nagybátyám anyósának a testvérének a fiának a kollégájának a kutyájának egyszer már sikerült..... ;D

Holnap is lesz ingyen pöri ;D

Még jó hogy benéztem az oldalra a bundesliga rajtra kaptam 7500ft bónuszt.  :)

Én olyan szelvényt raktam belőle múlthéten,hogy majdnem dalolt...dalolt volna ha a brazilok nem szívattak volna meg....5 perc alatt egy árva pontot sem tudtak dobni venezuelának...előtte meg negyedenkén 21-26 pontokat dobtak...3 pont kellett volna még az overemhez,és a kaszához...



Bárcsak olyan jól hozna mint a mega fortun-ös....adná az isten...Abból 40 lett a kipörgetés végére,és kb sportfogadással meg minden egyébbel kb 120-at vettem ki mire elbuktam a bennt tartalékolt pénzemet...Úgyhogy drukk ima gyerekek,ma..pontosabban holnap megint kaszálni kell ;D :D

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 20, 2014, 23:44:04
Bárcsak olyan jól hozna mint a mega fortun-ös....adná az isten...Abból 40 lett a kipörgetés végére,és kb sportfogadással meg minden egyébbel kb 120-at vettem ki mire elbuktam a bennt tartalékolt pénzemet...Úgyhogy drukk ima gyerekek,ma..pontosabban holnap megint kaszálni kell ;D :D
nem is lenne rossz  :P

Megint 0.3... Mondjuk haladás, mert múltkor 0 lett. De még soha nem volt több mint egy pörgetésnyire való. Ráadásul bónuszt sem kaptam mint mások. Ilyen bután bánni az ügyféllel, ezek után minek is fizetnék be?  :crazy:

Meik jatekon van ingyen pöri?

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 21, 2014, 10:08:01
Megint 0.3... Mondjuk haladás, mert múltkor 0 lett. De még soha nem volt több mint egy pörgetésnyire való. Ráadásul bónuszt sem kaptam mint mások. Ilyen bután bánni az ügyféllel, ezek után minek is fizetnék be?  :crazy:
Nekem is 0.3  :redchug:

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 21, 2014, 12:03:33
Meik jatekon van ingyen pöri?
Lépj be és a főöldalon rögtön a promót látod! Twin spin.

Az a baj h tabom van es itt nem kindent jelenit meg