Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lacuss Dátum november 04, 2014, 11:47:01
Pénteken INGYEN pörgetés!

"10 Ingyenes pörgetést - Muse

Próbálja ki ma ingyen az Muse nyerőgépet! 10 ingyenes pörgetés várja Önt a játékon - nyissa meg a játékot és indítsa el ingyenes pörgetéseit. Az ingyenes pörgetések csak 2014.11.07. 12:00 CET és 2014.11.07 15:00 CET között érvényesek."

Forgatás szokásos, 35x.

Megváltozott a vesztőgép: a Dead or Alive-on lesznek az ingyen pörik...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum november 05, 2014, 14:11:15


Pattanjon lábujjköröm a levesükbe. 10 db 9 centes pörgetés  :crazy: Nyerni is esélytelen, ha mégis akkor kiforgatni még esélytelenebb  >:(


0,025 euro, meghagytam nektek a jackpotot  :ok:

3.30, de utána semmi...

ezen a játékon én még a 10x forgatást se tudtam elképzelni.Pénz nem,de gratuláció jár Szabcsinak :ok:(bár gondolom édeskevés)

egy gyors kérdés

sportingbet bónuszt 1,50-es szorzóval kell kiforgatni, ezt eredőből is össze lehet hozni, vagy egy eseménynek kell állni 1,50 vagy fölötti oddsból?

köszi előre is

Elvileg eseményenként kell, de nekem elég hamar meglett a forgatás szóval lehet hogy mégsem. A lényeg az hogy nekem azt mondták chaten hogy eseményenként. Tegyél egy próbált, fogadj egyet és kérdezd meg hogy beleszámított-e.

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 07, 2014, 13:58:05
egy gyors kérdés

sportingbet bónuszt 1,50-es szorzóval kell kiforgatni, ezt eredőből is össze lehet hozni, vagy egy eseménynek kell állni 1,50 vagy fölötti oddsból?

köszi előre is

Náluk ha kombit raksz,akkor egyenként is meg kell lennie az 1.5-ös oddsnak

Sportingbeten feszegette már valaki egy-egy eseménynél a max fetehető tét nagyságát?
Ha valaki sokat nyer és nagyot, akkor neki korlátozzák a tét nagyságát?

Igen, korlátozhatják. És nem csak akkor, ha sokat nyersz, hanem teljesen önkényesen a saját belátásuk szerint. Például akkor, ha szerintük arbitrázs fogadásokat teszel.

Ezer éve nem fogadtam náluk. Arra lennék kíváncsi, hogy náluk is gyorsult a banki kifizetés? (lásd bet365 1 nap) Régebben úgy dereng ez olyan 3-4 nap volt sportingbetnél.

A banki kifizetést nem tudom. Én Skrill-re szoktam kérni az 24 óra.

Próbálja ki ma ingyen az Starburst nyerőgépet! 10 ingyenes pörgetés várja Önt a játékon - nyissa meg a játékot és indítsa el ingyenes pörgetéseit. Az ingyenes pörgetések csak 2014.11.13. 12:00 CET és 2014.11.13. 15:00 CET között érvényesek.

Sok sikert mindenkinek!

#1528 november 13, 2014, 08:53:12, luckyzoz
Ma 12:00-15:00 10 free spins a Starburst vesztőgépen.

Wagering: 35X  :bash:

Csak a Starburston lehet kipörgetni  :bash:

Sok-sok szerencsét!

U.i: Elnézést az ismétlő posztért, miközben írtam, született meg az előző, ami ugyanezt az infót tartalmazza.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 13, 2014, 08:28:45
Ezer éve nem fogadtam náluk. Arra lennék kíváncsi, hogy náluk is gyorsult a banki kifizetés? (lásd bet365 1 nap) Régebben úgy dereng ez olyan 3-4 nap volt sportingbetnél.

Vállalhatóan gyors, ha elég korán kéred ki egyik nap reggel, akkor van hogy másnap megérkezik, de nálam szinte mindig 2 nap. Hétfőn kikérem, szerda reggel meg is érkezik.