Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: luckyzoz Dátum november 13, 2014, 08:43:41
Ma 12:00-15:00 10 free spins a Starburst vesztőgépen.

Wagering: 35X  :bash:

Csak a Starburston lehet kipörgetni  :bash:

Sok-sok szerencsét!

U.i: Elnézést az ismétlő posztért, miközben írtam, született meg az előző, ami ugyanezt az infót tartalmazza.

Én már megsem próbálom  ;D ;D

Idézetet írta: lacuss Dátum november 13, 2014, 09:08:34
Vállalhatóan gyors, ha elég korán kéred ki egyik nap reggel, akkor van hogy másnap megérkezik, de nálam szinte mindig 2 nap. Hétfőn kikérem, szerda reggel meg is érkezik.

Ha korán reggel kéred ki,akkor még aznap megjön(Raiffaisen)

Idézetet írta: szalist Dátum november 13, 2014, 09:13:33
Ha korán reggel kéred ki,akkor még aznap megjön(Raiffaisen)

Nálam az még csak TippmixPron jött össze  :D (K&H)

Idézetet írta: lacuss Dátum november 13, 2014, 09:37:48
Nálam az még csak TippmixPron jött össze  :D (K&H)

Tippmixpron mindig már aznap megkaptam amennyiben 11 előtt kértem ki,szerintem ők ott körül utalnak..a sportingbetnél egyszer rákérdeztem,azt mondták,hogy náluk 3 utalási periódus van.1 kora délelőtt (10-11) Egy kora délután (2-3) És egy késő délután (4-5)..Ezért van pl hogy ha skrillre fizetsz ki 5 után,akkor is csak másnap reggel jön meg.

Szerdán 12 és 15 óra között újabb "idegpróba" : 10 FS az Attraction vesztőgépen.

Wagering szokásos 35, és csak az Attraction-on érvényes.

Sok-sok szerencsét, akit még érdekel...

5,50€ lett, de persze kiforgatni nem sok esély lesz.

3,5 aztán zéró. Egyre fifikásabbak, ezekkel a 10 nyerővonalas gépekkel 'lehetetlen' küldetés bármit  is csinálni.  :crazy:

0.05 Nevetséges ez a kaszinó!  :bash:  :noway:

3.55, de kiforgatni nekem sem sikerült.

Azért nyugtassatok meg, hogy a nap mérkőzése promót is figyelitek, ahol 7 vagy 15 starburst ingyen pörgetést lehet kapni minden nap, egyszeres forgatási követelménnyel!
Aki tegnap fogadott a magyar-orosz pontos végeredményére, az ma például 15 ingyen pörgetést kap.

 ;D 15 forgatás, és nem kellett 1x sem forgatnom a nyereményt  :great:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 19, 2014, 15:33:11
Azért nyugtassatok meg, hogy a nap mérkőzése promót is figyelitek, ahol 7 vagy 15 starburst ingyen pörgetést lehet kapni minden nap, egyszeres forgatási követelménnyel!
Aki tegnap fogadott a magyar-orosz pontos végeredményére, az ma például 15 ingyen pörgetést kap.

Én a 15 pörgetéses fogadásokat ki szoktam használni, de igazából eddig olyan minimális haszon jött belőlük (ma pl. 0 Ft...), hogy nem tudom, hogy a 7 pörgetésekkel érdemes lenne-e foglalkozni. Neked mik a tapasztalataid?

Az utóbbi időben éltem párszor ezekkel a napi promóciókkal.
Gyakorlatilag soha semmit nem kaptam. Most a 15 centeket figyelmen kívül hagyom.
Sőt! Nálam -befolyásolható fogadó révén- célt is értek a promókkal. Azaz rászoktattak valamilyen szinten a slot játékokra, így időnként játszottam magamtól is.
Elmondhatom, hogy nem emlékszem olyanra az elmúlt egy hónapból, hogy bármikor többem lett volna annál az egyenlegnél, mint amivel beléptem a játékra. Tehát nem pusztán vesztettem, hanem soha egyetlen pillanatra sem volt többem, mint belépésnél. Most szintén hanyagoljuk a 15 centeket.
Volt olyan, hogy elhatároztam, hogy +1 eurónál ráhagyom (mármint az aznapi belépőmhöz képest).  ;D
Nem sikerült elérnem ezt a nemes célt novemberben. Egyszer sem.
Azt sem lehet mondani, hogy esetleg csak 1-2 játékon játszanék, mert van 6-7 kedvenc. Azokra be-be léptem.
És hogy még fokozzam a helyzetet, az alkalmankénti 5-10 euró veszteséggel egyszer nem bírtam annyit pörgetni, hogy legalább másnap, az ezért járó kaszinó bónusz 3 pörgetésénél magasabb szintre lépjek!  :D
Nem teljesen értem, hogy ebben mi éri meg a sportingbetnek hosszú távon, mert hogy engem jóval kevesebbet látnak majd a kaszinójukban az biztos. Sőt le is szokok erről még máshol is.
A kaparós sorsjegyes promójuk szintén dettó. Amikor nyerek, már előre röhögök. A nyerési esélyem: 0 náluk.
Nagy kamu az egész. Azt gondolom.  :noway:

Idézetet írta: szumos Dátum november 23, 2014, 17:16:18
Az utóbbi időben éltem párszor ezekkel a napi promóciókkal.
Gyakorlatilag soha semmit nem kaptam. Most a 15 centeket figyelmen kívül hagyom.
Sőt! Nálam -befolyásolható fogadó révén- célt is értek a promókkal. Azaz rászoktattak valamilyen szinten a slot játékokra, így időnként játszottam magamtól is.
Elmondhatom, hogy nem emlékszem olyanra az elmúlt egy hónapból, hogy bármikor többem lett volna annál az egyenlegnél, mint amivel beléptem a játékra. Tehát nem pusztán vesztettem, hanem soha egyetlen pillanatra sem volt többem, mint belépésnél. Most szintén hanyagoljuk a 15 centeket.
Volt olyan, hogy elhatároztam, hogy +1 eurónál ráhagyom (mármint az aznapi belépőmhöz képest).  ;D
Nem sikerült elérnem ezt a nemes célt novemberben. Egyszer sem.
Azt sem lehet mondani, hogy esetleg csak 1-2 játékon játszanék, mert van 6-7 kedvenc. Azokra be-be léptem.
És hogy még fokozzam a helyzetet, az alkalmankénti 5-10 euró veszteséggel egyszer nem bírtam annyit pörgetni, hogy legalább másnap, az ezért járó kaszinó bónusz 3 pörgetésénél magasabb szintre lépjek!  :D
Nem teljesen értem, hogy ebben mi éri meg a sportingbetnek hosszú távon, mert hogy engem jóval kevesebbet látnak majd a kaszinójukban az biztos. Sőt le is szokok erről még máshol is.
A kaparós sorsjegyes promójuk szintén dettó. Amikor nyerek, már előre röhögök. A nyerési esélyem: 0 náluk.
Nagy kamu az egész. Azt gondolom.  :noway:


Te leszoksz,más rászokik ;D ;D

Idézetet írta: szumos Dátum november 23, 2014, 17:16:18
Az utóbbi időben éltem párszor ezekkel a napi promóciókkal.
Gyakorlatilag soha semmit nem kaptam. Most a 15 centeket figyelmen kívül hagyom.
Sőt! Nálam -befolyásolható fogadó révén- célt is értek a promókkal. Azaz rászoktattak valamilyen szinten a slot játékokra, így időnként játszottam magamtól is.
Elmondhatom, hogy nem emlékszem olyanra az elmúlt egy hónapból, hogy bármikor többem lett volna annál az egyenlegnél, mint amivel beléptem a játékra. Tehát nem pusztán vesztettem, hanem soha egyetlen pillanatra sem volt többem, mint belépésnél. Most szintén hanyagoljuk a 15 centeket.
Volt olyan, hogy elhatároztam, hogy +1 eurónál ráhagyom (mármint az aznapi belépőmhöz képest).  ;D
Nem sikerült elérnem ezt a nemes célt novemberben. Egyszer sem.
Azt sem lehet mondani, hogy esetleg csak 1-2 játékon játszanék, mert van 6-7 kedvenc. Azokra be-be léptem.
És hogy még fokozzam a helyzetet, az alkalmankénti 5-10 euró veszteséggel egyszer nem bírtam annyit pörgetni, hogy legalább másnap, az ezért járó kaszinó bónusz 3 pörgetésénél magasabb szintre lépjek!  :D
Nem teljesen értem, hogy ebben mi éri meg a sportingbetnek hosszú távon, mert hogy engem jóval kevesebbet látnak majd a kaszinójukban az biztos. Sőt le is szokok erről még máshol is.
A kaparós sorsjegyes promójuk szintén dettó. Amikor nyerek, már előre röhögök. A nyerési esélyem: 0 náluk.
Nagy kamu az egész. Azt gondolom.  :noway:

Ez egyén függő. Nyílván azokból élnek akik azt mondják hogy na egy kis pörö hátha be ad valamit.
De hát kocsmákban is ez ment.