Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jól haladok, csak jó lenne tudni még mennyit kell pörgetni.  :D

Kérdezz rá chat-en,megmondják egyből. :)

Achatre azt írja hogy jelenleg nem elérhető.Úgy tippelem olyan 2000 eurónál járhatok kb.  :bash:

Sikerült!!!!!! 127.43 euró!!!! ki is kértem gyorsan!! 40 430 ft.  :great:

Idézetet írta: tsabigo Dátum január 10, 2015, 00:00:43
Sikerült!!!!!! 127.43 euró!!!! ki is kértem gyorsan!! 40 430 ft.  :great:
Azt gondoltam azért 1500 euróból több marad a végére, még ha a forgatás fele hátra is van...
Szép volt azért! Gratulálok!

Idézetet írta: tsabigo Dátum január 10, 2015, 00:00:43
Sikerült!!!!!! 127.43 euró!!!! ki is kértem gyorsan!! 40 430 ft.  :great:

Az tök jó hogy úgy fogod fel hogy +40k és nem úgy hogy 1500euróm volt 120 maradt..
gratulálok ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 09, 2015, 13:44:23
Ma van 10 freespin a Fantasini játékra. Mivel 35x a forgatási követelmény, úgy se nyer senki, de azért szólok  :)

Szerencsére jókorát tévedtem, grat a nagynyerteseknek  :great:

Idézetet írta: tsabigo Dátum január 10, 2015, 00:00:43
Sikerült!!!!!! 127.43 euró!!!! ki is kértem gyorsan!! 40 430 ft.  :great:

Gratulálok.  :beerchug: Az ilyen nyeremények mindég jól esnek. :ok:

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 10, 2015, 01:49:56
Az tök jó hogy úgy fogod fel hogy +40k és nem úgy hogy 1500euróm volt 120 maradt..
gratulálok ;)

+1 :)

Először én valszeg rohadt mérges lettem volna, de utána meg belátnám, hogy végülis ingyen jött a zsozsó :) Örülni kell neki.  Más kérdés, hogy én áltban ha véletlen nyerek ezekkel a freespinekkel valamit, akkor 2-szer nem tudom megforgatni, nem 35-40x :D

Idézetet írta: drogos Dátum január 10, 2015, 11:19:53
+1 :)

Először én valszeg rohadt mérges lettem volna, de utána meg belátnám, hogy végülis ingyen jött a zsozsó :) Örülni kell neki.  Más kérdés, hogy én áltban ha véletlen nyerek ezekkel a freespinekkel valamit, akkor 2-szer nem tudom megforgatni, nem 35-40x :D

Hasonlóan látom én is, pörgetés előtt rögtön aláírtam volna, de így 1.000 € környékén igyekeztem volna megtartani az elért szintet. A lényeg, hogy tsabigo örül neki, úgyhogy ezennel gratulálok is neki!  :beerchug:

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 10, 2015, 01:49:56
Az tök jó hogy úgy fogod fel hogy +40k és nem úgy hogy 1500euróm volt 120 maradt..
gratulálok ;)

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben, mennyivel jobb lett volna az 1500 euro. De miután ez nekem egy fillérembe sem került, ezért a +40k is komoly pénz szerintem. Megelégednék hetente egy ilyen kisebb nyereménnyel.  :great:

Eddig sosem sikerült kiforgatnom ilyen ingyen pörgetéseket. Most sem tápláltam túlzott reményeket ezzel kapcsolatban,sőt szinte lehetetlennek tartottam. De valamiért nekiálltam. Szinte hihetetlen, de ezen az 1350 euros nagy nyereményen (aminek a képét feltettem ide) kívül többször voltak 100-350 közötti nyeremények (kb5-6) alkalommal. Meg nagyon sok 50 euro körüli. Aztán egy idő után elapadt a nyereményfolyam és már pont fel akartam adni, amikor megjelent a pénz az egyenlegemen. Mivel nem tudtam mennyinél járok a forgatásban, néha rá kellett nézzek a számlám menüre.

Tegnap én is beszálltam a pörgetésekbe, és végre jött egy nagyobb nyeremény.
A pörgetések alatt kb. 12 euró jött, majd a forgatások után 660 euróval szálltam ki.
A nagyobb nyeremény köszönhető hogy az összes mező A betű volt, erről sajnos nincs képem, de a nyereményről van, igaz kicsit rosszul látszik, de azért beteszem.
Grat. mindenkinek akinek sikerül valamennyit elvenni a sportingbettől.

Annyit azért hozzá fűzök hogy nem hittem hogy van aki MSN-ezik még  ;D
Drat. a nyereményhez!

Idézetet írta: bendehal Dátum január 10, 2015, 18:36:01
Annyit azért hozzá fűzök hogy nem hittem hogy van aki MSN-ezik még  ;D
Drat. a nyereményhez!
Sok nőt meg lehetett ...ugni, MSN-ezésel  :ok:
  :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 10, 2015, 19:05:08
Sok nőt meg lehetett ...ugni, MSN-ezésel  :ok:
  :)

Miért, mi az az MSN?!
Méretes SeprűNyél?