Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 11, 2015, 00:00:26
Miért, mi az az MSN?!
Méretes SeprűNyél?
Most vettem észre egy betüt elírtam: "meg ...ugni" ::)
helyesen:
meg...unni  ;D
:ok:

Azt szeretném kérdezni, hogy amit a pörgetésekkel lehet nyerni (a 35-szörös pörgetés után), és már jóváírták a számlához, azt kell még tovább forgatni, vagy már kivehető és én rendelkezek vele?
A legutóbbi nyereményt kiszeretném majd venni csak nem tudom hogy bónuszként van vagy már az enyém, előre is köszönöm a választ/válaszokat.

Nyugodtan kiveheted. Az már a tiéd. Én is kivettem azonnal.

Ezzel a nótával szeretnék gratulálni a nyerteseknek:  :beerchug:

Sing Sing - Sírni csak a győztesnek szabad...

https://www.youtube.com/watch?v=nmrZWoqZa_c


én is kaptam ilyet csak én 1500-ft os ingyen fogadást kapok
Happy Hours: fogadjon minden nap ingyen!
A következő napokban rengeteg fogadási lehetőség lesz – fogadhat a szezon első grand slamjére, az Ausztrál Openre, labdarúgásban az Afrikai Nemzetek Kupája várja, és a férfi kézilabda világbajnokság is most zajlik!

HAPPY HOURS: Hogy még jobban élvezhesse a nagy eseményeket, egy különleges promócióval várjuk hóvégéig! Fogadjon ingyen minden nap január 15-31. között a Happy Hours alatt! Az ingyenes fogadások minden nap 16:00 és 20:00 CET között lesznek elérhetőek Sportingbet számláján!

Az ingyenes fogadások csak a promóció időpontja alatt lesznek aktívak és a fogadás kupon melletti ingyenes fogadás linkre kattintva tudja felhasználni őket.

Élvezze a fogadást a Sportingbettel!
Részvételi feltételek
Fogadjon most

    Az ajánlatot csak azok a játékosok vehetik igénybe akik ezt emailben vagy SMS-ben közvetlenül a Sportingbettől kapták vagy belépéskor látták az oldalon. Ez az ajánlat csak a következő Sportingbet azonosítóval vehető igénybe: 7569157
    A promóció 17 napig érvényes – 2015. január 15-31. között.
    Az ingyenes fogadás a Happy Hours alatt lesz aktív és elérhető – minden nap 16:00-20:00 CET között.
    Minden nap egy ingyenes fogadást használhat fel, melynek értéke 1500 Ft.
    Az ügyfelek az ingyenes pörgetést a Happy Hours alatt használhatják fel. Minden nap 20:00 CET után a fel nem használt ingyenes fogadások törölve lesznek.
    Az ingyenes fogadások csak nyereményre jogosítanak (a tét nem kerül visszatérítésre) és legalább egyszer meg kell forgatni minimum 1.50 szorzóval bámely sportfogadáson mielőtt az és a belőle származó további nyeremények kivehetőek lesznek a számláról.
    Az ingyenes fogadás egyszerű fogadáshoz használható csak fel.
    Az ingyenes fogadásokat a mobil verzióban nem lehet felhasználni. Csak a weboldalon keresztül megtett ingyenes fogadások érvényesek.
    Ezen bónusz megszerzése nem teszi lehetetlenné más bónuszok megszerzését.
    A Sportingbet továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz, ingyenes fogadás vagy ajánlat jóváírása előtt kielégítő dokumentációt kérjen.
    A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy ezt a promóciót törölje vagy visszavonja vagy bármilyen feltételt megváltoztasson előzetes értesítés és indoklás nélkül.
    Az ajánlat csak egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, számlánként, IP címenként. Bármely ügyfél, akit kettős számlanyitáson érünk, elveszti összes bónuszát az összes számlájáról.
    A Sportingbet a kizárólagos döntéshozó a promócióval kapcsolatban és a döntése végleges és nem fellebbezhető.
    A Sportingbet általános szabályai erre a promócióra is érvényesek.

Na ezzel kiélheti mindenki a nagy szorzóra való vadászatát, vagy a sok kicsi sokra megy stratégia lesz a nyerő?
Mindenesetre én bevertem ikszbe a minsk-jaroslavl hokit! :laugh:

Engem megint kihagytak.Ezt kapom 10 év hűség után!Miért!?MIÉRT!?  :'(

én megraktam kézibe a brazilokat
de nem teljesen értem ha nyerek azt még 1.5-ös szorzón meg kell forgatni?
vagy amit nyerek az már az enyém?

Idézetet írta: hezo Dátum január 15, 2015, 17:59:31
én megraktam kézibe a brazilokat
de nem teljesen értem ha nyerek azt még 1.5-ös szorzón meg kell forgatni?
vagy amit nyerek az már az enyém?

Nem kell forgatni, de min. 1.50 oddson kell raknod, és csak a nyereményt kapod meg. Tehát 300Ft- ot raksz 2.00 oddsra, akkor 300Ft,- a tied.

köszi de én 1500-at kaptam :)

Idézetet írta: hezo Dátum január 15, 2015, 18:22:38
köszi de én 1500-at kaptam :)

Attól még gondolom a szisztémája ugyan az.:) Nekem jött egy 3.00 oddsu kosár, így jött 600ft, ami ment az Elche gólra este.:)

Sziasztok!

Nálatok van valami nyoma, hogy elfogadták ezt az ingyenes fogadást? Én fogadtam a Kärpät-ra kétesélyben, de a fogadástörténetben nem látszik és a nyereményt sem írták még jóvá, pedig lassan egy órája vége.

Az Australian Open-re van totó minden nap.12 meccset kell megtippelni,az 12/12 4.500.000,a 12/11 600.000 Ft,10 találattól 8-ig kaparós sorsjegyek a nyeremény.Természetesen ha több telitalálatos van akkor osztódik a nyreményTegnap 12/10-el kezdtem. :great:Ti játszotok?

A toto még kevés magában, kell egy pénzes fogadás is a teniszre.

Segítség
1
Tippelje meg a kiválasztott mérkozések végeredményét. Ha pontosan eltalál legalább 8 mérkozést a 12-bol, megkapja nyereményeink egyikét.
2
Erősítse meg tippjét egy EGYSZERŰ TENISZ FOGADÁSSAL vagy EGY KIZÁRÓLAG TENISZ VÁLASZTÁSOKAT MAGÁBAN FOGALALÓ GYŰJTŐFOGADÁSSAL , hogy tippjét érvényesítse.
3
Jöjjön vissza holnap egy újabb tippelésre, és növelje nyerési esélyeit!

Nyert már valaki a Bonus Club-ban kapott kaparós sorsjegyekkel?