Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 01, 2015, 13:44:30
Ez e-mailben jött, mert nekem sehol semmi  :D

Mikor beléptem, ez fogadott.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 01, 2015, 15:24:22
Mikor beléptem, ez fogadott.

E-mailben és webüzenetben is jött, de lehetetlenség bármennyit kiforgatni hússzor...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 04, 2015, 19:56:10
E-mailben és webüzenetben is jött, de lehetetlenség bármennyit kiforgatni hússzor...

Persze hogy az.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 04, 2015, 19:56:10
E-mailben és webüzenetben is jött, de lehetetlenség bármennyit kiforgatni hússzor...

Dehogy lehetetlen... :D

#1714 július 06, 2015, 05:50:24, alexthebest
Idézetet írta: 26juventino Dátum július 04, 2015, 20:14:17
Dehogy lehetetlen... :D

Szólj ha neked sikerült. Az utóbbi két nap full lehetetlen volt, mert a 7 pörgetés nyeremény nélkül futott le, így nem is volt mit forgatni  :D

Számomra egyre gyanúsabb hogy ugyanazok a játékok nem ugyanúgy működnek a különböző irodáknál. Redbet, betsson, coral, betfair mindig nyerek, sportingbet, comeon soha. Come on-nál egy időben minden vasárnap kaptam tíz ingyen pörgetést, minden héten kb. 1,5 euró jött ki belőle, nem több, nem kevesebb  :) Ha ott kapok akár ötven ingyen pörgetést, abból se lesz több mint 5-8 euró.

Nem tudom van e itt valaki akinek járna ez a heti visszatérítés de ha van akkor ti megkaptatok?
Mert én nem.
Írtam a cheten azt mondták a mai nap megkapom de még semmi




Az NB1 rajtjára 25% feltöltési bónusz (max. 6000 HUF) és egy 538 :o :o :o Ft értékű ingyenes fogadás jött mail-ben.

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 17, 2015, 11:53:19
Az NB1 rajtjára 25% feltöltési bónusz (max. 6000 HUF) és egy 538 :o :o :o Ft értékű ingyenes fogadás jött mail-ben.

Nekem is jött, az ingyenes fogadást befizetés nélkül most használtam fel. Bármire fel lehet tenni, de min 1,5 szorzó.

Egyébként már itt is van Felvehető funkció  :great:

Gratulálunk, Ön is az 538 szerencsés játékosunk egyike, aki 3x10 ingyenes pörgetést nyert ezen a hétvégén! Indítsa el a Gonzo's Quest játékot minden nap 2015. július 17-19. között, és automatikusan 10 ingyenes pörgetés várja. Ne maradjon le a lehetséges nyereményekről, játsszon akár ingyen ezen a hétvégén a hu.sportingbet.538.com oldalon!

Én emailt még sosem kaptam a Sportingtól, de 10 free spint ma igen. Nos, nem panaszkodom  :beerchug:

Így érdemes másnak is megnéznie a számláját, hátha kapott free spint.

Na jó, mi az az 538? Ha jól emlékszem van nekik egy olyan alternatív címük, ennyien nyertek most, és az ingyenes fogadás értéke is annyi  ??? ;D

VÉGRE!!! :jump2_125: Mától itt is van "felvehető most" funkció.

Ezekre az ingyen pörgetésekre mindenki jogosult amik naponta vannak? Vagy játszani kell valamennyi hozzá rendes pénzben? Mert nekem jelenleg nincs pénz a számlámon azért kérdezem.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum július 18, 2015, 15:16:29
Ezekre az ingyen pörgetésekre mindenki jogosult amik naponta vannak? Vagy játszani kell valamennyi hozzá rendes pénzben? Mert nekem jelenleg nincs pénz a számlámon azért kérdezem.
Szerintem nem, csak akinek az ottani postafiókjában jön róla levél.  Én minden nap fogadok itt, de nem kaptam ingyen pörit.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum július 18, 2015, 15:16:29
Ezekre az ingyen pörgetésekre mindenki jogosult amik naponta vannak? Vagy játszani kell valamennyi hozzá rendes pénzben? Mert nekem jelenleg nincs pénz a számlámon azért kérdezem.
Jelenleg háromféleképpen tudsz ingyen pörgetni:
1., kisorsoltak a napi 10 ingyen pörire, ami a Gonzóra érvényes (belső üzenet érkezett)
2., a nap meccsére fogadtál előző nap minimum 250 Ft-ért
3., a kaszinóban elég pontot gyűjtöttél össze előző nap (pénzért kell játszani)