Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 07, 2016, 16:07:18
Szinte biztos voltam benne ,hogy a vesztes tippet nem törölték,
csak gondoltam rákérdezek.

nyilvánvaló, nem tudtam hogy ilyen rosszul megy nekik,hogy az én 6ezremre(ennyi volt a tét) van szükségük...

elég gusztustalan,de mindjárt felhívom őket újra,hátha nem egy nulla nővel beszélek,akkor csak ugyan azt tudja hajtogatni. egészen felidegesítettek.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 07, 2016, 16:16:12
nyilvánvaló, nem tudtam hogy ilyen rosszul megy nekik,hogy az én 6ezremre(ennyi volt a tét) van szükségük...

elég gusztustalan,de mindjárt felhívom őket újra,hátha nem egy nulla nővel beszélek,akkor csak ugyan azt tudja hajtogatni. egészen felidegesítettek.

Várjuk a fejleményeket.  :ok:

Szerintem itt a fórumozók közösségét két részre lehet osztani. Az egyik része, akiket már átbaszott a sportingbet, a másik része, akiket majd át fog  ;D
Sajnos valóban az egyik, ha nem a leglehúzósabb iroda, és ezzel együtt kell élni, de azért jó, hogy van.
(Én pl. slot játékon itt nyertem a legtöbbet életemben, 0.20 vagy 0.25 Euróra kb 400 Eurót  :D Azóta sem volt ilyen, még csak nagyságrendlileg sem  ;D )

Meg amikor volt a bónusznaptár, vagy mi a tököm volt a neve, mekkora királyság volt  :D Tyűű, bár lenne még  :)


Nincsen fejlemeny,az van ami eddig...  masodszor es harmadszor is ugyanezt mondtak annyi kulonbseggel hogy nem a legszebb hangnemben... Soha tobbe sportingbet,igazsagtalansagot nem szeretem!

Sziasztok,másnak is késnek a kifizetéssel?10.30-án(Vasárnap) utaltam ki pénzt,de még mindig semmi.Eddig mindig 1-2 munkanap alatt teljesítették a kifizetést de most az ünnepkre is hivatkoznak,ami Hétfő,Kedd volt,dehát akkor is.Ez feletébb aggasztó."Többen is jelezték a késedelmet a múlt hétről, ami az ünnepeket miatt is van. Tehát az akkor kért kifizetések sajnos késnek, de már felvettük a pénzügyesekkel a kapcsolatot ez ügyben és kértük őket, hogy nézzék meg mi a helyzet a bankunknál. Remélhetőleg ennek hatására most már hamarosan teljesítik a bankok a tranzakciókat. Egyelőre nem tudjuk pontosan mi okozza a késedelmet, mivel mi az összes tranzakciót jóváhagytuk, ezért is vizsgálja jelenleg a pénzügyi szolgáltatónk a késedelmet.A szolgáltatónk mindig 5 munkanapot garantált, ennyit értettem ez alatt. Tehát mától számítjuk mi is késedelemnek, ezért vettük fel a kapcsolatot az illetékesekkel, mint feljebb írtam. Jelenleg nincs több információm ezzel kapcsolatban, a bankunk vizsgálja a problémát."

Én is pont 30.-án kértem ki kártyára, de nekem már Csütörtökön megjött.

Miért nem skrilleztek?
Én is mindig vasárnap este kérem ki a pénzt,
Most 6.án vasárnap lekértem, Hétfőn pontban 13órakkkor itt a pénz ;)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 08, 2016, 16:20:05
Miért nem skrilleztek?
Én is mindig vasárnap este kérem ki a pénzt,
Most 6.án vasárnap lekértem, Hétfőn pontban 13órakkkor itt a pénz ;)

A befizetési bónuszok nem érvényesek skrillel.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 08, 2016, 16:45:19
A befizetési bónuszok nem érvényesek skrillel.

de netellerre igen :)

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 08, 2016, 15:19:02
Sziasztok,másnak is késnek a kifizetéssel?10.30-án(Vasárnap) utaltam ki pénzt,de még mindig semmi.Eddig mindig 1-2 munkanap alatt teljesítették a kifizetést de most az ünnepkre is hivatkoznak,ami Hétfő,Kedd volt,dehát akkor is.Ez feletébb aggasztó."Többen is jelezték a késedelmet a múlt hétről, ami az ünnepeket miatt is van. Tehát az akkor kért kifizetések sajnos késnek, de már felvettük a pénzügyesekkel a kapcsolatot ez ügyben és kértük őket, hogy nézzék meg mi a helyzet a bankunknál. Remélhetőleg ennek hatására most már hamarosan teljesítik a bankok a tranzakciókat. Egyelőre nem tudjuk pontosan mi okozza a késedelmet, mivel mi az összes tranzakciót jóváhagytuk, ezért is vizsgálja jelenleg a pénzügyi szolgáltatónk a késedelmet.A szolgáltatónk mindig 5 munkanapot garantált, ennyit értettem ez alatt. Tehát mától számítjuk mi is késedelemnek, ezért vettük fel a kapcsolatot az illetékesekkel, mint feljebb írtam. Jelenleg nincs több információm ezzel kapcsolatban, a bankunk vizsgálja a problémát."

Ez valószínű összekapcsolható a mutyibanda banki tranzakció-blokkolós dologhoz. Beszéltünk az iroda képviselőivel, s dolgoznak az ügyön.

Sejtettem,hogy a szerencsejáték blokkolás lehet a dologban.Azt írták az ügyfélszolgálaton,hogy csak a magyar ügyfelekkel van a probléma és csak banki utalás esetén(skrill,kártyás kifizetés működik)Továbbá azt írták,hogy az ő bankjuk elutalta a pénzt,ebből az következik,hogy az itthoni bankok valamiért blokkolták a tranzakciókat.Ha ez így van,akkor új szintre lépett a szerencsejáték-szabályozás,mert ilyet korábban még nem tapasztaltam.Közben a sportingbetes számlára visszakerült a pénzt és azt írták,hogy a banki utalás nem elérhető,amíg nem oldják meg a problémát.

Nem szeretik, hogy a külföldön dolgozó magyarok hazautalják a pénzüket ;D ;D
Pedig nemrég azzal dicsekedtek hány milló Eurót kap így az ország..
Bizonyára lesznek fennakadások a bér hazautalások körül is, mert ki dönti el melyik bank a "jó bank"?

Számlákat blokkolnak nem bankot. Bankot blokkolnának, na abból lenne nemzetközi ereszd el a hajam.
Nemzeti mutyibanda... :bash:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 09, 2016, 15:32:03
Nem szeretik, hogy a külföldön dolgozó magyarok hazautalják a pénzüket ;D ;D
Pedig nemrég azzal dicsekedtek hány milló Eurót kap így az ország..
Bizonyára lesznek fennakadások a bér hazautalások körül is, mert ki dönti el melyik bank a "jó bank"?

Igen, állítólag már vannak fennakadások egyéb szolgáltatásoknál is (pl. Airbnb).  ;D

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 09, 2016, 15:03:46
Sejtettem,hogy a szerencsejáték blokkolás lehet a dologban.Azt írták az ügyfélszolgálaton,hogy csak a magyar ügyfelekkel van a probléma és csak banki utalás esetén(skrill,kártyás kifizetés működik)Továbbá azt írták,hogy az ő bankjuk elutalta a pénzt,ebből az következik,hogy az itthoni bankok valamiért blokkolták a tranzakciókat.Ha ez így van,akkor új szintre lépett a szerencsejáték-szabályozás,mert ilyet korábban még nem tapasztaltam.Közben a sportingbetes számlára visszakerült a pénzt és azt írták,hogy a banki utalás nem elérhető,amíg nem oldják meg a problémát.

Az a vicc, hogy tudtunk szerint még nincs végrehajtó rendelet, s mint tudjuk az mondja meg konkrétan, hogy mit, s hogyan.  :D