Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Remélem jó helyre írom a kérdésem. Napok óta nem tudok belépni a Sportingbet portáljára egyik -általam ismert - alternatív címmel sem. Két böngészőt néztem, a Chrome-t és a Firefox-ot.
https://hu.sportingbet623.com/
https://hu.sportingbet.com/
Ezek voltak a legfrissebb linkek.
Kérem, ha tud valaki megoldást, új linket, az segítsen!
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: Winger Dátum november 14, 2016, 12:07:30
Sziasztok!
Remélem jó helyre írom a kérdésem. Napok óta nem tudok belépni a Sportingbet portáljára egyik -általam ismert - alternatív címmel sem. Két böngészőt néztem, a Chrome-t és a Firefox-ot.
https://hu.sportingbet623.com/
https://hu.sportingbet.com/
Ezek voltak a legfrissebb linkek.
Kérem, ha tud valaki megoldást, új linket, az segítsen!
Előre is köszönöm!

A 237-nek működnie kéne, de egy upc-s ismerősöm arra is panaszkodik.


Más! A 11 találat a totón most 35.294 ft-ot fizetett, ezek szerint 17-en találtak el ennyi meccset.
(nekem csak az albán ment el)


Köszönöm a segítséget, a 237-es tényleg működik, a másik 2 viszont sajnos nem.

A mérkőzés szorzóit a Comedy Central támogatja:


#2030 november 14, 2016, 17:00:01, prigioni1
Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2016, 12:59:12
A 237-nek működnie kéne, de egy upc-s ismerősöm arra is panaszkodik.


Más! A 11 találat a totón most 35.294 ft-ot fizetett, ezek szerint 17-en találtak el ennyi meccset.
(nekem csak az albán ment el)

Tizesem lett, adott 1100 ft-ot a száz pörgetés.Albánia megvolt pedig :redchug:

Az Unibet témában volt róla szó, hogy ezentúl nemzetközi utalásként, euróban utalnak akkor is, ha forint unibet számláról forint bankszámlára kérünk ki pénzt.
Mivel ugyanaz az Earthport kezelte mindkét iroda magyarországi forint tranzakcióit, megnéztem a sportingbet oldalán is a ki- és befizetési lehetőségeket:
Az Earthport teljesen eltűnt, befizetni utalással a Deutsche Handelsbank számlájára lehet (átfutási idő 3-5 munkanap...), kifizetésnél meg már nem is kínálja fel a banki utalás lehetőségét.

Nem tudom, miért jó a kormánynak, az országnak, ha egyáltalán nem hozzuk haza és/vagy nem váltjuk forintra a nyereményeinket, de ezzel lényegében pont ezt érik el.

25%-os feltöltési bónuszt kínálnak, amely remek dolog, de az ajánlat nem érvényes Skrill befizetésre, de kifizetnek Skrillre.

Magyarázza már el valaki pls.

Helló
Nemrég regisztráltam a sportingbeten és máris két kérdésem lenne:
Kosárlabda élő fogadás esetén, tényleg nem lehet látni a mérkőzésből hátra lévő időt, vagy csak én vagyok figyelmetlen/béna?
Nem teljesen sportingbetes kérdés, de azért majdnem: Szóval vajon várható még valaha banki átutalásos kifizetés, vagy most már kénytelen leszek neteller számlát nyitni?

Idézetet írta: Debra Dátum november 19, 2016, 19:59:10
25%-os feltöltési bónuszt kínálnak, amely remek dolog, de az ajánlat nem érvényes Skrill befizetésre, de kifizetnek Skrillre.

Magyarázza már el valaki pls.

A sportingbet elég rugalmasan kezeli a kifizetéseket, elvileg mindenhova kifizetnek, ahonnan már volt befizetésed korábban.

Idézetet írta: perszepolisz Dátum november 20, 2016, 20:21:07
Helló
Nemrég regisztráltam a sportingbeten és máris két kérdésem lenne:
Kosárlabda élő fogadás esetén, tényleg nem lehet látni a mérkőzésből hátra lévő időt, vagy csak én vagyok figyelmetlen/béna?
Nem teljesen sportingbetes kérdés, de azért majdnem: Szóval vajon várható még valaha banki átutalásos kifizetés, vagy most már kénytelen leszek neteller számlát nyitni?

Egyik fogadóirodánál sem kapsz hivatalos meccsidőt, ahol  mutatják is, ott is sokszor csak a hosszabb játékmegszakításoknál pontosítják, ezért érdemes olyan tv közvetítést vagy stream-et nézni, ahol látszik az óra. (azaz legalább a tv közvetítés órája)
Figyelheted mondjuk egy másik ablakban a bet365 tétlapját, ott igyekeznek pontosak lenni, de nem nagyon szabad az irodák által mutatott játékidőre hagyatkozni, mert ha "beragad", nagyot szívhatsz rajta.

A banki átutalásos kifizetés visszaállításáról szerintem még nekik sincs infójuk, ha a lehetőségeik engedik és az érdekeik is megkívánják, akkor majd biztos megint lesz.
Azért bankkártyára - elvileg - még lehet kifizetést kérni és ugye akkor is a bankszámládon landol a pénz.

Úgy vettem észre, hogy a bet365-ön azért elég pontos a mutatott idő, legalábbis a legpontosabb. Amúgy ez a bankkártyás kifizetés se minden kártyával működik sajna.

Idézetet írta: perszepolisz Dátum november 20, 2016, 20:21:07
Nem teljesen sportingbetes kérdés, de azért majdnem: Szóval vajon várható még valaha banki átutalásos kifizetés, vagy most már kénytelen leszek neteller számlát nyitni?

Továbbra is lehet banki átutalásos kifizetést kérni, max. a belföldi utalás szűnik meg, a nemzetközi marad.

Az oddsok viszont már a Tippmixpro-val vetekednek, annyira alacsonyak  :cya:

Idézetet írta: perszepolisz Dátum november 21, 2016, 06:39:05
Úgy vettem észre, hogy a bet365-ön azért elég pontos a mutatott idő, legalábbis a legpontosabb. Amúgy ez a bankkártyás kifizetés se minden kártyával működik sajna.

A bet365-nél én a kézilabdát figyelem, ahol nincs is annyi játékmegszakítás, mint kosárlabdában, de ott sokszor 5-15 másodpercet korrigálnak utólag.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 21, 2016, 14:53:21
Továbbra is lehet banki átutalásos kifizetést kérni, max. a belföldi utalás szűnik meg, a nemzetközi marad.

Számlafeltöltésnél mutat nemzetközi számlaszámot az utaláshoz, viszont kifizetésnél csak a bankkártya / skrill / neteller hármas elérhető nálam.

Most beszéltem velük telefonon, kártyás befizetés ingyenes, a nyeremény jöhet bármire, amiről már volt deposit.