Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


#2100 március 01, 2017, 10:29:17, hezo
engem ugy lekorlátoztak hogy alig tudok valamire fogadni pedig már rég játszottam nálluk. Mág a 600 ft freebetet se tudtam felrakni egy 4-es szorzora mert kiírta hogy túl sok a nyeremány

#2101 március 01, 2017, 16:06:14, rosco
Nálatok is törölték a Labdarúgás Tippjáték legutóbb lezárult fordulóját? Időintervallumnak kiírja: 02.21.-02.24. csak épp szombat és vasárnap hiányzik, amikor a meccseket játszották, így a tippsort sem lehet megnézni. :bash: Nem érdekelne a dolog, ha nem lett volna 9 találatom. Hétfőn meg ugye, amikor szabály szerint fel lehetett volna használni az ingyen pörgetéseket a platform váltás miatt elérhetetlen volt az oldal.

Idézetet írta: rosco Dátum március 01, 2017, 15:45:38
Nálatok is törölték a Labdarúgás Tippjáték legutóbb lezárult fordulóját? Időintervallumnak kiírja: 02.21.-02.24. csak épp szombat és vasárnap hiányzik, amikor a meccseket játszották, így a tippsort sem lehet megnézni. :bash: Nem érdekelne a dolog, ha nem lett volna 9 találatom. Hétfőn meg ugye, amikor szabály szerint fel lehetett volna használni az ingyen pörgetéseket a platform váltás miatt elérhetetlen volt az oldal.

Nem tudom én se visszanézni a szombati és a vasárnapi tippjeimet, az egyiken egyébként 8 találatom lett, hétfő délután én le is tudtam amúgy pörgetni az ezért járó 10 ingyenkört, a karbantartás kedden volt(vagy lehet már hétfő este elkezdődött nem tudom)

Idézetet írta: Salvio Dátum március 01, 2017, 16:27:45
Nem tudom én se visszanézni a szombati és a vasárnapi tippjeimet, az egyiken egyébként 8 találatom lett, hétfő délután én le is tudtam amúgy pörgetni az ezért járó 10 ingyenkört, a karbantartás kedden volt(vagy lehet már hétfő este elkezdődött nem tudom)

Dettó, én is le tudtam még pörgetni, de ezeknek az ingyenpöriknek( nem pörkölt) is búcsút mondhatunk. Lett belőle freebet, 10 találatnál 100 pöri helyett 3000ft freebet, aha..

Azt a Reel Steal játékot nem sírom vissza, ezek a freebet értékek még magasabbak is, mint amennyit azok a pörgetések értek:
8 találatra 10 járt, 180 ft értékben
9 találatra 50, 900 ft-ért és
a 10 találat meg 100 pörgetést ért, de az is csak 1800 ft értékű volt...

(Az előző forduló pörgetéseit én is le tudtam játszani hétfőn.)


Idézetet írta: Knapp Dátum március 01, 2017, 17:10:24
Azt a Reel Steal játékot nem sírom vissza, ezek a freebet értékek még magasabbak is, mint amennyit azok a pörgetések értek:
8 találatra 10 járt, 180 ft értékben
9 találatra 50, 900 ft-ért és
a 10 találat meg 100 pörgetést ért, de az is csak 1800 ft értékű volt...

(Az előző forduló pörgetéseit én is le tudtam játszani hétfőn.)

Valóban ez az egyik legrosszabb nyerőgép, volt olyan, hogy a 100 pörgetés is csak pár Ft-ot hozott, szerintem is jobb a Freebet, bár azért korlátozott számlával azt se lesz egyszerű kihasználni ;D

A Real Steal valóban nokedli, na de pl. az Attraction! Sosem volt olyan, hogy mínuszba szálltam volna ki belőle.

A minimum tét 200 ft-ra változott, a tippjátékban meg eltűntek a hétfő előtt, az aktuális fordulóra megtett tippek...

Tegnap már 250 forintot adott a 10 pörire, ma már lehet át fogom lépni a bűvös 300 forintos határt?!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 02, 2017, 08:17:05
Tegnap már 250 forintot adott a 10 pörire, ma már lehet át fogom lépni a bűvös 300 forintos határt?!
nekem kedden 118 Ft jött a 10 pöriből, tegnap 28  ;D Pedig tegnap lejött az a színes sokágú csillag a középső oszlopba, rápörgetett megint, de még véletlenül sem álltak úgy a szimbólunok, hogy valamit adjon. De majd ma  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 02, 2017, 09:01:42
nekem kedden 118 Ft jött a 10 pöriből, tegnap 28  ;D Pedig tegnap lejött az a színes sokágú csillag a középső oszlopba, rápörgetett megint, de még véletlenül sem álltak úgy a szimbólunok, hogy valamit adjon. De majd ma  ;D

Nekem háromszor volt csillag, és úgy lett ennyi :great:

Én meg el vagyok szomorodva..., míg tegnapelőtt 35.930 maradt az 50 pörgetésből (megforgatás után is), tegnap kerek 36 ezer, hogy képzelik, hogy ma csak kb. 500 Ft-tal szúrják ki a szememet??  >:(

Komolyan át kell számolni,hogy a banki kifizetés,vagy a skrill kifizetés éri meg jobban.A skrill-es 4.9% durva,ezért gondoltam,hogy a banki kifizetést választom,de ez is bwin séma szerint működik.Így kifizetett Ft-os nyereményt átváltják euro-ra,majd ezt utalják a Ft-os számlánkra,így egyértelmű,hogy az eredetileg kiutalt egész összeg helyett egy sokkal kevesebb összeg érkezik az átváltás miatt.Bank válogatja,de az is plusz költség lehet,hogy néhány bank eleve nagyobb összeget levon az átváltás miatt(pl erste 2000 Ft).

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 02, 2017, 13:42:44
Komolyan át kell számolni,hogy a banki kifizetés,vagy a skrill kifizetés éri meg jobban.A skrill-es 4.9% durva,ezért gondoltam,hogy a banki kifizetést választom,de ez is bwin séma szerint működik.Így kifizetett Ft-os nyereményt átváltják euro-ra,majd ezt utalják a Ft-os számlánkra,így egyértelmű,hogy az eredetileg kiutalt egész összeg helyett egy sokkal kevesebb összeg érkezik az átváltás miatt.Bank válogatja,de az is plusz költség lehet,hogy néhány bank eleve nagyobb összeget levon az átváltás miatt(pl erste 2000 Ft).

Ohh, ezek szerint az ingyenesnek írt banki átutalás is csak inkább szépen hangzik...
Régen (igaz, vagy 5-6 éve játszottam a bwinnél, s akkor voltak kifizetéseim is) -3 %-ot jelentett a banki kifizetés.

Idézetet írta: flamman Dátum március 02, 2017, 15:07:55
Ohh, ezek szerint az ingyenesnek írt banki átutalás is csak inkább szépen hangzik...
Régen (igaz, vagy 5-6 éve játszottam a bwinnél, s akkor voltak kifizetéseim is) -3 %-ot jelentett a banki kifizetés.

Az ingyenes banki átutalás az iroda részéről ingyenes. Vagyis ők nem számolnak fel extra költséget. A bankod viszont igen.