Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum március 02, 2017, 13:09:21
Én meg el vagyok szomorodva..., míg tegnapelőtt 35.930 maradt az 50 pörgetésből (megforgatás után is), tegnap kerek 36 ezer, hogy képzelik, hogy ma csak kb. 500 Ft-tal szúrják ki a szememet??  >:(

Neked 50 ingyen pörgetést adnak naponta? :coolsmiley:

Idézetet írta: rosco Dátum március 02, 2017, 17:28:00
Neked 50 ingyen pörgetést adnak naponta? :coolsmiley:
minél durvábban bukó az oldala valakinek annál nagyobb freebet és pörgetés jár gondolom .

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 02, 2017, 15:37:46
Az ingyenes banki átutalás az iroda részéről ingyenes. Vagyis ők nem számolnak fel extra költséget. A bankod viszont igen.

A bank sem számolna fel költséget, ha forintban érkezne a pénz, de ugye az iroda átváltja euróra utalás előtt.
(elvileg vezethetne külföldön is forint számlát, akkor erre nem lenne szüksége)

De ezzel nem is lenne gond, ha közben nem jött volna a pofátlan 4,9%-os skrill és neteller költség, amelyre továbbra sincs magyarázat.

Szuperül kijöttem ma a pörgetésekből. Az ingyenes Starburstön összejött 290 Ft, ezek után átnyargaltam forgatni ezt a minimális összeget a Basketball Starra, végeredményben pedig ez történt: (csatolva)

A kosaras pörgetések elején valahogy nyertem 12 ingyenest, majd miután véget ért a 12 kör, ez következett rá.  :topbet_125:

Idézetet írta: rosco Dátum március 02, 2017, 17:28:00
Neked 50 ingyen pörgetést adnak naponta? :coolsmiley:

Ja, ja, 50 pörgetések + 15E freebetek. És én is a nagy mínusz miatt gondolom, hogy azért dobnak hozzám ennyit.

Érkezett ma reggel 25%-os (max 30.000 Ft) kaszinó befizetési bónusz 20X-os bónusz megforgatással.Elvileg pluszba kilehet jönni vele ha 600.000 Ft-al letakarod a roulette asztalt,akkor elbuksz 16.216 Ft-ot,de így is marad 13.800 a bónuszból forgatás után.Akár meglehet próbálni blackjack-en,ahol jobb 99,5% a visszafizetési ráta,a roulette 97,2%-val ellentétben,de itt már a szerencsén is sok múlik,hogy mennyi marad a bónuszból 600.000 megforgatása után,ha marad.

Magyaroknak engedik az abaqoos befizetést?


Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 28, 2017, 19:58:34
Valahogy várható volt a "bwin" kinézet előbb vagy utóbb, ha már egy cég.  ;)
Mostmár a hírlevelük is szóról-szóra megegyezik a bwinével. 8)

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 03, 2017, 13:45:43
Eddig is engedték.
Igen köszönöm csak azért kérdeztem rá mert a winmasters már letiltotta ezt az opciót , így kíváncsi voltam hogy itt mi a helyzet ,mielőtt reggelnék . Valamint a bónusz befizetési tájékoztatónál ezt írja.

Idézetet írta: kispászti Dátum március 03, 2017, 14:20:29
Igen köszönöm csak azért kérdeztem rá mert a winmasters már letiltotta ezt az opciót , így kíváncsi voltam hogy itt mi a helyzet ,mielőtt reggelnék . Valamint a bónusz befizetési tájékoztatónál ezt írja.


Valószínűleg csak a bónuszhoz nem engedik valamiért, ahogyan valamiért a Skrillt sem szeretik ilyen ügyben. De sima befizetéshez használható.

Ha valakit esetleg érdekelne,kétszer kértem ki kifizetést skrill-re az átállás óta.Az utaláskor mindkétszer levonta 4,9%-ot,pl kifizettem 35.000 ft.ot és írta,hogy 33.285 kifizetés és 1715 költség.De ennek ellenére mindkétszer csak 3 ft-ot vont le költségként és 35.000 ft-ból 34.997 ft teljes kifizetés és 3 ft költség.A gmail is már így érkezett a fizetés jóváhagyásáról.Nem tudom,hogy ez valami hiba lehet,vagy mindig így lesz.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 05, 2017, 13:25:19
Ha valakit esetleg érdekelne,kétszer kértem ki kifizetést skrill-re az átállás óta.Az utaláskor mindkétszer levonta 4,9%-ot,pl kifizettem 35.000 ft.ot és írta,hogy 33.285 kifizetés és 1715 költség.De ennek ellenére mindkétszer csak 3 ft-ot vont le költségként és 35.000 ft-ból 34.997 ft teljes kifizetés és 3 ft költség.A gmail is már így érkezett a fizetés jóváhagyásáról.Nem tudom,hogy ez valami hiba lehet,vagy mindig így lesz.

Talán még csak a kinézetet másolták le a bwintől és konkrétan nem állították át a költségeket.
De egy átmeneti türelmi idő is indokolt lenne, mert ingyenesből lett hirtelen "bwin-szintű".

Mondjuk a 4,9%-ra azért rákérdezek náluk, nem érzik-e túlzásnak...
Oké, hogy az arbosokat meg a sokat pénzt mozgatókat ezzel meg lehet fogni, de hát a sportingbetnél és a bwinnél is olyan fogadási limitek vannak, hogy nagy forgalmat nem is lehet náluk csinálni.

Hali!
Lesz egy ilyen is :

Fogadjon 3000 Ft értékben élőben a SSC Napoli-Real Madrid mérkőzésre rizikó nélkül! Ha az első élő fogadása veszít, 100%-ban visszatérítjük 3000 Ft-ig egy FreeBettel.
sports.sportingbet.com/hu/sports/p/Promotions/CEE/Napoli-RealMadrid/Napoli-RealMadrid

A főoldalon fent van és jött nekem email is 3000 ft-os élő fogadás-biztosítás akcióról, amely a Napoli-Real Madrid meccsre vonatkozik, viszont a feltételekben az szerepel, hogy csak az jogosult rá, akinél a "Promócióim" oldalon is látható az ajánlat, az meg nem jellemző...   :)
Látszik ott egyáltalán valakinél?