Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem, nem látszik nálam se. A Promócióim-nál nincs.
Azért gondolom mégis adják. Belső üzenet és email is jött róla.

Nálam nincs, de találtam 5€ freebet-et.
Nem tudom mitől lettek ilyen bőkezűek, eddig úgy le voltam korlátozva, hogy kisebb bajnokságokra az 1€ tétet is túl magasnak találta.
Talán ki akarnak engesztelni :)

Idézetet írta: ede Dátum március 06, 2017, 17:42:20
Nálam nincs, de találtam 5€ freebet-et.
Nem tudom mitől lettek ilyen bőkezűek, eddig úgy le voltam korlátozva, hogy kisebb bajnokságokra az 1€ tétet is túl magasnak találta.
Talán ki akarnak engesztelni :)

A tippjátékban nem játszottál?
9 találat után jár kb. ekkora freebet.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 06, 2017, 18:27:35
A tippjátékban nem játszottál?
9 találat után jár kb. ekkora freebet.
De igen, csak teljesen elfelejtettem. Akkor mégsem egy dzsasztforjú ajánlat volt.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 06, 2017, 16:50:39
Hali!
Lesz egy ilyen is :

Fogadjon 3000 Ft értékben élőben a SSC Napoli-Real Madrid mérkőzésre rizikó nélkül! Ha az első élő fogadása veszít, 100%-ban visszatérítjük 3000 Ft-ig egy FreeBettel.
sports.sportingbet.com/hu/sports/p/Promotions/CEE/Napoli-RealMadrid/Napoli-RealMadrid

Megkérlek a továbbiakban, csak olyan ajánlatokat közölj amely egyértelműen mindenki számára elérhető, illetve a linkek/hivatkozások használata tilos. Utóbbit már többször is említettük.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 06, 2017, 17:40:18
Nem, nem látszik nálam se. A Promócióim-nál nincs.
Azért gondolom mégis adják. Belső üzenet és email is jött róla.

Az Ügyfélszolgálat szerint akkor nem jár, ha nem látszik, de nem kizárt, hogy csak rutinból válaszoltak és fel sem tételezik, hogy valamit rosszul állítottak be.
(a chat nálam el sem indult, "sima" belső üzenetben kérdeztem őket)

Egyáltalán van valaki, akinél megjelent ez az akció a Promócióim oldalon?!
Ha igen, akkor elhiszem, hogy tudatosan hagytak ki belőle.  :)

Nekem megjelent,küldtek emailt és belső üzenetet is róla.
Pedig amióta forintosról dollárosra állítottam át a számlám (vagyis egy új számlát hoztam létre) azóta szinte mindenből kihagytak.  :'( Előtte csak úgy szórták nekem a bónuszokat.Remélem visszatérnek a régi szép idők.  ;)

Rákérdeztem azért, hogy biztosan nem technikai hiba van az mögött, hogy a személyes email és belső üzenet ellenére nem látszik a Promócióim oldalon ez az akció, erre ezt a választ kaptam: 


"Értesíteni szeretnénk, hogy új információt kaptunk a bónusz csapatunktól.

Tájékoztatásuk szerint, az ajánlat minden ügyfelünk számára elérhető, aki megkapta ezt az üzenetet, tehát Ön számára is érvényes.

"Fogadjon 3000 Ft értékben élőben a SSC Napoli-Real Madrid mérkőzésre rizikó nélkül! Ha az első élő fogadása veszít, 100%-ban visszatérítjük 3000 Ft-ig egy FreeBettel.""

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2017, 20:48:00
Megkérlek a továbbiakban, csak olyan ajánlatokat közölj amely egyértelműen mindenki számára elérhető, illetve a linkek/hivatkozások használata tilos. Utóbbit már többször is említettük.
Hali!
Értem.

Megkérdeztem a chat-en ezt a promót, bemásolom egy részét:

mi azt az inót kaptuk, hogy aki kapta annak elérhető...
Attila
[13:50:33]
meg kell tennie a fogadást, és utólag kapja vissza a bónuszt.
Attila
[13:51:15]
azonban általánosságban , ha egy adott promóció a belépés után nem látszik az oldalon, akkor arra nem jogosult.
Ön
[13:51:41]
a leírásban ez szerepel : Az ajánlatban kizárólag a Sportingbet olyan regisztrált játékosai vehetnek részt, akik számára ez a "Promócióim" oldalon megtalálható.
Ön
[13:52:11]
ott nálam ez nincs
Attila
[13:52:23]
az a válast kaptuk a bónusz csapattól, hogy akkor is OK, ha nincs ott

nekem is jött e-mail és belső üzi is.

amúgy nagy faszok, mert a belső üziben azért ott egy 'gomb', hogy fogadj kockázatmentesen a meccsre, kíváncsi vagyok, hányan fogadnak majd meccs előtt, aztán a vesztes tipp után várják a visszatérítést, de semmi.  :)

meg ugye freebetként jön vissza a 3000 Ft, ha épp az élő tipp szopik, azaz ha a freebettel egy 2.00-es szorzót elkapunk, akkor nyerjük csak vissza a 3000 Ft-ot.

JA, meg ugye figyelni kell, hogy az első élő fogadás számít, meg ugye a sportingbetnél csak az a fogadás élő fogadás, amikor megy a meccs. Tehát aki pl. félidőben fogad, az könnyen szophat. Én náluk még arra is szoktam figyelni, hogy ha élőben kell fogadni, akkor nehogy épp akkor fogadjak, amikor mondjuk ápolás van, és 2 percig áll a játék, mert még belekötnek  :)
Legalábbis régebben így volt, a megújulás óta még nincs friss tapasztalat, de azért óvatos leszek, és csak akkor fogadok, amikor tényleg folyik a játék

Ez még egy köcsög iroda  ;D
Volt itt tegnap ez a Napoli-Real élő fogadás promó, hogy ha live fogadást kötünk és az első live veszít, 3000 Ft-ig visszatéríti a tétet freebet fomájában.
Nos, vissza is térítette, de csak 2907 Ft-ot. Ok, most nem az a 93 Ft vág földhöz, de akkor is. Remélem sikerül elkapni valami jó kis zsíros oddsot a freebettel, szívesen visszaszopatnám őket  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2017, 18:52:47
Ez még egy köcsög iroda  ;D
Volt itt tegnap ez a Napoli-Real élő fogadás promó, hogy ha live fogadást kötünk és az első live veszít, 3000 Ft-ig visszatéríti a tétet freebet fomájában.
Nos, vissza is térítette, de csak 2907 Ft-ot. Ok, most nem az a 93 Ft vág földhöz, de akkor is. Remélem sikerül elkapni valami jó kis zsíros oddsot a freebettel, szívesen visszaszopatnám őket  :D

Valószínűleg 10 euróval számoltak, csak "kicsit" rossz árfolyamon váltanak.    :P

Valószínűleg ez volt az oka, de akkor így is kellett volna meghirdetni. Ez gyakorlatilag a lopás kategória. Hihetetlen cigány banda.

Gyors reakció az Abaqoos tiltásra:  :)

SZEREZZEN 3.000 FT ÉRTÉKŰ FREEBETET ÉS 30 INGYENES PÖRGETÉST BEFIZETÉSÉVEL!

Szerezzen 3.000 Ft értékű FreeBetet és 30 ingyenes pörgetést a Starburst játékon következő befizetésével. Nincs más dolga, mint feltöltenie számláját legalább 6.000 Ft-tal 2017. 03.08-12. között, bármelyik befizetési móddal, az Abaqoos kivételével. Az Abaqoos megszüntette szolgáltatását a nemzetközi szerencsejáték oldalak számára, így ha eddig ezt a befizetési módot preferálta, kérjük válasszon további lehetőségeink közül.

Az 3.000 Ft értékű FreeBetet és a 30 ingyenes pörgetést sikeres befizetése után 2017.03.13-án 15:00-kor írjuk jóvá. Amennyiben bármilyen kérdése van a befizetési módokkal kapcsolatban, kérjük keresse Ügyfélszolgálatunkat:


8. Az ingyenes pörgetésekből származó nyereményeket nem terheli megforgatási kötelezettség, a játék vége után azonnal kivehetővé válik.  :) :)

Fogad valaki teniszre a sportingbeten?
Átvették a bwines szorzókkal együtt az ottani "1 ball" szabályt is az eddigi "1 set" helyett?
Ez lenne a logikus...