Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában


Sziasztok! Ha en "szlovak allampolgar vagyok", akkor hasznalhatok Skrill-nel es az irodaknal  magyar bankszamlat?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum június 11, 2014, 10:31:57
Sziasztok! Ha en "szlovak allampolgar vagyok", akkor hasznalhatok Skrill-nel es az irodaknal  magyar bankszamlat?
Szerintem igen. Fordítva legalábbis az egyik haveromnál működött, de azért kérdezd meg inkább.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 11, 2014, 11:56:59
Szerintem igen. Fordítva legalábbis az egyik haveromnál működött, de azért kérdezd meg inkább.

Ok koszi, majd csekkolom

Sziasztok!
Bezártam  a HUF alapú Skrill-emet és csináltam egy $-ost.Igényeltem hozzá kártyát, ma pedig megjött a PIN-kód.De kártya nem.Az elöző számlámhoz is volt Skrill MC, amit megsemmisitettem.

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 11, 2014, 15:07:33
Sziasztok!
Bezártam  a HUF alapú Skrill-emet és csináltam egy $-ost.Igényeltem hozzá kártyát, ma pedig megjött a PIN-kód.De kártya nem.Az elöző számlámhoz is volt Skrill MC, amit megsemmisitettem.

Külön küldik és normál esetben 1-2 nap eltéréssel, különben nem lenne sok értelme a külön-külön postázásnak.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 11, 2014, 15:40:32
Külön küldik és normál esetben 1-2 nap eltéréssel, különben nem lenne sok értelme a külön-külön postázásnak.
Az elözőnél a kártya jött elöszöt s rá egy hétre a PIN-kód.
A Skrill elfogadja az Erste Maistro kártyát?!

Március közepe táján írtam nekik levelet, mert bezártam és újranyitottam a számlám, viszont nem engedte hitelesíteni az adataim, mert úgy látta, azok még egy élő számlához vannak hozzárendelve. Tegnap, tehát kb. három hónap után válaszoltak. Nem tudom, hogy sírjak-e vagy örüljek...

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy a bankszámla hozzá adásakor beírom az IBAN számomat, de kiírja, hogy érvénytelen.Így írtam be:HU34bankszámlaszámom.Ötletek?!

Sziasztok ! Bocs, hogy több oldalon is közzéteszem de szerintem érdekes. SKRILL. Május közepén utaltak a számlámra egy olasz cégtől több százezer forintot. Majd ebből hatvanezret - átvéve a számlámon az irányítást - tovább is utaltak. Nem járok naponta a skrillen, így véletlenül vettem észre. Szerintem skrill dolgozók is bent lehetnek mert nem kaptam értesítést, amikor pénz jött rá. Ahogy észrevettem megváltoztattam az adatokat mert azt még épp nem tették meg. Napokig ott állt a maradék pénz majd egyszer csak törölték mindkét tranzakciót. Azóta nem tudom a számlám használni. Kb. 50 levelet írtam, egyszer válaszoltak, hogy töltsem fel a dokumentumaimat de utána sem változott semmi. Már másfél hónapja. NAGY GÁZ LEHET OTT. A hab a tortán ma történt. Levelet kaptam az "ál-skrilltól", hogy adjam meg újra az összes adatomat persze a bankkártya adataimmal. A külső e mail címe [email protected] Szóval szerintem nagy támadások vannak a skrillnél mindenki nagyon vigyázzon. A csalás próbálkozásokon túl a legmeglepőbb, hogy hetek óta nem válaszolnak. Vagy már mindenki lebukott ? :) Borbély László

Idézetet írta: csungi Dátum július 03, 2014, 18:31:43
Sziasztok ! Bocs, hogy több oldalon is közzéteszem de szerintem érdekes. SKRILL. Május közepén utaltak a számlámra egy olasz cégtől több százezer forintot. Majd ebből hatvanezret - átvéve a számlámon az irányítást - tovább is utaltak. Nem járok naponta a skrillen, így véletlenül vettem észre. Szerintem skrill dolgozók is bent lehetnek mert nem kaptam értesítést, amikor pénz jött rá. Ahogy észrevettem megváltoztattam az adatokat mert azt még épp nem tették meg. Napokig ott állt a maradék pénz majd egyszer csak törölték mindkét tranzakciót. Azóta nem tudom a számlám használni. Kb. 50 levelet írtam, egyszer válaszoltak, hogy töltsem fel a dokumentumaimat de utána sem változott semmi. Már másfél hónapja. NAGY GÁZ LEHET OTT. A hab a tortán ma történt. Levelet kaptam az "ál-skrilltól", hogy adjam meg újra az összes adatomat persze a bankkártya adataimmal. A külső e mail címe [email protected] Szóval szerintem nagy támadások vannak a skrillnél mindenki nagyon vigyázzon. A csalás próbálkozásokon túl a legmeglepőbb, hogy hetek óta nem válaszolnak. Vagy már mindenki lebukott ? :) Borbély László


Mi a fenének írod be ugyanazon a fórumon belül több témába is ezt?!

A problémádnak lehet az az alapja, hogy már korábban ráfutottál adathalászokra, akik "kölcsönvették" a számládat.
A Skrill "ügyfélszolgálata" tényleg sz@r, valójában nem is létezik náluk ilyesmi, ilyen esetben inkább telefonon kéne őket zaklatni...

Olvasom itt kisebb-nagyobb kálváriákat számolatlanul, de én pozitívat jöttem írni.
A héten kétszer kértem ki pénzt moneybookersről bankszámlára és hát nem tudom mi van velük, de szokatlanul gyorsak voltak.
Délelőtt 10:02-kor indítottam az utalást. A második ímél ami a tranzakció teljesüléséről szól már megjött 15:24-kor (másnap szokott) és ami a legfurcsább, hogy a pénz is a számlámon volt aznap...(2 nap múlva szokott az én esetemben és akkor még nálam gyorsak voltak).
A második esetben ugyanígy... Akkor 15:36-kor jött az ímél és az is rajta volt rögtön utána.
Szóval a banki kiutalásaim cirka 6 órán belül teljesültek.  :ok:

Először arra gondoltam, hogy megváltoztathatta a Mastercard az üzletpolitikáját és engedné a kikérésnél a kártyás tranzakciót? (Olyasmi, mint ha vásárolna nálam a skrill, ez valamivel gyorsabb, mint az utalás). Ugye ezt a Visa engedni, a Mastercard nem. Legalábbis eddig. Viszont a skrill a bank nevén kívül nem tudhatja melyik bankszámlámhoz, melyik kártya tartozik, tehát nem tudja összekapcsolni amikor én kiutalást kérek. Úgyhogy ezt elvetettem. Egyébként is átutalás van a bankszámlatörténetemben és magyar számláról kaptam a pénzt. Na mindegy. Érdekes.

Még egy újdonság. Legalábbis nekem az, mert tegnap vettem észre...
Skrill-re történő befizetések között szerepel a paysafecard!  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum július 07, 2014, 17:39:25
Még egy újdonság. Legalábbis nekem az, mert tegnap vettem észre...
Skrill-re történő befizetések között szerepel a paysafecard!  :ok:

Egészen pontosan (ha jól emlékszem) Március 1-je óta van paysafe-s befizetésre lehetőség!  ;D
Egy kis díjat levonnak, azaz 2000ft-os paysafe-ből 1890 lesz skrillen :)

Van paysafecard most Magyarországon is? Mármint lehet venni?

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 08, 2014, 09:40:36
Egészen pontosan (ha jól emlékszem) Március 1-je óta van paysafe-s befizetésre lehetőség!  ;D
Egy kis díjat levonnak, azaz 2000ft-os paysafe-ből 1890 lesz skrillen :)

Gondoltam, hogy nem friss a dolog, de úgy voltam vele rajtam kívül biztos van aki még nem tudja. ;)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 08, 2014, 11:25:25
Van paysafecard most Magyarországon is? Mármint lehet venni?

Jaja. Nem olyan atom sok helyen, de egy valamirevaló városban lehet. (Inmedio, Relay, OMW)  :ok: