Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


@zsivany20
Csapó Erika, több mint 100 szoros válogatott, most edző a debreceni kézi akadémián.
Én nagyon bírom, bár a gyerekek végigdumálják az egészet, és az időkéréseket se hallom, pedig ott sokszor maxra veszem a hangerőt.... 😀

Az kemény volt, amikor 18-2-es állásnál bevágták vágóképként az IHF elnökét  ;D

Szegény puerto ricói lányok azt sem tudják, milyen rendezvényen vannak, ráadásul most még a sporik sem nagyon segítik őket. Rendesen sajnálom őket.  ;D

Bízom benne félidőben szólnak a Svédeknek, hogy vegyenek vissza... Hagman 11 gól egy félidő alatt  :redchug: :redchug: :redchug:

Veszélyben a mieink csúcsa!!!

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 05, 2021, 15:57:26
Az kemény volt, amikor 18-2-es állásnál bevágták vágóképként az IHF elnökét  ;D

Szegény puerto ricói lányok azt sem tudják, milyen rendezvényen vannak, ráadásul most még a sporik sem nagyon segítik őket. Rendesen sajnálom őket.  ;D

És amikor 29.50nél a bedobott hetes után nem mutatták a gyors svéd támadást és gólt mert a nézőket mutatták közeliben? Mit izgulhatott aki a 26 svéd gólt várta vagy over 30,5gólon volt a félidőben..   :D :D ;D

Lehet nagyon mellélövök ezzel, de valahogy azt várom, hogy a románok most nem gáláznak... egyrészt sok tétje nincs, hogy mennyivel nyernek, másrészt már Irán ellen is rengeteget hibáztak.... Illetve 2 éve volt egy VB-meccsük, ahol 22-20-ra nyertek csak... Sokallom ezt a 17.5-es hendit... Kazah +17.5-et megnézem most.

Nekem +15.5-ön van a kazah. Románok gyengék. ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 05, 2021, 18:00:41
Nekem +15.5-ön van a kazah. Románok gyengék. ;)
Én is pontosan ilyet tippeltem. A véleményünk is egyezik.  ;)

Édesistenem.... mennyire ostobák szegények... 8 perc után 2-2-es állásnál Kazah (!!!) időkérés...  :bash: Miért?? Miért kérnek időt a románok helyett? Csóri románok azt se tudták eddig merre van az arra, erre a kazahok kikérik helyettük az időt udvariasan, hogy tessék rendezzétek a soraitokat...  :o :redchug:

10perc után beszálltam a +12,5re


Hollandok 13.percben 16-6. Embertelen.

hollandok még megdönthetik a magyarok dobott gólszámának csúcsát, 57 a rekord  ;D

Montenegró este basszon oda! Nagyon kéne.

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 05, 2021, 18:33:47
hollandok még megdönthetik a magyarok dobott gólszámának csúcsát, 57 a rekord  ;D

58  :o :'(

megdőlt, pedig 59 percnél még 55 gólnál voltak  ;D

Idézetet írta: csatarid Dátum december 05, 2021, 18:54:47
Montenegró este basszon oda! Nagyon kéne.

@csatarid  , én ott meglepetés Angola win-t tettem, meg Angola plusszos hendit... aztán lehet, hogy terített betli lesz, mint a Kazah második félidő...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 05, 2021, 19:24:20
@csatarid  , én ott meglepetés Angola win-t tettem, meg Angola plusszos hendit... aztán lehet, hogy terített betli lesz, mint a Kazah második félidő...  ;D

tegnap hittem neked a brazil meccsel beszoptam, ma nem fogok (és ezért fogom beszopni...)  ;D