Serie A 2012/2013. - 2. forduló

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 02, 2012, 22:46:30, Szigo
Cagliari-Atalanta
2012.09.02 - 20:45

tipp: over 2.5
odds: 2.40
fogadóiroda: Pinnacle
tét: 10 egység

[e]Az idei első fordulón hiába nem szerzett gólt az Atalanta a Lazio ellen, ennek ellenére most véleményem szerint biztosan meg fog törni a gólcsend. Megfigyeltem, hogy a Lazio ellen a Parra-Denis-Moralez hármas elég jól működik együtt és a Lazionál gyengébb csapatok ellen nagyon sokra vihetik ők ott elől. A Lazio ellen is kialakítottak helyzeteket, csak végül elhibázták, vagy nem volt szerencséjük. Ez viszont egy nagyon okos játékospolitika, hogy a tavalyi évben két legeredményesebb argentin játékos mellé szerződtettek még egy argentint Parra személyében. Ugye Denis tavaly 16 gólt vágott, mellette nagyon jól jött Parra, aki tavaly és tavalyelőtt az Independientébe 8 gólt vágott, valamint az azt megelőző évben 14 gólra volt képes az argentin 1.osztályban a Chacarita csapatában. Moralez tavaly 6 gólig jutott, és számos gólpasszt adott a középpályáról. Szép jövőt jósolok együtt ennek a 3 játékosnak. Mindenképpen várok a Cagliari ellen egy gólt a 3 játékos valamelyikétől. Nehezen tudom elképzelni, hogy az első két fordulóban ne szerezzen valamelyikőjük gólt, hisz rendkívül gólveszélyes játékosok. A Cagliarinak viszont hazai pályán a mérkőzés esélyeseként meg kellene nyerni a mérkőzést. Vélhetőleg ők fognak többet támadni, és az Atalanta kontrákból fog építkezni, amiből nagyon veszélyes lehet. A hazaiaknál Pinilla mellett természetesen Larrivey és még Cossu is szinte csatárt játszott az első fordulóban, vélhetőleg hazai pályán, és mint mondottam, a mérkőzés esélyeseként minimum ugyanilyen támadó szellemben fognak a pályára futni. A Cagliari egy kimondottan hazai pályán remeklő csapat, tavaly például a 19 idegenbeli meccsükből 11-et elveszítettek. Ha bent akarnak maradni idén is, akkor a hozzájuk hasonló csapatokat otthon meg kell verniük. Mindkét csapat a győzelemre fog törekedni, pontosan ezért alakulhat ki egy nagyon parázs és fordulatos mérkőzés.[/e]

ERedmény: 1:1
-10 pont