SfGuru Foci - Tippek Javításai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Seria A

Inter - Catania

Tipp: 2,5 gól alatt

A tét nem 10 hanem 2 , mivel 8 pontos Arsenal tippem érvénytelen volt.


Lazio vs. Bologna

Tipp mind két csapat lő gólt

tét:10

odds:10


Ő hamar nyomtam entert és csak 773 karakter lett az elemzést ezt egészíteném ki.

[e]Tehát ma is a gólokon lesz a hangsúly. Annyira nem tartom jónak ezt a Lazio védelmet, mivel érzésem szerint ma is betlizni fognak. A Bologna 11 idegenbeli meccsén amúgy is 8 szor szerzett már gólt. Ez a statisztika is azt mutatja, hogy nem egy gól képtelen csapatról van szó. Érzésem szerint szerez gólt a Bologna, de nem fognak nyerni.[/e]

Sa, 17.03.2012
20:00 Uhr
Sevilla-Barcelona
Tipp: mindkét csapat lő gólt helyett helyesen: mindkét csapat gólt szerez!

Primera Division - 28. forduló
Real Madrid - Malaga

A tipp-em lehet nem tul ertheto igy "Tipp: Malaga nem szerez golt" (a Real Madrid persze golt szerez ,ez kimaradt)  ezert ideirnam kicsit helyesebben Tipp: Csak a Real Madrid szerez golt vagy megerthetobben: "A Real Madrid 0-ra nyer".
Az ekezetek pedig nem tudom mennyire jelentenek majd gondot...

Premier League - 30. forduló
Chelsea - Tottenham
kiegészítés: Nagyon fontos mérkőzés ez a Chelsea számára, hiszen győzelmük esetén 2 pontra jöhetnek fel a jelenleg negyedik helyen álló Tottenhamre. Még csak az sincs, ami a Napoli ellen volt, itt elég egyetlen góllal nyerniük és ezt meg is teszik.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 25, 2012, 15:43:31
Granada - Sevilla
tipp: 2.5 felett
odds:
tét: 10
iroda:

Már a tipp elküldése után láttam, hogy lemaradt az iroda és az odds. Helyesen:

Tipp: 2.5 felett
odds: 2,10
iroda: unibet
tét: 10

VfB Stuttgart-Werder Bremen

Tipp: 2,5 gól fölött
Odds: 1.65
Iroda: expekt
Tét: 10

Ebbe az előzetesbe muszáj voltam elküldés után belenyúlni, mert bennmaradt egy téves infó. Azt bátorkodtam törölni, nehogy valaki itt a fejemet akarja venni. Megértéseteket köszönöm, de nem hagyhattam úgy. Másodszor elküldeni pedig nem akartam, remélem így még elfogadható!


Getafe - FC Sevilla

a szorzó csak 3,35

Arsenal - Chelsea

ezt még bele kéne illeszteni

[e]" Wenger csapata talán ezzel a győzelemmel és a BL indulással megmentheti ezt az idényt"[/e]

Bremen - Bayern

Odds: 2.92
Iroda:10bet

Javítva erre:
Odds:2.90
Iroda: Gamebbokers

Remélem, hogy így elfogadható.

West brom elemzésemhez: El néztem a kupa indulást érő helyek számát, így téves, hogy a West még indulhat az EL-ben. De a tippem nem változott, otthon erős az Albion, így hazai győzelmet várok.

Hertha BSC - Hoffenheim

Egy mondatot elírtam...
"(a Hoffenheim pedig vendégként közel ugyanannyi pontot gyűjtött, mint idegenben)"
...mint hazai pályán)" -így lenne helyes korrekt.
Köszi.

Idézetet írta: tomiszi Dátum május 05, 2012, 09:27:11
Hertha BSC - Hoffenheim

Egy mondatot elírtam...
"(a Hoffenheim pedig vendégként közel ugyanannyi pontot gyűjtött, mint idegenben)"
...mint hazai pályán)" -így lenne helyes korrekt.
Köszi.

Szerintem akkor kérd azt is, hogy Kobiasvili utoljára öt éve játszott védekező középpályást!  ;)

Idézetet írta: Szigo Dátum május 05, 2012, 09:45:39
Szerintem akkor kérd azt is, hogy Kobiasvili utoljára öt éve játszott védekező középpályást!  ;)

Ez valami "visszavágás" akart lenni a gólkülönbség, illetve az összeállítás miatti "kritikámra"?  ;)
Ez a Kicker oldalán található (mellékeltem a képet)...
Nem szeretnék szembe menni velük. Nekem ebből az jött le, hogy Kobi ma nem a baloldalon fog játszani.
Sőt elárulom, furcsa volt nekem is mikor megláttam a várható kezdő csapatot. Ezért, azt is megnéztem, hogy mostanában játszott-e már ezen a poszton...
Volt ilyen meccs(nézz utána)... Amikor Niemeyerrel ketten játszottak védekező középpályást...
Nemhogy öt évet, de még öt meccset sem kell visszamenni az időben...
Ne mindig az emlékeidből élj, velem együtt Te sem láttad a Hertha minden meccsét!  ;)

Hagyjuk, én nem akarok vitatkozni az SPF-esek főnökével, de Koba még akkor sem játszott vkp-ét, ha épp oda írta az eredmenyek.com...  :D