Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában


Sziasztok!

Igényeltem skrill cardot, díja 3000. Az egyenlegem viszont nulla volt és maradt is, de azt írja, hogy levonta. Ez hogy lehet? Akkor vonják le, ha pénz került rá? Vagy utánvétellel kell fizetni?

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 19, 2014, 16:40:48
Akkor vonják le, ha pénz került rá?
Bingó.

Viszont hitelbe nem fogsz tudni (ugyan)így vásárolni vele, szóval figyelj oda mikor és mire költesz a számlaegyenlegedhez képest.

#1547 július 19, 2014, 16:53:25, 26juventino
Idézetet írta: junglefever Dátum július 19, 2014, 16:50:39
Bingó.

Viszont hitelbe nem fogsz tudni (ugyan)így vásárolni vele, szóval figyelj oda mikor és mire költesz vele a számlaegyenlegedhez képest.

Oké. Köszi, igazából nem is akartam még most megrendelni, nem gondoltam volna, hogy 1 kattintás...
Lehet valahogy törölni a folyamatot?


Idézetet írta: 26juventino Dátum július 19, 2014, 16:51:24
Oké. Köszi, igazából nem is akartam még most megrendelni, nem gondoltam volna, hogy 1 kattintás...
Lehet valahogy törölni a folyamatot?
Az árát levonták? Ha nem tudják levonni, akkor azt hiszem törlik egy idő után. Vagy levonták és  kiküldik, de nem lesz aktiválva, akkor visszakerül a zsé a számlára, de ez sok idő. Meg lehet próbálni írni nekik, de nem könnyű.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 19, 2014, 18:30:13
Az árát levonták? Ha nem tudják levonni, akkor azt hiszem törlik egy idő után. Vagy levonták és  kiküldik, de nem lesz aktiválva, akkor visszakerül a zsé a számlára, de ez sok idő. Meg lehet próbálni írni nekik, de nem könnyű.

Hát 0 volt és 0 is maradt az egyenlegem. De a tranzakciók mellett szerepel a -3000, szóval nem tudom mi van most. Írni melyik emailre írjak ahol válaszolnak is?

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 19, 2014, 18:33:28
Hát 0 volt és 0 is maradt az egyenlegem. De a tranzakciók mellett szerepel a -3000, szóval nem tudom mi van most. Írni melyik emailre írjak ahol válaszolnak is?
A belső rendszeren, a Skrill kártya menüpontot választva. Nem akarod használni? Nem kér enni, és jól jöhet? Vagy miért korai?

Hát addig azért várni akartam vele, míg legalább feltöltöm a skrillt. Most csak meg akartam nézni, hogy hogy működik a rendelése, nem  gondoltam volna, hogy egy kattintás :D
De mostmár mind1, legalább hamarabb megérkezik :)

Nem vagyok otthon a Skrillben és lenne egy fontos kérdésem. Bet365 számlám forintban van, a Skrill pedig dollárban. Érdeklődni szeretnék, hogy a forintos vagy az eurós Skrill lenne -e a jobb, mert a dolláros nekem rengeteget levon.  Szeretném ha a Bet365-ös számlám mindenképpen forintos maradna. A válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 20, 2014, 10:20:59
Nem vagyok otthon a Skrillben és lenne egy fontos kérdésem. Bet365 számlám forintban van, a Skrill pedig dollárban. Érdeklődni szeretnék, hogy a forintos vagy az eurós Skrill lenne -e a jobb, mert a dolláros nekem rengeteget levon.  Szeretném ha a Bet365-ös számlám mindenképpen forintos maradna. A válaszokat előre is köszönöm.

Ha a bet365 miatt fontos, és a bankszámlád is forintban van, akkor szerintem egyértelmű, hogy forintban tartsd meg a skrillt. Azt viszont nem tudom, hogy van-e arra lehetőség, hogy pénznemet válts skrillen, de én nem hiszem. Ha sikerülne pénznemet váltani, légyszi írd meg, mert az enyém francban van (ha még aktív a számlám), s nekem se jönne rosszul egy ilyen kör.

Lehet Skrillen pénznemet váltani, be kell zárni a régi számlát, support tól kérni az újat, de úgy emlékszem kb 1 éve amikor váltottam HUF ról EUR ra akkor is kiba*ott lassú volt a Skrill supp, telefonon gyorsabb ha tudsz beszélni angolul teloba.

A vb és Wimbledon idején (hosszú távú fogadások, esőzések) kölcsönvettem öcsém egy sportfogadó számláját ahova még régen pókeren nyertem neki kis kezdőtőkét(én hamarabb estem ki mint ő a vakok által  :)). Sikerült is szépen felvinni.  Mennyire tolerálná a skrill, ha kiutalnám az ő skrilljére, majd onnan habozás nélkül az enyémre? (Neki nincs skrillhez kártyája, de még csak sima bankkártya sem.)

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 22, 2014, 03:47:34
A vb és Wimbledon idején (hosszú távú fogadások, esőzések) kölcsönvettem öcsém egy sportfogadó számláját ahova még régen pókeren nyertem neki kis kezdőtőkét(én hamarabb estem ki mint ő a vakok által  :)). Sikerült is szépen felvinni.  Mennyire tolerálná a skrill, ha kiutalnám az ő skrilljére, majd onnan habozás nélkül az enyémre? (Neki nincs skrillhez kártyája, de még csak sima bankkártya sem.)
Semmi probléma ezzel,  csináld nyugodtan.

#1558 július 23, 2014, 15:21:50, Karesz86
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem hozzátok.Eddig kétszer probáltam pénzt levenni a Skrill MC-ommal OTP-s ATM-ből, de egyszer se sikerült.Valaki leírná, hogy lépésről lépésre mit kell megnyomni  a pénzautomatán?!

Kártya bedug
Nyelv kiválasztás
pin kód
bevitel/enter
pénz felvétele
összeg
bevitel/enter