TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum november 03, 2016, 19:33:05
Ajax - Celta Vigo
AH 2 gól felett (1.425)

Brentford - Fulham
AH 2 gól felett (1.325)

Amikor megnéztem a csapatok aktivitási statisztikáit (lövések, bekapott lövések, beadások stb), akkor úgy tűnt, hogy a bajnokság egészét tekintve két aktívabb csapatról van szó, tehát érdemes gólokra fogadni. Aztán jobban utána olvasva, már nem tűnik olyan jó bulinak, de maradok az első megérzésnél. Sok helyen 1:1-re veszik a meccset.

Idézetet írta: TiB Dátum november 04, 2016, 01:49:01
Brentford - Fulham
AH 2 gól felett (1.325)

Jagiellonia - Piast Gliwice
AH 2 gól felett (1.325)

Giannina - Asteras Tripolis
Dupla esély 1X (1.36)

Ennél a görög meccsnél a többiek tudhatnak valamit, amit én nem. Mondjuk nem néztem nagyon utána a friss infóknak (sérültek stb), de a Giannina elég komoly formát fut, miközben az Asteras Tripolis éledezik ugyan, de idegenben alig nyernek meccseket. DNB-vel 1.66-ért, simában meg 2.45-ért húzható a hazai.

Giannina: http://bit.ly/2foo3Xa
Asteras: http://bit.ly/2ex3LeQ

Ezek itt a csapatok statisztikái, amik elég furák. Legalábbis a passzok száma nagyon kevésnek tűnik. Még nem láttam egyik csapatos se, kb soha, de lehet belenézek a meccsbe. Így számok alapján mintha a Giannina elég szerencsésen, vagy mondjuk úgy, hatékonyan kezdte volna a bajnokságot. Bunkerfocis csapat lehet, mert több lövést kaptak be, mint az Asteras, és közben kevesebbszer lőttek, de többször találtak gólt. A házi gólkirályuknak átlagosan kevesebb mint 3 lövés kell egy gólhoz. Azért az elég komoly :D

Idézetet írta: TiB Dátum november 05, 2016, 02:55:53
Giannina - Asteras Tripolis
Dupla esély 1X (1.36)

Borac - Crvena zvezda - Live 55. percben
0.5 gól felett (1.30)

Borzalmas a pálya a talaja, de ilyen hangulatban csak lesz egy gól.

Idézetet írta: TiB Dátum november 05, 2016, 02:55:53
Jagiellonia - Piast Gliwice
AH 2 gól felett (1.325)

Idézetet írta: TiB Dátum november 05, 2016, 18:19:21
Borac - Crvena zvezda - Live 55. percben
0.5 gól felett (1.30)

Pescara - Empoli
Lesz gól az első félidőben (1.44)

Az Empoli legutóbbi 5 meccsén az első félidőben nem volt gól. Ez egy olyan jellegű beidegződés nálam, ami nem túl okos döntés, de szeretek az ilyen sorozatok megszakadására fogadni. Sok ilyen sorozatot felmérve, a 4-5. meccs környékén szakad meg, és persze vannak kivételek, hogy ne legyen túl sima történet.

KSV Roeselare - Antwerp
Szerez gólt a hazai csapat (1.30)

A hazai csapat jó formában van, vezetik is a bajnokságot, és ennek a találkozónak mégsem ők a favoritjai. Bár inkább kiegyenlítettnek lehet mondani a szorzókat. Egy középpályásuk eltiltott lesz, de több játékosuk is gólképes, ezért tetszik a tipp. A vendégeknél két hete volt edzőváltás, ami jót is tett nekik. Az egymás elleni eredmények, amik nagyrészt a jelenlegi kereteik között zajlott meccsek voltak, Antwerp győzelmeket hoztak. Ez annyira nem kóser, de csak egy gólocskára van szükségem.

Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin
AH 2 gól felett (1.60)

Először vendég gólra tetszett meg ez a párosítás, ami 1.40-ért játszható. De inkább overre fogadok, mert mindkét csapat teljesítménye hullámzó az utóbbi hetekben, ránézésre úgy tűnik, hogy azért, mert mindketten beleállnak az adok-kapokba, és vagy jól jönnek ki belőle, vagy nem. Hetek óta csak overes meccseket játszanak, ami nyilván megszakad egyszer, de a szorzó megtetszett sajnos.

Cova De Piedade - FC Porto B
Dupla esély 1X (1.35)

A Porto B csapata négy napja egy nemzetközi meccset játszott Angliában, miközben a Cova De Piedade egy hete játszott utoljára. Utóbbiak vannak rosszabb formában, de a tabellán előrébb állnak, és hazai pályán veretlenek még. Mindezek fényében, beleképzelve egy kis repülős fáradtságot a fiatal Porto játékosoknak, 1X-re jónak tűnik.

Idézetet írta: TiB Dátum november 06, 2016, 00:41:57
Pescara - Empoli
Lesz gól az első félidőben (1.44)

KSV Roeselare - Antwerp
Szerez gólt a hazai csapat (1.30)

Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin
AH 2 gól felett (1.60)

Cova De Piedade - FC Porto B
Dupla esély 1X (1.35)

Vannak még tippjeim mára, de a csúcson kell ezt abbahagyni :D Holnap folyt. köv.

Csak egy ötlet... #3

A svájci bajnokságban a meccsek 71 %-án több mint 2.5 gól született. Van ennél is overesebb bajnokság, de most ezzel foglalkozom. Szóval ha a szezon kezdetétől fogva minden meccsre overt fogadtunk volna egy egységgel, akkor a fordulók nagy részét pluszban zártuk volna, és 70 egység befektetés után, összességében 8.19 pluszban lennénk. A szorzók egy idő után reagáltak erre az overes tendenciára sajnos.

1. forduló | -1.65
2. forduló | +3.26
3. forduló | +1.33
4. forduló | +1.53
5. forduló | +0.94
6. forduló | +1.21
7. forduló | -0.51
8. forduló | -0.36
9. forduló | +1.28
10. forduló | +1.11
11. forduló | -1.90
12. forduló | +1.49
13. forduló | -0.75
14. forduló | +1.21

Felmerül a kérdés, hogy ebben a svájci bajnokságban van-e annyi gól, hogy a visszaeső szorzók miatt, felmenjünk a 3.5-es határra. Ezen most nem megyek végig fordulónként, hanem nézzünk egy összesítést. Szóval 70 meccs volt eddig, ebből 32-ön szereztek legalább 4 gólt. Erre szintén egységnyi fogadások mellett 6.40 profit jött volna. Érdemesebb tehát maradni a 2.5-es határnál, bár ezzel most nem bátorítok senkit arra, hogy fogadjon a svájci bajnokság góljaira. Én időnként beszállok egy teljes fordulós overre, vagy ha látom, hogy lejött a fordulónkénti szokásos 1-2 under, akkor ha még vannak meccsek az adott fordulóban, akkor csak azokra overezek. Ha elszámoltam bárhol bármit, bocsi.

Ballymena - Linfield
Szerez gólt a hazai csapat (1.36)

Nagyon érdekes párosítás, hiszen a hazai győzelem 4.00-es szorzó, míg a dupla esély 1X 1.83-ért játszható, miközben pontosan ugyanannyi pontjuk van a bajnokságban. A vendégek nem kapnak sok gólt, de két kifejezetten gólerős csapatról van szó. A Linfield legutóbbi meccse egészen egyedi volt, hiszen kettős emberhátrányba kerültek (a bíró által később elismert jogtalan kiállítás után), majd kaptak két gólt, és onnan felállva egyenlítettek ki 2:2-re (itt videón is megnézheted). Az utóbbi években a Ballymena a középmezőny tagja volt, miközben a Linfield mindig a bajnoki címért küzdött. Az utóbbi hetekben viszont a Ballymena nagyon jó formát fut, és ennek köszönhetően tartja a lépést a Linfielddel. Többnyire a Linfield nyeri ezt a párosítást, de néhány hete játszottak egymással és akkor a Ballymena 4:1-re tudott nyerni. Nem ismerem a bajnokságot, de gondolom ez ilyen meglepetés kategória, és idővel visszaesnek, de a jelenlegi jó formájuk miatt, hazai gólt tippelek.

Criciuma - Ceara
Hazai csapat szerez gólt (1.28)

A Ceara idegenben olyan, mint a Réka volt a suliban. Csak az nem akasztja be neki, aki nem akarja.

Oeste - Avai
Dupla esély 12 (1.36)

Zsinórban öt döntetlen az Oeste részéről, ami nálam normál esetben dupla esély 12, aztán ha nem jön, akkor tétemeléssel a következő meccsükön újra ez, de ez most mindegy is. A lényeg az, hogy megörültem, mondom de jó, keddre is lesz valami autobet, de az egymás elleni eredményeik olyanok, mint mikor egy fekete macska átmegy előtted az úton. ;D Most vagy pontos végeredményre fogadok, például 1:1-re és 0:0-ra, vagy dupla esély 12-re, vagy még nem tudom.

Idézetet írta: TiB Dátum november 08, 2016, 01:01:18
Ballymena - Linfield
Szerez gólt a hazai csapat (1.36)

Criciuma - Ceara
Hazai csapat szerez gólt (1.28)

Oeste - Avai
Dupla esély 12 (1.36)

Egyelőre még nem tudom mit fogadok holnapra, nem tetszik annyira a kínálat. A Jaroszlavl - Volgar hazaiba nem rossz biznisz, de így hogy póker mellett végignéztem egy román, északír és két brazil bajnokit, kicsit lefőtt az agyam. Néhol már fizikai fájdalmat éreztem, annyira kilátástalan és pontatlan volt a játék mindegyiken. Az Oeste meccsre végül nem fogadtam, vonzott a 0:0 és 1:1 nagy szorzója, de kihagytam.

Anglia - Skócia
1.5 gól felett (1.33)

Cordoba - Mallorca
Dupla esély 1X (1.34)

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2016, 15:05:14
Anglia - Skócia
1.5 gól felett (1.33)

Cordoba - Mallorca
Dupla esély 1X (1.34)

Ha bárki rakta ezt a spanyol focit, attól elnézést kérek. Minden tippen elég sokat agyalok, az angol overrel is így volt például, de ezt csak úgy reflexből raktam, aminek meg is lett az ára. Próbálok javítani egyet élőben, hogy csökkentsem a mai bukóm.


Goias - Joinville - félidőben
Goias gólt szerez 1.33

A vendégek vezetnek 2 góllal és emberhátrányban vannak. Minden adott egy hazai gólhoz, streamet sajnos nem találtam, de a statok alapján azért küzd a hazai csapat.

Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2016, 00:30:11
Goias - Joinville - félidőben
Goias gólt szerez 1.33

Nem csak hogy gólt szereztek, de meg is fordították a meccset. Már a meccs előtt is nézegettem hazaiba, mert jónak találtam a szorzót. Egy nagyon halvány pillanatig átsuhant az agyamon, hogy dupla esély 1X-et játszok, de persze beszari voltam.

Horvátország - Izland
1.5 gól felett (1.30)

Brasil de Pelotas - Oeste
Dupla esély 12 (1.36)

Itt van ez a drága Oeste a zsinórban hat döntetlenjével. A hét elején szerencsére kihagytam a dupla esélyt rájuk, de most jónak érzem.

Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2016, 12:16:25
Horvátország - Izland
1.5 gól felett (1.30)

Brasil de Pelotas - Oeste
Dupla esély 12 (1.36)

Az Oeste azóta megszakította a döntetlen sorozatát, tegnap egy vereséggel. Úgy lenne igazán menő, ha most írhatnám, hogy fogadtam a meccsre, de hát világi balfasz vagyok, és azt hittem ma játszanak, szóval ezt megszívtam.

Vasas - Fradi
Hazai csapat szerez gólt (1.44)

Reading - Burton
DNB Reading (1.44)

Ezeken a meccseken inkább a vendégek felé húznak a szorzók, amivel nem teljesen értek egyet, ezért fogadok a hazaiak ilyen-olyan teljesítményére. Amúgy van két fiú macskám, és azt hiszem buzik. Ez nem tudom, hogy jön ide, de gondoltam megosztom veletek.

Idézetet írta: TiB Dátum november 19, 2016, 11:40:18
Vasas - Fradi
Hazai csapat szerez gólt (1.44)

Reading - Burton
DNB Reading (1.44)

Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
1.5 gólnál több (1.30)

Idézetet írta: TiB Dátum november 20, 2016, 12:33:13
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
1.5 gólnál több (1.30)

Niort - Ajaccio
AH 0.5 Niort (1.30)

Nem sok időm volt fogadni a héten, leszámítva egy értékért fogadást szerdán (kaccsintós fej), és ezt a francia meccset sem tudtam nagyon kielemezni, de fogadhatnékom van.

Idézetet írta: TiB Dátum november 25, 2016, 18:07:56
Niort - Ajaccio
AH 0.5 Niort (1.30)

Heidenheim - St. Pauli
Hazai csapat szerez gólt (1.25)

Amiens - Brest
Gólok száma páros (2.05)

Joinville - Vila Nova
Vendég csapat szerez gólt (1.83)