Matchbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti mikortól kaptátok meg a visszatérítést a Netelleres promócióban?Én hétfőn írtam levelet az [email protected] de sem pénzt sem választ nem kaptam.Tegnap rákérdeztem a chaten és azt mondta a fickó hogy megnézte,minden rendben és szól a megfelelő helyen.Pénz azóta sincs.Szóval várjak még egy napot vagy már folytassam az üldözésüket?

Én türelmesen megvártam a 72 órát (ez volt az emailben), de mivel addig nem történt semmi, utána szóltam, és néhány órán belül megadták.

A 72 órát én is megvártam,csak utána írtam a levelet.De akkor ezek szerint valami gond van velem-bár a chaten azt mondták minden rendben.Szóval akkor folytatom a csesztetésük.

Na, végül is a második chat alatt jóváírták.De úgy látszik levelezni nem érdemes velük.Így 72 óra helyett a fogadástól számítva majdnem 8 napba telt a dolog.

Tudtok egy online vagy egy excel-es kalkulátort ajánlani? Nem igazán tudom beképletezni ezt a jutalékrendszert...
Köszi

Milyen kóddal kell regelni, hogy megkapjam az 50 vagy a 25 fontos freebetet?

Idézetet írta: Wezli Dátum november 10, 2014, 10:12:49
Milyen kóddal kell regelni, hogy megkapjam az 50 vagy a 25 fontos freebetet?

Regisztrálj erről a linkről, és írd be azt, hogy MAXBONUS.

http://www.bettingexpert.com/matchbook


Na addig addig halogattam míg lecsúsztam az 50-es freebetről, viszont Skrill-es 50-es promó még van, ahhoz nem tud valaki kódot?

Ma jött mail van Geeks Toy matchbookhoz. És full free  :ok:

0% -os jutalékot Live-ban Ausztrál openre.
+ ott a Toy
Betfairt haza vágja nem sokára.  :beerchug:

Ha kicsit nagyobb lenne a kínálat, és esetleg még cash out is lenne, akkor tényleg lepipálná a Betfairt.

#72 január 20, 2015, 14:32:16, bendehal
Szerintem teljesen jó hogy csak moneyline van élőben. Betfairen is a többi piac in-play-ben hulladék. (bár rég néztem)
Manuálisan cash out-olhatsz back 2.2 100$  és lay-elsz 2 oddson  110$.
Kerek számoknál elég egyszerű gyors ki számolni, de nem kell rögtön az egészet lehet darabokban is ki szedegetni.
Ilyenkor a bent lévő pénzedet gyakorlatilag ki vetted hisz azzal fogadsz vissza, nem kell plussz pénznek a számládon lennie.

Most írtak egy mailt.
Csak küldenem kellet nekik egy printsreent hogy dicsőitem őket itt a forumon.  :D

Hi,


We're feeling generous today and decided to slip £10 into your account. But beware, this bonus will self destruct in 2 weeks time. So go on, head over to your account and put it to good use!


Én meg VIP lettem. Igazából ez csak annyi előnnyel jár, hogy rendeltek hozzám egy személyes account managert, aki gyorsan válaszol az emailekre, és küldenek majd egy welcome ajándékot. Kíváncsi vagyok, mi lesz az.  :D
Mondjuk nem tudom, miért lettem VIP, mert már hónapok óta nem is játszottam itt (igaz, korábban viszont nagy téttel nyomtam).