Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 18, 2018, 06:32:36
29.fogadás

Sultanov - Kalenichenko 1-2

Tipp: Sultanov  :noway:
Odds: 1,43


+

JT Marvelous - Hitachi 2-3

Tipp: JT Marvelous  :noway:
Odds: 1,075


Odds: 1,54
Tét: 60 000
Ne haragudj, én nem vagyok egy nagy fogadó és inkább a nagyobb oddsokat szeretem, meg a másik is elment, de mi értelme van 1.075-ös oddsot rakni? azon csak bukni lehet, nem ?  :-\

Idézetet írta: tonijani Dátum november 18, 2018, 13:56:19
Ne haragudj, én nem vagyok egy nagy fogadó és inkább a nagyobb oddsokat szeretem, meg a másik is elment, de mi értelme van 1.075-ös oddsot rakni? azon csak bukni lehet, nem ?  :-\

Ne haragudj, de te a nagyobb oddsokal csak nyerni szoktál ?  :bash:

#77 november 22, 2018, 00:19:24, Gorriaran
33.fogadás

Münster - Suhl  3-0

Tipp: Munster  :great:
Odds: 1,19


+

Bassols Ribera - Hoste Ferrer
Tipp: Bassols Ribera
Odds: 1,27


Odds: 1,51
Tét: 72 000

+ 14 000


Ezt most kicsit késve tudtam csak beírni. A röpiben már az első szett végén járnak. A teniszt meg közben sajnos elhalasztották esőszünet miatt, úgyhogy ez a pénz lehet bent marad holnapig. (persze ha győz a Münster)

Idézetet írta: Pulter Dátum november 18, 2018, 14:32:33
Ne haragudj, de te a nagyobb oddsokal csak nyerni szoktál ?  :bash:
Nem hinném, hogy erre akart kilyukadni... sokkal inkább arra, hogy 1,075-ös oddsból ha jön zsinorban 10 és aztán elmegy egy akkor már is mínuszban vagy. És ahogy én azt észrevettem ezek a kis oddsok is full randomra vannak kiválasztva.

#79 november 18, 2018, 20:01:45, Gorriaran
Jönnek a hozzászólások bőven, kapok hideget-meleget. De ezt vártam is, örülök is neki, ha leírjátok a véleményeteket.
De én hiszek ebben a kis oddsos dologban, próbálkoztam én éveken át sok taktikával papíron, kisebb pénzzel és ez volt ami a legjobban bevált. Abban is igazatok van, hogy "őrült" bankrollmenedzsmenttel dolgozok és bármelyik nap benne van a pakliban, hogy töredékére csökkentem vele a bankom. Szóval értem én amit mondtok, és legtöbbször jogos kritikákat kapok, de elindultam egy úton és tartom magam az általam elképzelt megvalósításhoz.

34.fogadás

Tegnap bejött az a dolog, hogy a délutáni, esti meccseket összekötöttem gyűjtőbe. Ma is megpróbálkozok ezzel. Itt is lehet gondolni, hogy mekkora hülye vagyok, 6 meccset rakok össze egy dupláért. De mégis jobban bízok abban, hogy 6/6 bejön, mintha kapásból feltolnám egy 2-es oddsú single tippre.

5 röpi + 1 tenisz a kötésben

Andreescu - Osorio Serrano H 1,24  2-0   :great:
Monza - Sora H 1,16 1-3 :noway:
Antwerp - Charleroi H 1,13  3-0   :great:
Montana - Dea Sport H 1,06  3-0   :great:
Dudingen - Cheseaux H 1,10  3-0   :great:
Benfica - Leixoes H 1,07 3-0  :great: 

Odds: 2,03
Tét: 75 000

*Még egy dolog, amire nem reagáltam. Random nem fogadok kicsi oddsra sem, ha elmegy nem azért van, mert hasamra ütöttem és beraktam oddsnövelőnek, hanem egyszerűen szar volt a tipp. Ahogy az elején írtam, nap előtt egy 10-12 meccses listát írok össze magamnak, időpontokkal adatokkal, amiből válogatok adott nap fogadni. Az előfordul és a legnagyobb hibámnak tartom, hogy előzetesen ebből kiválasztok 4-5 meccset amit biztosnak érzek, de ha van benne bukó, akkor rakok a többiből is, amit valamiért mégsem éreztem annyira eredetileg, hogy pénzt tegyek rá. 

#80 november 18, 2018, 17:37:28, Gorriaran
34.fogadás

Hylte/Halmstad - Lunds  3-2

Tipp: Hylte  :great:
Odds: 1,20
Tét: 40 000

+8000

Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 18, 2018, 15:59:30


Tegnap bejött az a dolog, hogy a délutáni, esti meccseket összekötöttem gyűjtőbe. Ma is megpróbálkozok ezzel. Itt is lehet gondolni, hogy mekkora hülye vagyok, 6 meccset rakok össze egy dupláért. De mégis jobban bízok abban, hogy 6/6 bejön, mintha kapásból feltolnám egy 2-es oddsú single tippre.

Egyszer majd visszaolvasva jot fogsz mosolyogni, magadon. :)
Viszont én az IGEN re szavaztam, szeretném ha sikerülne , de ha félúton újra gondolod majd ,  sokan azt is sikerként nyugtáznák.  :ok:

Az a baj, hogy kb. már úgy beszéltek hozzá mintha nektek sikerült volna már más taktikával végrehajtani ilyesmit de nem.... szóval ez inkább csak okoskodás szinten marad, a másik dolog meg az,hogy ha ennyire irtóztok a kisebb szorzós nagyobb kötéses eseményektől akkor biztos vagyok benne,hogy még azzal sem próbálkoztatok ergo arról sem tapasztalatból beszéltek... vagy ha még is próbálkoztatok már és nem sikerült másnak sikerülhet, lehet szerencséje.... szóval sok sikert kívánok neked Gorriaran, csináld amit elterveztél és ne halgass más emberek véleményére, egy főorvos sem halgatna rám ha a mütőben elmondanám neki,hogy inkább úgy csinálja ahogy én a Grace Klinikába láttam.

#83 november 19, 2018, 17:12:16, Gorriaran
35.fogadás

Djokovic - Zverev

Tipp: Djokovic  :noway:
Odds: 1,93


Rodriguez - Borges

Tipp: Borges  :great:
Odds: 1,22


Tét: 50 000

-50 000

Ma sem alakul szèpen sajnos. Lehet vagy át kellene dolgozni a stratègiád, vagy cash outolni, de ha ez marad èn sajnos sok jót nem sejtek.

#85 november 18, 2018, 20:49:40, Pulter
Gorriaran, egy tipp, inkább 2-es nagyon maximum 3-as kötésből másfeles körüli odds, ne akarj felé menni, ne akard,hogy dupla legyen  1.4 - 1.5 körül kettő vagy max. 3 esemény, minden napra. Egy nap csináld meg kb 2x ha bukik az első akkor másodjára már ne próbáld és ne próbálj többet tenni azért mert bukta, az jó módszer szerintem,hogy nem egy 1000x eljátszott sablon alapjával teszed egységesen a téted hanem saját megérzés / utánanézés alapján gondolod ki,hogy mennyire erős lehet egy tipp számodra és az alapján változtatod a tétet, nekem ezzel a másfeles módszerrel ( csak tenisz volt benne ) sikerült már párszor megtripláznom a bankot, utána mindig elöről kezdtem.  :ok:

Ami tenisznél fontos lehet, ha egy játékos még nem játszott az adott tornán szóval első meccse akkor nem szoktam rá fogadni, ha másik tornáról utazik akkor sem. Előszeretettel használtam a +1,5 szettet olyan játékosok esetében akik bukik által is esélyesebbek ( tölűk többet nem fogsz tudni ) és általam is amire kb 1.7 körüli odds volt, na még pluszban azokat megtámogattam egy szettel... ez challangeren vagy csajoknál még jobb lehet mert ott azért vannak megingások jobban...amellé esetleg még egy sima kisebb odds amit " tutinak véltem " meg is volt a másfeles, hetekig hiba nélkül mentem vele.

Idézetet írta: Pulter Dátum november 18, 2018, 20:44:07
Gorriaran, egy tipp, inkább 2-es nagyon maximum 3-as kötésből másfeles körüli odds, ne akarj felé menni, ne akard,hogy dupla legyen  1.4 - 1.5 körül kettő vagy max. 3 esemény, minden napra. Egy nap csináld meg kb 2x ha bukik az első akkor másodjára már ne próbáld és ne próbálj többet tenni azért mert bukta, az jó módszer szerintem,hogy nem egy 1000x eljátszott sablon alapjával teszed egységesen a téted hanem saját megérzés / utánanézés alapján gondolod ki,hogy mennyire erős lehet egy tipp számodra és az alapján változtatod a tétet, nekem ezzel a másfeles módszerrel ( csak tenisz volt benne ) sikerült már párszor megtripláznom a bankot, utána mindig elöről kezdtem.  :ok:

Ami tenisznél fontos lehet, ha egy játékos még nem játszott az adott tornán szóval első meccse akkor nem szoktam rá fogadni, ha másik tornáról utazik akkor sem. Előszeretettel használtam a +1,5 szettet olyan játékosok esetében akik bukik által is esélyesebbek ( tölűk többet nem fogsz tudni ) és általam is amire kb 1.7 körüli odds volt, na még pluszban azokat megtámogattam egy szettel... ez challangeren vagy csajoknál még jobb lehet mert ott azért vannak megingások jobban...amellé esetleg még egy sima kisebb odds amit " tutinak véltem " meg is volt a másfeles, hetekig hiba nélkül mentem vele.
Ezzel én is egyet értek amit írtál viszont, szerintem ez mindenkinél így van, hogyha bukik akkor nehéz megállni azt, hogy ne rögtök akarja visszanyerni az illető a pénzét.

#87 november 18, 2018, 21:07:29, Pulter
Idézetet írta: Betman91 Dátum november 18, 2018, 20:52:36
Ezzel én is egyet értek amit írtál viszont, szerintem ez mindenkinél így van, hogyha bukik akkor nehéz megállni azt, hogy ne rögtök akarja visszanyerni az illető a pénzét.

Az elején az segíthet,hogy bukás esetén, inkább kapcsolja ki a gépet tegye le a telefont, nézzen meg egy filmet / sorozatot , menjen el sétálni vagy ilyesmi, azonnal ott kell hagyni azt a platformot ahol fogadott, ezt meg kell tanulni ez az egyik alapja de ez igaz arra is hogy ha nyert tegyen úgyan igy, befektetésként kell rá figyelni nem pedig adrenalinszerzés miatt vagy bármi akkor mást kell keresni ami " olcsóbb " ki kell tüzni egy célt, ami neki már sikerült, csak kicsit finomitani kell rajta, legyen az a cél a napi 2x vagy 1x másfeles szorzó csak is abból a sportágból amihez ért vagy amihez a legtöbb információt talál ez leginkább a tenisz lehet mert abban csak két kimenetel lehet, lehet opció ez a +1,5 szett az esélyesebb játékosra és mellé egy sima nyerés akit jónak lát ez általában mindig kiad egy másfeles körülit vagy ha úgy érzi mehet két hendis vagy két sima nyerés mindegy ahogy érzi úgy kombinálja és simán lehet téttel kompenzálni a kisebb szorzót is ha biztos benne nem csak lefele lehet tétet venni hanem felfelé is ha találunk értékes fogadást, előszőr még ne is élőzzőn szerintem meg élőfogadásokat ne tegyen mellé csak egy sémán haladni a kitüzött cél felé, másfeles szorzó, csak tenisz ahogy az elején akarta, egyik nap összeírja,hogy másnapra mit akar megtenni x számú listából kiválasztja a "legtutibbakat" kiadja másfél körülit mehet is, aztán nem foglalkozni semmivel hanem már a másnapit nézni és információt szerezni legfontosabb, torna típusa, borítás, stílusok, fizikai felkészültésg, erőnlét, forma, twitter oldalak, főtábla megnézése kikkel találkozhat később van-e értelme próbálkozni vagy sokkal esélyesebb jöhet aztán máris motiváció oda, egymás elleni, statisztikák, adott tornán való szereplés ezelőtti években,  információs oldalak megnézése pl.:

- http://www.tennisabstract.com/  ->  itt nagyon sok statisztika van két egymás ellen játszó játékossal pl. nyereség /veszteség szett hátrányból / elönyböl, tb rekord, boritás százalék, előző meccsen lévő adogatás, elsőszerva második stb. ami jól jön a következő meccsére, hogy előtte, hogy játszott ( ha nem nézted a meccset csak statisztikából táplálkozhatsz )
- http://www.ultimatetennisstatistics.com/

tenisz fórumok böngészése akik nem sportfogadói szemmel nézik a teniszt hanem " szakmai " alapon és miket irnak egy-egy játékosról illetve minden tornának külön témája van mint itt dolgoknak és kibeszélik.
https://www.menstennisforums.com/

Az elképzelés jó lehet, meg a tippek kiválasztása sem rossz mert sok nyerő volt ezekből simán tud két faszát kiválasztani ami másfél körül van és csinálni, napi 100+ tenisz meccsek vannak simán kilehet fogadni minden napra 2-t ami kiadja azt a szorzót és jó lesz, és most én tényleg tapasztalatból beszélek, ezt " játszom " már nagyon régóta ezt a napi 1x - 2x másfelest nagyon sokáig elmentem szinte mindig hiba nélkül.... de legfontosabb tényleg az információ szerzés és az önkontoroll.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 18, 2018, 20:52:36
Ezzel én is egyet értek amit írtál viszont, szerintem ez mindenkinél így van, hogyha bukik akkor nehéz megállni azt, hogy ne rögtök akarja visszanyerni az illető a pénzét.

pedig ha elköltöd a fizetésedet, akkor se szaladsz azonnal dolgozni hogy gyorsan visszaszerezd a pénzt :D

Ès milyen tètig sikerült felmenned Pulter ha nem titok? Gondolom egysègtètet teszel.