Az Expekt a legjobb?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milan! Nem lenne rossz ez az expekt, de a kifizetést nagyon lassúnak találom. Főleg az oldalukon leírtakhoz viszonyítva. Van olyan tételem ami a 7 munkanapot is meghaladta. Ez azért sok szerintem. Viszont küldik és jelen esetben ez a lényeg! ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 26, 2008, 09:07:59
Milan! Nem lenne rossz ez az expekt, de a kifizetést nagyon lassúnak találom. Főleg az oldalukon leírtakhoz viszonyítva. Van olyan tételem ami a 7 munkanapot is meghaladta. Ez azért sok szerintem. Viszont küldik és jelen esetben ez a lényeg! ;)

Nem tudom, hogy a te esetedben miért tartott ilyen sokat, amig megkaptad a pénzt.
Én amikor igényeltem pénzt tölük akkor viszonylag hamar, 3-4 nap alatt megkaptam.

Sziasztok!

Tudja-e valaki, hogy az expektnél elmaradt meccs esetén mi a szabály? Gondolom egyszeres szorzó, de mennyi ideig kell várni? 24-48 óra?
Előre is köszi a választ!

Időközben megtaláltam! 36 óra.

Mai kellemes élmény az expektnél. Kaptam tőlük egy levelet, amiben mivel régen játszottam náluk, 25 Euros bónuszt kínáltak. Ma járt volna le a határideje, de mivel csak kb egy 7 múlva tudok depózni hozzájuk, ez nem jött volna össze. Megírtam nekik, h nem-e lehetne meghosszabítani ezt és 1 óra múlva jött a válaszlevél, hogy jelezzem feltöltésem után a bónusz igénylésemet és már adják is lét. Szerintem nagyon korrekt iroda.

Most fizettem be egy keveset, a Dubai ATP miatt de már megbántam.

-semmi statisztika
-gyér livebet kínálat

Ami pozitív, hogy az oddsok elég jók, de inkább mentem volna az interwettenre.

Idézetet írta: BLUFF Dátum március 05, 2008, 18:54:40
Most fizettem be egy keveset, a Dubai ATP miatt de már megbántam.

-semmi statisztika
-gyér livebet kínálat

Ami pozitív, hogy az oddsok elég jók, de inkább mentem volna az interwettenre.

Szerintem ne bánd meg, hogy regisztráltál.
Egy igazi fogadónak van általában 3-5 fogadóirodánál számlája, hogy tudjon a legjobb ajánlatok közül választani.
Az [ex]Expekt[/ex] szerintem egy nagyon jó iroda...nekem személyesen tetszik, s korektek is... ;)

#37 október 19, 2008, 11:03:19, nyakasr
-

Próbálkozz másik e-mail cimmel. Olvastam, hogy egyes fogadóirodák pl. a freemailt nem fogadják el. Mondjuk nekem az expektnél pont a freemail van megadva és amikor én regeltem, akkor még elfogadták.

#39 október 19, 2008, 11:03:26, nyakasr
-

Idézetet írta: nyakasr Dátum március 10, 2008, 21:25:25
Helló mindenki!
Expect.com-on szeretnék regisztrálni, de nem fogadja el az e-mailnél a @ jelet.

Ezt írja:
Érvénytelen e-mail cím
A cím nem tartalmazhatja a " karaktert.

Hogyan kéne leírnom az e-mail címem?

Biztos, hogy a kukaccal van a gond? ha jól emlékszem amikor én regiztem, akkor is voltak vele gondok, de az, hogy a címbe nem engedett vesszőt meg pontot rakni.

Idézetet írta: Milan Dátum február 26, 2008, 09:23:00
Idézetet írta: Várda64 Dátum február 26, 2008, 09:07:59
Milan! Nem lenne rossz ez az expekt, de a kifizetést nagyon lassúnak találom. Főleg az oldalukon leírtakhoz viszonyítva. Van olyan tételem ami a 7 munkanapot is meghaladta. Ez azért sok szerintem. Viszont küldik és jelen esetben ez a lényeg! ;)

Nem tudom, hogy a te esetedben miért tartott ilyen sokat, amig megkaptad a pénzt.
Én amikor igényeltem pénzt tölük akkor viszonylag hamar, 3-4 nap alatt megkaptam.

Egy kérdés ezzel kapcsolatban. Te mire igényled a nyereményedet?

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 21, 2008, 08:11:50
Idézetet írta: Milan Dátum február 26, 2008, 09:23:00
Idézetet írta: Várda64 Dátum február 26, 2008, 09:07:59
Milan! Nem lenne rossz ez az expekt, de a kifizetést nagyon lassúnak találom. Főleg az oldalukon leírtakhoz viszonyítva. Van olyan tételem ami a 7 munkanapot is meghaladta. Ez azért sok szerintem. Viszont küldik és jelen esetben ez a lényeg! ;)

Nem tudom, hogy a te esetedben miért tartott ilyen sokat, amig megkaptad a pénzt.
Én amikor igényeltem pénzt tölük akkor viszonylag hamar, 3-4 nap alatt megkaptam.

Egy kérdés ezzel kapcsolatban. Te mire igényled a nyereményedet?

Kártyára igényeltem.

Idézetet írta: Milan Dátum március 21, 2008, 08:31:15
Idézetet írta: Várda64 Dátum március 21, 2008, 08:11:50
Idézetet írta: Milan Dátum február 26, 2008, 09:23:00
Idézetet írta: Várda64 Dátum február 26, 2008, 09:07:59
Milan! Nem lenne rossz ez az expekt, de a kifizetést nagyon lassúnak találom. Főleg az oldalukon leírtakhoz viszonyítva. Van olyan tételem ami a 7 munkanapot is meghaladta. Ez azért sok szerintem. Viszont küldik és jelen esetben ez a lényeg! ;)

Nem tudom, hogy a te esetedben miért tartott ilyen sokat, amig megkaptad a pénzt.
Én amikor igényeltem pénzt tölük akkor viszonylag hamar, 3-4 nap alatt megkaptam.

Egy kérdés ezzel kapcsolatban. Te mire igényled a nyereményedet?

Kártyára igényeltem.

Köszönöm gyors válaszod. Én is oda igényelem, de nekem a 7 munkanap általában megvan. Most szerencsére ismét aktuális a "dolog"  :) , azért kérdeztem. Végülis mindegy mikor jön, csak jöjjön.  :) Mégegyszer köszi a gyorsaságod!  :beerchug:

#44 október 19, 2008, 11:03:36, nyakasr
-