Expekt - 6.000 FT Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végülis megoldódott Milan! :ok:
Beküldtem az irataimat,és elfogadták! Jó,hogy írtam nekik,mert gubanc volt, ma délután átutalták a visszatérítést.
De ezt a jelszós dolgot  nem vágom,nagyon érdekes.

Jah,és azt mondták,ők vasárnap is dolgoznak,nem ezzel volt a baj. Végülis normálisak voltak,de maguktól nem írták meg,mi a gáz.

Idézetet írta: Vinny Dátum november 22, 2010, 14:50:19
Végülis megoldódott Milan! :ok:
Beküldtem az irataimat,és elfogadták! Jó,hogy írtam nekik,mert gubanc volt, ma délután átutalták a visszatérítést.
De ezt a jelszós dolgot  nem vágom,nagyon érdekes.

Jah,és azt mondták,ők vasárnap is dolgoznak,nem ezzel volt a baj. Végülis normálisak voltak,de maguktól nem írták meg,mi a gáz.

De, konkrétan mi volt a bibi? Nem másért, csak hogy tanuljunk a dologból... ;)

Konkrétan ugyanaz volt a jelszavam,mint egy másik felhasználónak,de már mind1.
Megjátszottam egyszer a befizetett pénzem kettes szorzón,és már ki is kértem,szerencsére sikerült 0-ra kihoznom a dolgot.
Lehet részletekben is, a lényeg,hogy az össz szorzó érje el a 2-öt.
Elcsesztem ezt a kezdő lehetőséget,de annyira nem ájultam el az irodától,úgyhogy búcsút is vettem tőlük gyorsan.

Én úgy tudom a jelszavak kódolva vannak, hogy hasonlítják össze a többi felhasználóéval?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 05, 2010, 11:12:36
Én úgy tudom a jelszavak kódolva vannak, hogy hasonlítják össze a többi felhasználóéval?

Két megegyező karaktersor kódolva is megegyezik, ha ugyanazt a kódolást használod.

Sziasztok.

Nem tudja valamelyikőtök hogy ha kombi fogadást kötök először, és ha nem sikerül ugyanúgy visszakapom a tétet amit feltettem? Vagy ez a bónusz csak single fogadásokra érvényes?

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum december 08, 2010, 16:24:19
Sziasztok.

Nem tudja valamelyikőtök hogy ha kombi fogadást kötök először, és ha nem sikerül ugyanúgy visszakapom a tétet amit feltettem? Vagy ez a bónusz csak single fogadásokra érvényes?


Ez engem is érdekelne..Valaki válaszolhatna..:) Kösziiii


Sziasztok!

Nyitottam számlát az irodánál, töltöttem is fel pénzt a számlára amit sikeressen elbuktam Games-ben.Sportfogadás abszolut nem volt.
Szerintetek, ha megint utalok lovét és fogadok sportra akkor megjár a bonusz?

üdv:Csecse

Idézetet írta: Csecse Dátum január 25, 2011, 18:43:56
Sziasztok!

Nyitottam számlát az irodánál, töltöttem is fel pénzt a számlára amit sikeressen elbuktam Games-ben.Sportfogadás abszolut nem volt.
Szerintetek, ha megint utalok lovét és fogadok sportra akkor megjár a bonusz?

üdv:Csecse

Ha nem részesültél eddig bónuszban, akkor elméletileg igen.

Köszi a gyors választ.
Eddig nem részesültem semilyen bonuszban.Akkor elvileg müködni fog.
Monjuk sikerült megtalálnom az ügyfélszolgálatukat, azért oda is dobok egy mailt.Talán az lesz a legbiztosabb.

üdv:Csecse

Sziasztok! Moneybookers befizetésre is érvényes az ajánlat?