NBA 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pontok száma első félidő:101 alatt
Odds: 2,40
Unibet
Elgondolásom szerint a két csapat nem ront egymásnak a döntő 1. meccsén, egyébként szoros nem sok pontos mérkőzést várok vékony kevés pontos mérkőzésen Celtics győzelemmel! Hajrá :beerchug:

Kosárlabda, USA,  NBA
22.06.03. 03:09
Golden State Warriors - Boston Celtics
Boston Celtics győzelem és 212,5 pont felett
Odds: 4,50

Indoklás:
A két csapat utóbbi tíz egymaselleni eredményét vettem alapul.
Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy a 213 pontnak megkell hogy legyen minimum.
És azt látom, hogy 10 meccsből hetet a Boston nyert meg, mindössze hármat csupán a Warriors.


2022.06.03.

03:00 Kosárlabda, USA, NBA Döntő 1. mérkőzés
GOLDEN STATE - BOSTON
Tipp: BOSTON -4,5 PONT
Odds: 3,00
Iroda: unibet

A Chase Centerben az utolsó négy látogatásából mindig megfricskázta a Boston a házigazdát. A döntőben pályaelőnnyel és favoritként indul a Golden State, ám én épp ezért mondom, hogy megint Boston fricska születik és az esélytelenség nyugalmával, ahogy eddig is most is közé tesznek minimum 5 pontot a zöldek!

03.06.2022 03:00
USA: NBA - PLAY OFF - DÖNTŐ
Golden State Warriors-Boston Celtics
Tipp -8,5 nyer a Boston
Odds : 5,50
Betfair

Szeretem a kosárlabdát,de nem az a sportág amit kiemelten figyelek.Szoktam nézni NBA közvetítéseket mert lekött.Tehát,inkább a statisztika alpján tippeltem.A GSW már jó pár meccse nem verte meg a Bostont otthont, a vendégek pedig elég kíváló mérleggel rendelkeznek idegenben.Tudom ez nem egy sima meccs hanem Play Off,de talán a győzelmi kényszer a hazaiak részéről  és az elmúlt meccsek sikerei a vendégeknél,nálam a Boson javára billentik a mérkőzést nyelvét.Tudom,statisztika,de sokszor van alapja...

Kosárlabda, USA,  NBA
22.06.03. 03:09
Golden State Warriors - Boston Celtics
GSW győzelem és 212,5 pont felett
Odds: 3,06
bet365

Indoklás:

Az esélytelenek nyugalmával küldöm játékba e merész, bátor tippet.  :) (Mivel kiértékelni nemigen lesz időm...)
1. meccset meg fogja nyomni otthon a GSW, erődemonstráció se elképzelhetetlen.
217.5 fölé is várom, de megelégszem a 212.5-es line-al.

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum június 01, 2022, 18:40:45Kosárlabda, USA,  NBA
22.06.03. 03:09
Golden State Warriors - Boston Celtics
Boston Celtics győzelem és 212,5 pont felett
Odds: 4,50

Indoklás:
A két csapat utóbbi tíz egymaselleni eredményét vettem alapul.
Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy a 213 pontnak megkell hogy legyen minimum.
És azt látom, hogy 10 meccsből hetet a Boston nyert meg, mindössze hármat csupán a Warriors.



Ez nem dupla tippnek számít?

Golden State Warriors-Boston Celtics
Andrew Wiggins dupla duplát ér el-igen
9.25
bet365

Őszintén szólva olvastam az előttem lévő tippeket, és @oakland23 tippje nagyon is "megfogott". A kanadai dobóhátvéd nagyon jó szezont futott, életében először az All Star gálára is meghívót kapott. A Dallas elleni párharcban mindhárom meccsen 10 pont fölött szerzett, és a lepattanónál is eljutott két alkalommal a tízig. Ma úgy gondolom, hogy nem lesz nagy pontzuhatag, sok dobás fog kimaradni és akkor simán mellérakhatja a védőlepattanókkal a másik duplát. Remélem elegendő mennyiségű játékidőt fog a pályán ehhez eltölteni.

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum június 01, 2022, 18:40:45Kosárlabda, USA,  NBA
22.06.03. 03:09
Golden State Warriors - Boston Celtics
Boston Celtics győzelem és 212,5 pont felett
Odds: 4,50

Indoklás:
A két csapat utóbbi tíz egymaselleni eredményét vettem alapul.
Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy a 213 pontnak megkell hogy legyen minimum.
És azt látom, hogy 10 meccsből hetet a Boston nyert meg, mindössze hármat csupán a Warriors.


Az iroda lemaradt.
Bet365

Boston Celtics nyer!
Ods 2,4
Betfair
Sajnos nem értek a kisérladához

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 02, 2022, 12:50:20Ez nem dupla tippnek számít?

Nem. Csatolnék képet, de még nem jöttem rá hogy hogyan kell  :bash:

2022.06.03. 03:00

Boston Celtics - Golden State Warriors

Tipp: Draymond Green 3pontosok száma: 2+
Odds: 11.25
Iroda: Bet365

Szezonról szezonra egyre ritkábban dob hárompontost Draymond Green, illetve ebben a szezonban a Boston ellen még egyáltalán nem sikerült neki. Vannak mérkőzései, amikor kettőt vagy többet is dob, azonban az nagyon ritka az elmúlt pár hónapban. Az ilyen játékokban szeretem a sorozatmegszakítós tippeket, egy esetleges pontgazdag mérkőzésen hátha vinné őt is a lendület annyira, hogy többször próbálkozna. Tudom, hogy nem vár tőle senki sok hármast, de nem akarok másokra rálicitálni, így tartom magam ehhez az elképzelésemhez.

1. mérkőzés
Tipp: hazai -14,5
Odds: 4,7
Unibet

A hazaiaknak fontosabb ez a mérkőzés, mert nem volna jó már az első összecsapáson elbukni a pályaelőnyt. A pihentebb Golden State várhatóan jobban fogja kezdeni a meccset, és talán már a 3. negyed végére el is
dől minden. A Boston innentől pihentetni fogja a sztárjait, és a végén már csak a cserék játszanak majd, de abban is erősebb a Warriors. Akár még 20 pont is lehet köztük a végére.

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum június 02, 2022, 13:52:24Nem. Csatolnék képet, de még nem jöttem rá hogy hogyan kell  :bash:

Szövegdoboz alatt "Csatolmányok"

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum június 02, 2022, 13:52:24Nem. Csatolnék képet, de még nem jöttem rá hogy hogyan kell  :bash:

Gondolom, azt akartad bemutatni, hogy a Bet365 önálló fogadásként kínálja ezt a tippet. Ebben neked igazad van.
Ugyanakkor az is tény, hogy azért, mert a fogadóiroda rak össze két tippet (nem pedig a fogadó), attól az még tekinthető fogadásépítőnek. Ebben viszont curpy-nek lehet igaza.

Még az a szerencse, hogy van a szabályzatban egy ilyen pont:
"5. Bármilyen vitás kérdésben a Sportfogadas.org üzemeltetőinek a döntése az irányadó és végleges. Ellenvetésnek helye nincs."

De a legtisztább az lenne, ha rajtam kívül kizárnánk mindenkit a játékból. Én biztos ezt tenném. Ezek a felesleges izgalmak amúgy sem tesznek jót az embernek.  ;D

1.

Tipp: K. Looney 11,5 pont felett
Odds: 5,75
Bet365

Looney egyre több játéklehetőséget kap a hazaiaknál, és egyre bátrabban támadja a gyűrűt. Általában 9-10 pontokat dobál, de a Dallas ellen volt már 21 pontos meccse is. Nem lesz könnyű dolga Horford ellen a palánk alatt, de ha ezúttal is kap 28-30 percet, akkor összejöhet nála legalább 12 pont.