Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem ellenoriznek bankszamlat. Miert is tennek?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2023, 19:04:30Nem ellenoriznek bankszamlat. Miert is tennek?
A kártyát ellenőrzik:

   " Hajtsa végre a kártyás befizetést NETELLER számlájára úgy, hogy fiókja Pénz részében válassza a Hitel- vagy Betéti kártya lehetőséget, és kövesse a lépéseket.
    A rendszer automatikusan generál egy 4 számjegyű ellenőrző kódot.
    Kattintson a Limit növelése linkre. Sikeres befizetés után elérhető lesz.
    Keresse meg a 4 számjegyű ellenőrző kódot online bankjában/ a bankszámlakivonaton, a sikeres kártyatranzakció mellett.
    Írd be a kódot!"


https://www.neteller.com/en/support/question/70/how-do-i-verify-my-credit-debit-card-with-neteller

Oke de te szamlat kerdeztel. A kartya az mas. Mondjuk tolem ilyet sem kertek. Pl tavaly lett uj kartyam es siman befizettem vele minden ellenorzes nelkul

Nyilvan azzal a kartyaval fizess be amelyiket hasznalni fogod. Es annak a kartyanak a szamlajara fogod kapni a kodot. Ha nem akarod hasznalni az otpst akkor jasznald a wiset.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2023, 20:36:10Nyilvan azzal a kartyaval fizess be amelyiket hasznalni fogod. Es annak a kartyanak a szamlajara fogod kapni a kodot. Ha nem akarod hasznalni az otpst akkor jasznald a wiset.

Az OTP ről nem lehet úgysem bétre.
:)

Hogyne lehetne. Ez az otps mastercardommal szoktam nongamblinges penzt befizetni amibol egy atvaltassal gamblingre hasznalhato lesz

Meg van a Neteller regisztráció, a verifikáció is.

Fel akartam tölteni Wise bankkártyáról, de többször hibára futott.

Akkor kipróbálom az átutalást, a Neteller adatait felhasználva a Wise számláról.

Szintén hiba, a Wise kiírja:
erre az IBAN számra jelenleg nem lehet utalni.

Akkor most mi van?
Hogyan lehet a Wise-ról a Neteller-re feltölteni???

#591 július 22, 2023, 13:23:48, MessiÁs
Idézetet írta: csucsu Dátum július 22, 2023, 12:46:23Meg van a Neteller regisztráció, a verifikáció is.

Fel akartam tölteni Wise bankkártyáról, de többször hibára futott.

Akkor kipróbálom az átutalást, a Neteller adatait felhasználva a Wise számláról.

Szintén hiba, a Wise kiírja:
erre az IBAN számra jelenleg nem lehet utalni.

Akkor most mi van?
Hogyan lehet a Wise-ról a Neteller-re feltölteni???

Továbbra sem értem miért bonyolítod ezekkel.
OTPs MC-dal befizetsz a skrillre/netellerre nongamblinggel.
Aztán a pénzt átküldöd valakinek és ő vissza VAGY átváltod más pénznemre. És máris a nongambling pénzből gambling lesz.

a Neteller forintban van, a Bet365 forintban van,
mire váltam át?

Bármire.

Nem kell hogy ugyanabban a pénznemben legyen a pénzed a két oldalon. Csak ki kell választani fizetéskor a megfelelő zsebet.
Sőt unibeten a befizetéskor pl te magad választhatod ki milyen pénznemű a skrilled.
Nekem is forintos a skrill és az unibet, értelemszerűen. De euróm és dollárom is volt, nem akartam hogy a skrill váltson, így befizetéskor kiválasztottam hogy euró és automatikusan az eurós zsebet ajánlotta fel.
De beten is simán befizethetsz a forintos számládra az eurós zsebből.

De akár vissza is válthatod a pénzed forintra a netelleren(csak az még nagyobb bukó)
(Tehát a befizetett pénzt átváltod euróra majd vissza forintra)

"Sőt unibeten a befizetéskor pl te magad választhatod ki milyen pénznemű a skrilled."

Skrill-t 3 nap alatt lezárták nekem.

Most, Wise, Neteller, BET365 van.
:)

Neteller=skrill. Ugyanaz a cég, ugyanaz a felület, működés és szabályzat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 22, 2023, 14:14:10Neteller=skrill. Ugyanaz a cég, ugyanaz a felület, működés és szabályzat.

A Skrillre tudtam befizetni, lehet ezért zároltak: pénzmosás
:)

Visszaolvastam:

2015 körül volt valami Erste bankszámla, amin keresztül lehetet Netellerre befizetni,
az meg szűnt?

Magyar bankból indítottam egy próba átutalást Netellerre.
Így nem kérdezte meg, hogy szerencsejátékra akarom-e fordítani.

1200.- forint átutalási költsége 3000.-

Idézetet írta: csucsu Dátum július 26, 2023, 09:52:42Magyar bankból indítottam egy próba átutalást Netellerre.
Így nem kérdezte meg, hogy szerencsejátékra akarom-e fordítani.

1200.- forint átutalási költsége 3000.-

Mar 8szor leirtam hogyan fizess be.

Paysafecard vagy mastercard nongambling+penznem atvaltas.