Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#180 szeptember 07, 2014, 13:14:34, benedek185
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 07, 2014, 00:12:55
Én úgy emlékszem, hogy nem levonnak, hanem kiutalnak egy kis összeget bankszámlás ellenőrzésnél. Levonni csak a kártyánál tudnak.

Ez jogos. Igazad van. Addig tiszta sor, hogy bankkártyás hitelesítésnél levonnak egy összeget, nekem 3 dollár körül volt. Netelleren látom, OTP-nél látom, de a közleményben a kódot nem látom,  pedig az kéne. Viszont azt a kis összegű kiutalást a számlámra még mindig nem kaptam meg.
Bankban részletesebben látják az ilyen utalásokat, ott talán meg tudják majd mondani, ha netbankon keresztül nem látok semmit?  :)

Szerk.: közben a bankszámla hitelesítés sikerült. Igaz 1 eurónál nagyobb összeget vontak le és forintban, forintban is írtam be, de sikerült és ez a lényeg. Már csak a bankkártyás verifikáláshoz való kódot kéne valahogyan megszerezni.

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 07, 2014, 01:16:36
Ez jogos. Igazad van. Addig tiszta sor, hogy bankkártyás hitelesítésnél levonnak egy összeget, nekem 3 dollár körül volt. Netelleren látom, OTP-nél látom, de a közleményben a kódot nem látom,  pedig az kéne. Viszont azt a kis összegű kiutalást a számlámra még mindig nem kaptam meg.
Bankban részletesebben látják az ilyen utalásokat, ott talán meg tudják majd mondani, ha netbankon kereszrül nem látok semmit?  :)

Szerk.: közben a bankszámla hitelesítés sikerült. Igaz 1 eurónál nagyobb összeget vontak le és forintban, forintban is írtam be, de sikerült és ez a lényeg. Már csak a bankkártyás verifikáláshoz való kódot kéne valahogyan megszerezni.

A levont pontos összeg maga a kód, nem?
A skrillnél biztosan így volt.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 07, 2014, 12:13:54
A levont pontos összeg maga a kód, nem?
A skrillnél biztosan így volt.
Jaja a skrillnél úgy van de itt nem itt mindenkitől 3 eurót vonnak és elvieleg van egy kód a közleményben a Neteller szó előtt vagy után. Gyakorlatilag nekem annyi volt hogy Neteller más semmi :)

#183 szeptember 07, 2014, 13:48:36, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 07, 2014, 12:13:54
A levont pontos összeg maga a kód, nem?
A skrillnél biztosan így volt.

Nem, itt nem úgy van mint Skrill-nél. A Neteller levont tőlem 3 dollárt, azaz kb. 600-700 ft-ot. Kártyás verifikálásnál itt kód kell, nem összeg, mint a Skrill-nél. A kódnak pedig a netbankban az utalásnál  a közlemény részben kéne lennie, pl. így, hogy 1234-Neteller, de nekem sincs ott semmilyen szám, csak annyi, hogy Neteller.

Bankszámla hitelesítésnél pedig a Neteller kiutal egy kis összeget adott számlára és azt az összeget kell beírni a verifikáláshoz. Netbankban én forintban találtam meg, aztán a Netellernél forintban írtam be és el is fogadta. Nem kellett semmilyen váltogatást nézni meg ilyesmi. Mondjuk azt olvastam több helyen is, hogy 1 eurónál kisebb összeg lesz ez, nekem jóval több volt, de fene se bánja. Megvan és kész.  :)

Miért van az, hogy 2 napja sikeresen hitelesítettem a bankszámlámat, most meg ha belépek mintha nem történt volna semmi. Új bankszámlát kínál fel, pedig már hitelesítettem a sajátomat. Nem értem...



Most meg a bankszámlám másolatát kérik, pedig 2-3 napja már hitelesítettem az összeg beírásával...
Ki érti ezt...

Nem működik a Neteller. Nem tudok belépni és befizetésre sem tudom használni technikai hiba miatt. Csak nálam ilyen?

Idézetet írta: borbor Dátum szeptember 11, 2014, 13:12:36
Nem működik a Neteller. Nem tudok belépni és befizetésre sem tudom használni technikai hiba miatt. Csak nálam ilyen?

Én se tudok belépni.
Ez az üzenet fogad.


An unknown error has occurred

Thu Sep 11 11:16:57 GMT 2014
Please select the "Sign in" button and try signing into your account again.
Please contact [email protected] if you continue to receive this error.

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 11, 2014, 13:17:45
Én se tudok belépni.
Ez az üzenet fogad.


An unknown error has occurred

Thu Sep 11 11:16:57 GMT 2014
Please select the "Sign in" button and try signing into your account again.
Please contact [email protected] if you continue to receive this error.
mobilrol mar megy

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 11, 2014, 13:17:45
Én se tudok belépni.
Ez az üzenet fogad.


An unknown error has occurred

Thu Sep 11 11:16:57 GMT 2014
Please select the "Sign in" button and try signing into your account again.
Please contact [email protected] if you continue to receive this error.

nálam is ugyanez... írtam nekik mailt


Banki átutalásnál (belföldi), mit kell írni a kedvezményezett nevéhez? Ezt sehol nem találom, csak a devizásnál.

Optimal Payments Ltd.