Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó egy éve zárolták a számlámat, mert feltörték. Mivel járna ha most újra ki szeretném nyitni? Gondolok itt arra, hogy új kártya lenne-e, újra verifikálni stb, illetve egyáltalán ennyi idő után foglalkoznak-e vele?

(am ha visszahívást kérek, mennyi idő múlva hívnak vissza?  :laugh:)

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 25, 2014, 16:57:23
Jó egy éve zárolták a számlámat, mert feltörték. Mivel járna ha most újra ki szeretném nyitni? Gondolok itt arra, hogy új kártya lenne-e, újra verifikálni stb, illetve egyáltalán ennyi idő után foglalkoznak-e vele?

(am ha visszahívást kérek, mennyi idő múlva hívnak vissza?  :laugh:)

Egy éve zárolták??? Atyaúristen, én még csak egy hónapja próbálok hozzájutni a számlámon lévő pénzhez, de akkor ez úgy tűnik, hogy végleg náluk marad. Én másfél hete kértem visszahívást, kb. 5 perc múlva hívtak, de csak a süket dumát nyomatták, arról sajnos nem tudtak semmit mondani, hogy mikor juthatok hozzá a pénzemhez ami a számlán maradt.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 25, 2014, 17:16:08
Egy éve zárolták??? Atyaúristen, én még csak egy hónapja próbálok hozzájutni a számlámon lévő pénzhez, de akkor ez úgy tűnik, hogy végleg náluk marad. Én másfél hete kértem visszahívást, kb. 5 perc múlva hívtak, de csak a süket dumát nyomatták, arról sajnos nem tudtak semmit mondani, hogy mikor juthatok hozzá a pénzemhez ami a számlán maradt.

Én eddig letojtam, nem volt rajta pénzem. Zároltak, hát úgy hagytam. Csak most szeretném hogy legyen megint. Ez a sok pénzváltás nem volt egészséges, amikor mindenhol űrítettem.  :crazy:

Akkor kérj visszahívást, én eddig kétszer beszéltem velük, mindét alkalommal 15 percen belül visszahívtak. Ha üres a számlád akkor gondolom gyorsan visszaaktiválják, mert nem tudják benyelni a pénzedet. Lehet, hogy én inkább a skrill számlámat használom a továbbiakban, hátha az valamivel biztonságosabb, csak ott az ügyfélszolgálat átlag 1 hónap mire reagál ha e-mailt küld nekik valaki. Az más kérdés, hogy a netelleres pénzemet hogy szerzem vissza, de szerintem azt már baszhatom.

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha nyitok egy számlát a Neteller-nél, ahhoz kötelező hozzárendelni egy bankszámlát? Mert én ráutalni nem szeretnék, csak a fogadó irodától ide kikérni, és a Neteller-es kártyával hozzájutni a pénzhez.
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: BéTé Dátum szeptember 30, 2014, 19:03:35
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha nyitok egy számlát a Neteller-nél, ahhoz kötelező hozzárendelni egy bankszámlát? Mert én ráutalni nem szeretnék, csak a fogadó irodától ide kikérni, és a Neteller-es kártyával hozzájutni a pénzhez.
Előre is köszönöm!

Ebben az esetben nem kell bankszámlát hozzárendelni értelemszerűen.

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 30, 2014, 19:57:29
Ebben az esetben nem kell bankszámlát hozzárendelni értelemszerűen.

Köszönöm! 

Abban még legyetek szivesek segíteni, illetve tanácsot adni, hogy ha a bet365-nél forintos a számlám,  és a neteller-es kártyával szeretnék a pénzemhez jutni, akkor a neteller-es számlát milyen pénznemben lenne a legcélszerűbb nyitni, és a kártyát igényelni, hogy a lehető legkevesebb legyen a pénzfelvétel költsége? Vagy a bet-nél valahogyan eurósra váltani a számlát, és eurósakat igényelni?
Előre is köszönöm!


Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 01, 2014, 08:31:04
2ik opció

Köszönöm!  Egyébként azt meglehet mondani százalékosan hogy a bet-es forintos, majd a két eurós tranzakció után ha forintba veszem fel a pénzt az mennyi minusz lenne nekem?

Nézd meg a neteller oldalán az FX fee-t és számold ki. Valami 4% körül van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 01, 2014, 13:02:42
Nézd meg a neteller oldalán az FX fee-t és számold ki. Valami 4% körül van.

Köszönöm a segítséget!

Feloldották a NETELLER számlámat! Bő egy hónapig volt zárolva, de ma kaptam egy emailt, hogy futtassak le egy víruskeresést a gépemen + változtassam meg az e-mail címemhez tartozó jelszót. Utána beszéltem telefonon velük, kaptam új security numbert + itt is változtatnom kellett a jelszót, és újra aktív a fiókom. Tiszta szívás, mert pont most fogyott el a türelmem, pár napja áttértem a SKRILL-re, igényeltem bankkártyát + tokent, erre újra van NETELLER  ;D

Regisztráltam a net+ kártyámat a skrill számlámhoz, de nem lehet róla befizetni! Ezek szerint letiltották a konkurenciát? Úgy emlékszem, régebben működött a dolog. Beszéltem telefonon a neteller supporttal, közölték, hogy a skrill-re nem lehet vele befizetni.  :police:

Soha nem működött, forditva sem.