Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum május 05, 2017, 08:26:30
Sziasztok!Egy olyan kèrdèsem lenne,hogy attól hogy van hitelesített szàmlàm,tudok e màsikat regisztràlni vagy ha nem,tudok e e-mail címet vàltoztatni e a màr hitelesített szàmlàmon,ès ha igen,az milyen hàtrànnyal jàr?Kell e majd újra hitelesítenem a szàmlàmat pl. A vàlaszokat előre is köszönöm.
Hali!
Nekem új hitelesítés nem kellett, csak az új emailt kell megerősíteni, ha jól emlékszem.
Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 09, 2015, 12:13:27
Hali!
Szeretném kérdezni, hogy másik email címet lehet itt hozzárendelni? Vagy csak lecserélni lehet? Több email cím nem használható együtt? ( a Skrill-nél lehet több is hozzárendelve)

Vagy esetleg lehet akár 2 Neteller számlám is, ha újra beregisztrálok egy másik email címmel? Ez szabályos lenne?    Nem lehet 2 számlám, ezt már megtaláltam.

Köszönöm.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 09, 2015, 18:22:12
Nem lehet sajnos csak egy e-mailt hozzárendelni, ha kell bármikor kicserélhető.

Kérdésem az lenne, hogy itthon lehet-e eurot felvenni ATM-ből eurós Neteller kártyával és ha igen hol? Próbáltam már HUF/EUR-s Euronetes automatát, de fel sem ajánlotta az euros pénzfelvételt, csak a forintost.

Idézetet írta: p22 Dátum július 10, 2017, 15:57:53
Kérdésem az lenne, hogy itthon lehet-e eurot felvenni ATM-ből eurós Neteller kártyával és ha igen hol? Próbáltam már HUF/EUR-s Euronetes automatát, de fel sem ajánlotta az euros pénzfelvételt, csak a forintost.

Két OTP euró ATM van, amelyeknél elvileg működik:


Deák Ferenc utca 7-9. - OTP fiók 1052 Budapest
Hozzáférés:   0-24
Pénznem:   Euro   (ezt tavaly én is használtam)

Babér utca 9. - OTP fiók (harmadik gép!) 1131 Budapest
Hozzáférés:   0-24
Pénznem:   Euro

Az OTP keresője ezek mellett egy debreceni és egy győri címet is kidobott most...


Köszönöm a választ!

mit érdemes tudni erről a netes pénztárcáról?itt is ilyen nevetséges megerősítési folyamat van mint skrillen?

Eddig még semmi ilyen nem volt.

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 15, 2017, 14:34:46
mit érdemes tudni erről a netes pénztárcáról?itt is ilyen nevetséges megerősítési folyamat van mint skrillen?

Egy fedél alatt van mindkettő.  :)

Üdv.
Kaptam ezt a emailt.
Send for free
Sending money with NETELLER is quick, easy and free. Send to family, friends, anyone you choose, either home or abroad - at no cost.
spacer
   
SEND FOR FREE NOW
   
spacer
Thinking of sending to someone who does not have a NETELLER Account? Not a problem, they can sign up for free and get instant access to their funds.

Act now, this offer is only valid until 22 October 2017.

Ez szerintetek mindenkinek érvényes? Vagy csak aki új és most fog regisztrálni?
Köszi.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2017, 19:15:39
Két OTP euró ATM van, amelyeknél elvileg működik:


Deák Ferenc utca 7-9. - OTP fiók 1052 Budapest
Hozzáférés:   0-24
Pénznem:   Euro   (ezt tavaly én is használtam)

Babér utca 9. - OTP fiók (harmadik gép!) 1131 Budapest
Hozzáférés:   0-24
Pénznem:   Euro

Az OTP keresője ezek mellett egy debreceni és egy győri címet is kidobott most...

A debreceni Pásti u. 1 sz alattit megerősítem, többször vettem fel már ott eurót. Nem rossz dolog, igaz van egy elég jelentős költsége, de az meg visszajön ha a váltott euróval bemégy egy valutaváltóba és veszel forintot. Szerintem nagyjából a legfájdalomentesebb módja annak, hogy készpénzed legyen valahogy Ft-ban a Netelleren lévő euródból.
Illetve biztos vannak egyéb módok is, nekem ez volt a legkönnyebb, leggyorsabb.

Neteller support létezik? Mert sehol nem találom az email címet, ahová írni tudnék nekik.


Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 16, 2017, 22:52:27
A debreceni Pásti u. 1 sz alattit megerősítem, többször vettem fel már ott eurót. Nem rossz dolog, igaz van egy elég jelentős költsége, de az meg visszajön ha a váltott euróval bemégy egy valutaváltóba és veszel forintot. Szerintem nagyjából a legfájdalomentesebb módja annak, hogy készpénzed legyen valahogy Ft-ban a Netelleren lévő euródból.
Illetve biztos vannak egyéb módok is, nekem ez volt a legkönnyebb, leggyorsabb.


Ez milyen költség pontosan? Mire számolják fel és milyen mértékű?
Nemrégiben hallottam erről a Babér utcai € ATM-ről, de olyan infókra emlékszem, hogy ezek nem is € alapú számlákhoz vannak kitalálva, hanem FT-ossal lehet €-t felvenni... meg mintha olyat hallottam volna, hogy € alapúval ha próbálkozom, ide-oda váltogat valamit többször is.... ha vk. tud, világosítson már fel pls. :)
Mert én eddig Szlovákiába jártam át az €-s SKRILL kártyámmal/€-s számlával ATM-ezni és így megúsztam a váltási költségeket, csak az utazási költséget nem  :laugh:

#462 október 27, 2017, 10:28:58, Knapp
Idézetet írta: szorzatos Dátum október 26, 2017, 16:58:58

Ez milyen költség pontosan? Mire számolják fel és milyen mértékű?
Nemrégiben hallottam erről a Babér utcai € ATM-ről, de olyan infókra emlékszem, hogy ezek nem is € alapú számlákhoz vannak kitalálva, hanem FT-ossal lehet €-t felvenni... meg mintha olyat hallottam volna, hogy € alapúval ha próbálkozom, ide-oda váltogat valamit többször is.... ha vk. tud, világosítson már fel pls. :)
Mert én eddig Szlovákiába jártam át az €-s SKRILL kártyámmal/€-s számlával ATM-ezni és így megúsztam a váltási költségeket, csak az utazási költséget nem  :laugh:


A fentebb említett otp ATM-ek euró számláról, euró kártyával felvett összeg esetén eurót adnak ki, mindenféle váltási költség nélkül, csak a neteller által meghatározott kp felvételi díjat fizeted.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 16, 2017, 22:52:27
A debreceni Pásti u. 1 sz alattit megerősítem, többször vettem fel már ott eurót. Nem rossz dolog, igaz van egy elég jelentős költsége, de az meg visszajön ha a váltott euróval bemégy egy valutaváltóba és veszel forintot. Szerintem nagyjából a legfájdalomentesebb módja annak, hogy készpénzed legyen valahogy Ft-ban a Netelleren lévő euródból.
Illetve biztos vannak egyéb módok is, nekem ez volt a legkönnyebb, leggyorsabb.

Anyagilag a legolcsóbb módja a forintosításnak, hogy euró bankkártyával befizetsz a transferwise oldalra, ott átváltják középárfolyamon forintra, majd 0,7%-os költséggel (eurónként kp. 2 ft) átutalják az általad megadott forint folyószámlára (nem kell, hogy a sajátod legyen!), ez nekem eddig mindig 1 munkanapon belül megjött, majd onnan kiveszed ingyen, ha még nem használtad fel a havi két lehetőségedet.
Így az euró ATM megkeresését is megspórolod (elég egy forintos), meg nem kell valutaváltót sem keresgélni.
Összességében olcsóbb is, de pár órával tovább tart, mint az általad leírt euró felvétel majd átváltás.

IdézetA fentebb említett otp ATM-ek euró számláról, euró kártyával felvett összeg esetén eurót adnak ki, mindenféle váltási költség nélkül, csak a neteller által meghatározott kp felvételi díjat fizeted.
Akkor jó, ugyanaz lesz, mint a szlovák ATM-ezős kaland. Firgabácsit még nem tudom milyen "jelentős költség"-re gondolt.

Hali!

Valaki tudna nekem segíteni, abban, hogy itt pontosan mit is kérnek tőlem? Az angolom nem olyan jó:

"Please provide a credit/debit card statement for the card you wish to verify.

Please ensure that your full name is present, NETELLER transaction details are clearly visible, and the statement has been issued within the last 90 days.

Please be advised that you must block out the middle 8 digits of your credit/debit card number if displayed on your card statement before it is submitted."