Női Kézilabda NB1 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női Kézilabda NB1 2023/24

Ebben a témában lehet beszélgetni a női kézilabda NB1 eseményeiről.  :topbet_125:

Mosonmagyaróvár 33-30 Győri ETO  :D  ;D  :great:

Jól mentek az óváriak, és amikor a végén ott volt a reális esély, nem lassítottak, tolták neki ugyanúgy, nem csináltak a naciba. Tóth Gabi is ment ezerrel szívből, jó volt! Nem gondoltam, hogy kihúzzák, de kihúzták.
Már az előző idényben is sokszor azt vettem észre, Ryu kegyetlen fék a Győrben, bár csak az utolsó 20 percet láttam, hát sok köszönet a játékában nem volt :D

Számomra félelmetes hogy a Movar, a Debrecen és a Fradi válogatott magyarjai a Győr ellen mindig úgy mennek mintha vért ittak volna.. aztán ugyanezek ellen a válogatottban meg mint az elsőáldozó szűz kislányok.

nah csak nem lett 1.4 Győrre, csak 1.3  :D
 
okosok azt mondják ha nem nyer a Győr akkor irgum burgum Ulrik Kirkely-nek

de a döntetlen is jó, de ezzel a kerettel nagy blama lenne :cya:

A fradi a gyor ellen vert iszik. Klujber es a tobbi magyar mindig elete meccset játssza.

Jobb csapat az eto, ahogy tavaly es tavalyelott is az volt, aztan megis nyert a fradi meccset.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 13, 2023, 15:20:44A fradi a gyor ellen vert iszik. Klujber es a tobbi magyar mindig elete meccset játssza.

Jobb csapat az eto, ahogy tavaly es tavalyelott is az volt, aztan megis nyert a fradi meccset.

Ja, ebben van igazság. Én úgy voltam vele, ha 1.50 felett adnak a Győrre, behúzom. Viszont most néztem, tippmixPro 1.30-at ad a Győrre, hát az igencsak tyúxar, ráadásul háromesélyben 1.30. Azért ebben nehéz meglátni az értéket.

(Ugyanakkor szerintem most az ETO is komolyan fogja venni, már csak a M'óvár elleni zacskó miatt is) De ja, így 1.30 a Győrre, hát az elég vicces nálam, azt nyugodt szívvel el tudom engedni.

nah Győr már 1.41
Győr -0.5 meg már 1.51

Errol beszeltem. Szanalmas Gyor. Ugyanazokat a hibakat kovetik el amit evek ota a Fradi ellen.

Szanalmas fradistak, akik mindenki ellen osszeszarjak magukat, bezzeg a Gyor ellen úgy játszanak mintha nem lenne holnap.

hát ez nudli, bajnokság byby ha ígymarad  ;D  :o

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 15, 2023, 19:41:27hát ez nudli, bajnokság byby ha ígymarad  ;D  :o

Egyszerűen felfoghatatlan amit latok.

20 gól  :-X  ilyet, mindent elszúrtak amit csak lehet

Csak sikerült elbukni egy tizecskét a meccsen. A Győr szerez 30 gólt raktam végül, de igazából az első 3 győri támadás után láttam, hogy ebből nem lesz semmi. Persze már akkor tudtam, amikor kiderült, hogy Gros nincs. Én hülye erre nem is gondoltam...

De hogy őszinte legyek, csak nektek köszönhetem, hogy 'csak' 10 ezer repült, meg annak, hogy picit nem adtak nagyot szorzót a győriek győzelmére. Sokkal nagyobbat is bukhattam volna...

De az is fix, hogy a vasárnapi Lubin elleni meccs 58. percében még izgulni fogunk a Fradi győzelméért  ;D

Vasarnap a fradi dob kozel 40et..

A gyor meccsen meg lesz sok gol. Sokat dobnak majd de ilyen pofon utan sokat is kapnak..

#14 január 17, 2024, 19:32:57, csak1tomi
Győr lassan bukja a bajnokságot, 40 oerc múlva pontosan.
Indítani nem tudnak Solbergnek konkrétan nem volt jó indítása, 4/0 Ziccereket kapusba dobják, csak átlövésgől hozza a meccset Gros. Oftedalt durván levédekezik. Mindez az első félidőben 20. percben.
Ryu 1 seccel hamrabb jön be mint lehetne a kiállítás -> újabb 2 perc  ;D
utolsó 5 percet meg csak lehozzták