XVII. Tipster Liga

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: LosGabos Dátum január 02, 2017, 09:19:57

Szívesen látnánk olyanokat a versenyben, akik még sosem indultak, de láthatóan sokat vannak a Fórumon.[/b]  :)
Ahhoz, hogy 32-en legyünk, megkellene promózni a naplókban. Én például azóta játszom tipszterligát amióta véletlen rákattintottam, hogy ez meg mi.? Sokan nem is tudják talán, hogy van ez a játék. Dobbj egy linket és kitesszük a naplókba. Legalábbis én szívesen kiteszem.

Sziasztok!

Igazából én is véletlen találtam ide, de szeretnék jelentkezni és újra játékba lendülni itt az oldalon. :)
Természetesen nyugatra adnám be a pályázatom. :)

Üdv,
tothking

Sziasztok nyugatra mennék

Idézetet írta: akran Dátum január 03, 2017, 10:20:34
Ahhoz, hogy 32-en legyünk, megkellene promózni a naplókban. Én például azóta játszom tipszterligát amióta véletlen rákattintottam, hogy ez meg mi.? Sokan nem is tudják talán, hogy van ez a játék. Dobbj egy linket és kitesszük a naplókba. Legalábbis én szívesen kiteszem.
Ilyenre gondolsz?
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14351.0.html



Nyugatra jönnék, lenyomni Keletet. :)

Eddig:   Kelet - Nyugat  9 - 11

Még várjuk a jelentkezőket!


Ha nincs még full mezőny, akkor jönnék Keletre!  :beerchug:



Kicsit el voltam ma havazva, de kedden délelőtt megcsinálom az új topicot és lehet tippelni. Bocs, ha valaki már ma játszotta volna a tutit.

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 09, 2017, 22:13:52
Kicsit el voltam ma havazva, de kedden délelőtt megcsinálom az új topicot és lehet tippelni. Bocs, ha valaki már ma játszotta volna a tutit.

Semmi baj :D

Tuti mindig az ha nem raksz semmit :D