Sportingbet – 250 millió Forintos Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagy divat kezd lenni újabban a különböző tippjátékok szervezése a VB alkalmával. A Sportingbet is egy saját játékkal állt elő, amivel az aktiv fogadóinak életét szeretné izgalmasabbá tenni.

Amennyiben június 11.-ig minimum 2500 Ft értékben fogadsz 1,2-es szorzónál nagyobb sporteseményre, te is részt vehetsz a játékban. A főnyeremény nem kicsi: 250 millió forint. A fődij megnyeréséhez a versenyzőknek pontosan kell megtippelniük a 2010-es FIFA Világbajnokság 48 csoportmérkőzéséből legalább 45-öt és a VB végső győztesét.

Ami a legjobb a játékban, hogy minden nap leadhatsz egy új tippet, amennyiben teljesitetted a 2500 Forintos fogadást aznap, igy az esélyeid is naponta nőhetnek.

Ha még nincs Sportingbet számlád, akkor itt regisztrálhatsz.

További részletek

Egyezzünk meg abban, hogy aki behúzza a 250misit az rendez egy fasza kis fórum bulit ;D

Szerintem ha valaki nekivág 200 Ft-al, és mikor telibetalálta az 1. végeredményt egy laza 10 körüli szorzóért, felteszi az egészet a kövi meccs végeredményére, és így tovább - és így tovább, akkor az sb kábé a 10. után zárolja a számláját.  :2funny:

Újabb értelmetlen játék a sportingbet részéről. A régebbiken sem lehetett nyerni, ezek úgy találják ki az egészet hogy ne kelljen fizetni. Jól hangzik a 250 millió, de ember nincs aki a 48 meccsből akár 35-t telibetalálna és ezt ők is tudják. Egyébként promóció nélkül is milliárdos lenne aki mind a 48-at eltalálja..

Idézetet írta: Leafer200 Dátum június 07, 2010, 15:36:40
Újabb értelmetlen játék a sportingbet részéről. A régebbiken sem lehetett nyerni, ezek úgy találják ki az egészet hogy ne kelljen fizetni. Jól hangzik a 250 millió, de ember nincs aki a 48 meccsből akár 35-t telibetalálna és ezt ők is tudják. Egyébként promóció nélkül is milliárdos lenne aki mind a 48-at eltalálja..

Azért szerintem eltalálható, mert nem pontos eredmény kell, hanem sima végeredmény, sokan játszanak, szerintem valaki elviszi, főleg, hogy napi 2500ért feladható egy szelvény, hajrá mindenkinek ;) Ha eltalálom és megnyerem a 250 misit rendezek egy fórumtalit :)

jeeeeeeeeeee :)

már 22-nél járok ha összejön a 25 akkor kapok 1 ingyen játékot gondolom 5euróért  ;D ;D ;D ;D ;D majd meglátjuk majd infózok !

Idézetet írta: ROCCSA Dátum június 24, 2010, 17:02:10
jeeeeeeeeeee :)

már 22-nél járok ha összejön a 25 akkor kapok 1 ingyen játékot gondolom 5euróért  ;D ;D ;D ;D ;D majd meglátjuk majd infózok !

Hajrá!  :beerchug:

Nekem meglett a 25 a tegnapi holland győzelemmel, de kicsit csalódott vagyok, mert az első két forduló több mint 60%-os találati aránnyal jött... Reménykedtem a következő nyerőosztályban (30 találat), sőt!
Ehelyett már csak max 29 találatom lehet... :(
Kíváncsi vagyok mennyire fog kijönni fejenként a nyeremény... Sajnos azt hiszem csak bónusz lesz, így még fel kell rakni valamire és csak az esetleges nyereméyt lehet megtartani!
Mindenesetre a csillaghullást elnézve talán nem találtunk a 100 millió beküldött szelvényből csak 2millióan és így egész pontosan 4 forint üti a markunkat... Még hozzáutalunk 246-ot és lehet is fogadni vele... Ja de a minimum 1000...  ;D
Na nem cinikuskodok. A lényeg, hogy 8 milliót oszt szét a 25-29 találattal bírók közzött. És mivel boldog-boldogtalan töltehetett ki szelvényt fejenként akár 10x is, így esélytelennek látok párszáz forintnál (jó esetben) nagyobb bónusznyereményt, amit felrakva egy 1.4 szorzóra... na nem folytatom! Majd kiderül. Ha meglesz leírom mennyi lett...

üdv!

pancser voltam 23-nál megállt a menet :'( :'(   kíváncsi vok mennyi lesz a bónusz?!  sztem kb 5-10 euro a 25 29- es kategória  :beerchug:

Nekem is sikerült 26 mérkőzést eltalálnom,de szerintem kevesebb lesz a jussom a vártnál :D

Kérem szépen az első nyerőosztály (25-29 találat) 1375huf összeget kaszírozott! Illetve ingyenfogadást. De bánt hogy egy két meglepetést megtettem... Bár pont ezért sikerült elérnem a 28-at is... De azért sajnálom az  Angol-Szlovén ikszet és a Portugál-Észak-Korea ikszet... Meglehetett volna a 30... Na mindegy.

Megkaptam az 1375Ft ingyen fogadást,ill kaptam még rá egy 825forintosat is,azért többre számítottam.


Idézetet írta: szumos Dátum június 28, 2010, 18:26:00
A 825-ös mire járt?
Idézetet írta: szumos Dátum június 28, 2010, 18:26:00
A 825-ös mire járt?
[/quote Komolyan mondom fogalmam sincs,egy szelvényemen 27 találatom volt,arra irták jóvá az 1365 pénzt,a 825-re meg ezt írták CENSPTRETPREDICTOR      825 HUF      Lejárati dátum 11/07/2010 00:59 CEST

Végülis mindegy, gondolom Te is inkább a 250 millára hajtottál...  ;)
Tölthetjük tovább a lottót.... :'(