Sportfogadás ajánlatok, promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1500 Ft-ot adunk Önnek! Fogadjon a világbajnokságra ingyen!

A labdarúgás világbajnokság jövő héten indul, és a Sportingbet lehetőséget biztosít Önnek, hogy 1500 Ft értében ingyen fogadhasson a világbajnokság első mérkőzésére (Brazília vs. Horvátország 2014.06.12 21:00) kockázat nélkül! Fogadjon legalább 3000 Ft értékben a világbajnokság győztesére, és mi adunk Önnek 1500 Ft-ot a bajnokság első napján! Ez a különleges ajánlat csak június 12. 00:59-ig érvényes, ne hagyja ki az esélyt, válassza ki a bajnokot és gyűjtse be az 1500 Ft-ot!

Részvételi feltételek:

1. A bónuszokat június 12-én, 11:00-kor írjuk jóvá. A világbajnokság első mérkőzése Brazília vs Horvátország, melyet június 12-én, 22:00-kor játszanak.
2. A bónusz összege 1500 Ft.
3. A bónusz megszerzéséhez szükséges fogadás összege minimum 3000 Ft.
4. A bónusz megszerzéséhez szükséges fogadást a 2014-es Labdarúgás világbajnokság végső győztesére kell megtenni.
5. A bónuszokat készpénzként írjuk jóvá a számlákon, melyet legalább egyszer meg kell forgatni minimum 1,5 szorzóval, mielőtt kivehető lesz a számláról.
6. A június 13, 00:59-ig fel nem használt bónuszokat töröljük a számlákról.
7. Az ajánlat a június 2. 00:559 és június 12. 00:59 között megrakott étekre vonatkozik.
8. Csak az egyszerű fogadások számítanak a promócióba, a gyűjtőfogadások nem.
9. A törölt fogadások nem vesznek részt.
10. A Sportingbet fenntartja a jogot a promóció bármikori módosítására vagy visszavonására, külön értesítés nélkül.
11. A Sportingbet döntése az ajánlattal kapcsolatban végleges és kötelező érvényű.

A Betclicnek vannak nagyon jó promói a vb-re.
https://hu.betclic.com/bc-wc14-home-cspo_wc14_home
Nekem a mobilos tetszik a legjobban. Teszek 5 élőfogadást a csoportkörre, a legkisebb tétemmel megegyező összeget megkapom ingyenes fogadásnak, amit a kieséses körökre lehet felhasználni. És ugyanezt eljátszani ebben a szakaszban, és akkor a döntőre adnak ingyenfogadást.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 06, 2014, 19:30:28
A Betclicnek vannak nagyon jó promói a vb-re.
https://hu.betclic.com/bc-wc14-home-cspo_wc14_home
Nekem a mobilos tetszik a legjobban. Teszek 5 élőfogadást a csoportkörre, a legkisebb tétemmel megegyező összeget megkapom ingyenes fogadásnak, amit a kieséses körökre lehet felhasználni. És ugyanezt eljátszani ebben a szakaszban, és akkor a döntőre adnak ingyenfogadást.

Ez a pont kicsit bezavar:
"13.   Az ingyenes fogadási tétekre a Betclic sportfogadási oldal bónuszokkal kapcsolatos szabályai vonatkoznak. A szabályok a Betclic Általános Feltételek és Kikötések szabályzatban találhatóak. Ahhoz, hogy az ingyenes fogadási téteket nyereményként igényelni lehessen, a játékosoknak hat alkalommal kell megforgatniuk az ingyenes fogadási tétek összegét minimum 2,00 nyereményszorzójú, legalább három végkimenetelű, különböző fogadási eseményeken. Ha az ingyenes fogadási tét összege több fogadással kerül megforgatásra, minden tétnek különbözőnek kell lennie (pl: különböző fogadástípusú fogadások egy eseményre, vagy azonos fogadástípusú fogadások különböző eseményekre). Az ingyenes fogadási tét a jóváírást követően 30 napig érvényes. A felhasználatlan fogadási tétet a határidő lejárta után töröljük a játékosok számlájáról. A Betclic fenntartja annak a jogát, hogy a 15. pontban található szabályokat megváltoztassa. A szabályok megváltoztatása esetén a szabályzat verziószámát is módosítjuk."
Most akkor, hogy is van ez?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 03, 2014, 16:31:29
30 perce jött ez a mail:

Közeleg a világbajnokság!

A Megváltó Krisztus szobor személyesen passzol Önnek egy kihagyhatatlan ajánlatot a Brazil labdarúgó-világbajnokság alkalmából:
a bet-at-home.com-nál most akár 250 USD is vár ügyfeleinkre!

Használja ki ezt a remek passzot, de ügyeljen arra, hogy ajánlatunk csak június 27-ig érvényes, az egyenes kieséses szakasz kezdetéig!

Ilyen egyszerűen szerezheti meg bónuszát:
Jelentkezzen be, és töltse fel fogadási számláját.
Kattintson a ,,Bónusz beváltása" pontra a Számlakezelés menüben.
Adja meg a kód mezőben az alábbi bónuszkódot, és kész is!
A befizetett összeg 50%-át (maximum 250 USD-ig) rögtön jóváírjuk bónuszként fogadási számláján!

A bónusz kódja: CUP14

Ti igénybe veszitek ezt a bónuszt? Tekintve, hogy 50%-os a bónusz és 1800 eurót kell megforgatni szar oddsok mellett, eléggé nehéz feladatnak tűnik.

Ez egy tökéletes ajánlat, kár kihagyni! Át kell bukni máshova, és akkor nem kell 1800€-t megforgatni  :).

Idézetet írta: Irtis Dátum június 09, 2014, 11:06:17
Ez egy tökéletes ajánlat, kár kihagyni! Át kell bukni máshova, és akkor nem kell 1800€-t megforgatni  :).

600 eurót azért nem olyan könnyű átbukni. Te, hogy tervezed megforgatni?

Felrakom egy 2-2,5 körüli oddsra az egészet. Olyan oddsot keresek, ami versenyképes (átlag feletti). Ezt visszafogadom máshol. Mivel nem túl magas a bet-at-home oldali odds, a visszafogadáshoz elég viszonylag kisebb tét is, ami a veszteséget csökkenti. Aztán imádkozok, hogy ne a bet-at-home oldala nyerjen  :). Ha jól alakul, akkor át is buktam máshova. Ha nem, akkor már olyan sok pénzem lesz a bet-at-home-nál, hogy mindenképp el kell játszani a fennmaradó 1200€-t. De gondos odds-választással és visszafogadással még így is kisebb lesz a veszteség, mint 200€. Ha nincs olyan sok tőkéd, vagy nem akarsz sokat kockáztatni, akkor több fogadásból is át lehet bukni máshova.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 09, 2014, 11:36:39
Felrakom egy 2-2,5 körüli oddsra az egészet. Olyan oddsot keresek, ami versenyképes (átlag feletti). Ezt visszafogadom máshol. Mivel nem túl magas a bet-at-home oldali odds, a visszafogadáshoz elég viszonylag kisebb tét is, ami a veszteséget csökkenti. Aztán imádkozok, hogy ne a bet-at-home oldala nyerjen  :). Ha jól alakul, akkor át is buktam máshova. Ha nem, akkor már olyan sok pénzem lesz a bet-at-home-nál, hogy mindenképp el kell játszani a fennmaradó 1200€-t. De gondos odds-választással és visszafogadással még így is kisebb lesz a veszteség, mint 200€. Ha nincs olyan sok tőkéd, vagy nem akarsz sokat kockáztatni, akkor több fogadásból is át lehet bukni máshova.

Enged a bet-at-home 600 eurót felrakni egy meccsre?
Bet-at-home esetében már a 6-7%-os veszteség is az átlagnál jobbnak számít,  esetleg keresel surebet.com vagy hasonló oldalon egy fogadáspárt? Ilyenre nem biztos, hogy fel mernék rakni ennyi pénzt. Mivel bet-at-home-nál min. odds 2-es ezért még az ellenfogadás összege nagyobb is mint a bet-at-homenál. Ha a másik oldalt nem bónuszt forgatok akkor az azt jelenti, hogy csak a 600 eurós első fogadás is (6%nál) (600+800 kb)*0,06=84 eurót vinne el.    A teljes forgatás kötelezettséget nézve (1800+2200)*0,06= 240 ami már jóval meghaladja a bónusz értékét. Nem látom, hogy lehetne a veszteséget leszorítani.

Enged 600 eurót, a nagyobb eseményekre biztosan. Én 2% veszteség alatti fogadáspárokat keresek. Nehéz, de nem lehetetlen. Néha még arbitrázst is találni. Ha 2,2-1,76 oddspárral számolunk, akkor az 2,27%-os veszteséget jelent, ami (1800+2250)*0,0227= 92€ veszteség. Tehát a bónuszból maradna 108€. És ugye ott van az a lehetőség is, hogy rögtön az első fogadást sikerül átbukni máshova.
A keresésnél használom a surebet.com-ot, de manuálisan is nézelődök. Eddig mindig ezzel a módszerrel forgattam ki a bet-at-home bónuszokat, és mindig profittal zártam.

Talán még élőben is érdemes nézelődni. Bár a bet-at-home élő oddsai még gyengébbek, de ekkor gyakoribbak az odds-eltérések az irodák között. Félidőben nagyobb kockázat nélkül megoldható a mindkét (mindhárom) oldali fogadás.

Nálam még várólistán van a betathome bónusz, a következő egy hétben úgyis kiderül, mely irodák kínálnak meg minket bónuszokkal és akkor már könnyebb lesz tervezgetni.

A fortunawin ma belépés után egy 50%-os, 10000 ft-os ajánlattal fogadott, s bár az elvárt szorzó nem magas (1,6), mivel kombi fogadásokat várnak el és csak részletekben írják jóvá a bónuszt, nem is optimális ajánlat.
Viszont ha beesik egy hasonló ajánlat máshonnan, akkor az egyből játszható lesz a betathome ellen.

Az még fontos, hogy ha kicsi a bankunk a 400 eurós BAH befizetéshez és forgatáshoz, akkor csak kisebb összeggel szabad belevágni.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 09, 2014, 12:45:13
Enged 600 eurót, a nagyobb eseményekre biztosan. Én 2% veszteség alatti fogadáspárokat keresek. Nehéz, de nem lehetetlen. Néha még arbitrázst is találni. Ha 2,2-1,76 oddspárral számolunk, akkor az 2,27%-os veszteséget jelent, ami (1800+2250)*0,0227= 92€ veszteség. Tehát a bónuszból maradna 108€. És ugye ott van az a lehetőség is, hogy rögtön az első fogadást sikerül átbukni máshova.
A keresésnél használom a surebet.com-ot, de manuálisan is nézelődök. Eddig mindig ezzel a módszerrel forgattam ki a bet-at-home bónuszokat, és mindig profittal zártam.

Én csak attól féltem/félek, hogyha a bónusz megszerzése utána rárakom az összes pénzt egy olyan kimenetelre ami szerepel a surebet kereső oldalakon, az egyből szemetszúr az irodának és még végül a bónusz visszavonásával kell szembesüljek, ami nagy veszteséghez vezet. Valljuk be azért ez a játék nem egy hobbi játékos magatartására utal.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 07, 2014, 15:07:12
Ez a pont kicsit bezavar:
"13.   Az ingyenes fogadási tétekre a Betclic sportfogadási oldal bónuszokkal kapcsolatos szabályai vonatkoznak. A szabályok a Betclic Általános Feltételek és Kikötések szabályzatban találhatóak. Ahhoz, hogy az ingyenes fogadási téteket nyereményként igényelni lehessen, a játékosoknak hat alkalommal kell megforgatniuk az ingyenes fogadási tétek összegét minimum 2,00 nyereményszorzójú, legalább három végkimenetelű, különböző fogadási eseményeken. Ha az ingyenes fogadási tét összege több fogadással kerül megforgatásra, minden tétnek különbözőnek kell lennie (pl: különböző fogadástípusú fogadások egy eseményre, vagy azonos fogadástípusú fogadások különböző eseményekre). Az ingyenes fogadási tét a jóváírást követően 30 napig érvényes. A felhasználatlan fogadási tétet a határidő lejárta után töröljük a játékosok számlájáról. A Betclic fenntartja annak a jogát, hogy a 15. pontban található szabályokat megváltoztassa. A szabályok megváltoztatása esetén a szabályzat verziószámát is módosítjuk."
Most akkor, hogy is van ez?

Aha, szóval ez egy klasszikus ingyenfogadás, aminek még az esetleges nyereményét is meg kell forgatni 6x min 2-es oddson.Ez sem egy aranybánya...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 09, 2014, 23:37:08
Aha, szóval ez egy klasszikus ingyenfogadás, aminek még az esetleges nyereményét is meg kell forgatni 6x min 2-es oddson.Ez sem egy aranybánya...

A Betclicnél még sosem találkoztam fogadásbiztosítással, szerintem itt is sima bónuszként írják jóvá az összeget.
A forgatási feltételek is ugyanezek szoktak lenni a tippjátékok nyereményei és a betclic oldalán futó tippversenyek esetében is...

A betathome-mal kapcsolatos aggodalmaidhoz meg annyit, hogy ha népszerű eseményre teszed fel a pénzt (pl. foci vb valamelyik meccsén a háromesélyes fogadásra) és ráadásul nem is arbos szorzót, hanem kicsit mínuszosat keresel, akkor abból nem lehet gyanítani, hogy lefedezted máshol.
(és ahogy Irtis is írta, nem muszáj surebetes oldal szorzóit használnod, élőben, szünetben is fogadhatsz vagy játszhatsz olyan iroda ellen is, amelyet nem használnak az arbosok.)

Bár még nem találkoztam ilyesmivel, de ha mégis visszavonnák a bónuszt, az sem veszteség, mivel a bónusz nem a mi pénzünk volt alapból.  :)
Ha a bónuszból származó nyereményeket is törlik, az persze gáz, de ez sem sűrűn fordul elő.
A korrektebb irodák inkább benyelik a veszteséget és korlátozzák a játékos további tétjeit vagy kizárják a bónuszokból, de nem tartják vissza a pénzt, ha csak arbitrázs gyanú a problémájuk.

Ha meg félsz attól, hogy nem tűnsz majd "hobbi játékosnak", akkor játssz úgy, ahogy szerinted egy hobbijátékos játszana!  :)
Alacsonyabb tétek, életszerű fogadások, nem a teljes bónuszösszeg kihasználása...

A kockázatot persze csak csökkenteni tudjuk, kizárni nem, így mindig lesz érv az mellett, hogy egy-egy bónuszt miért ne használjunk ki. Ezeket én is mindig megfontolom.


A BetRedKingsnél 25Euro ingyen fogadás a Brazilia-Horvátország nyitómeccsre.
BetRedKings -> Promóciók