Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nem   Indiai Nagydíj
(Biztonsági autós szakasz a veresenyben)   10/30/2011   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  909,09
Miragehun tippje alapján.Egy biztonságos,nagy bukótérrel megáldott pályán mennek,ahol ha eljön a rajt akkor simán jön a tipp! 

brékvadászat
Petra Kvitova nyeri a(z) 1. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   2.62   Függőben
Tét:  500,00   Nyer.:  812,50

biztosítva deuce-al(feleslegesen)
1. játék - igen   Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék - Deuce)   10/29/2011   Egyik sem   3.00   Vesztett
Tét:  100,00   Nyer.:  200,00
Petra Kvitova nyeri a(z) 3. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   2.37   Függőben
Tét:  800,00   Nyer.:  1 100,00   
3 deuce után pár puskaporos szervát is megeresztve hozta stosur sajna.
Petra Kvitova nyeri a(z) 5. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   2.37   Vesztett
Tét:  1 000,00   Nyer.:  1 375,00
sajnos ez még sima is volt.
Petra Kvitova nyeri a(z) 7. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   2.50   Függőben
Tét:  1 800,00   Nyer.:  2 700,00
Petra Kvitova nyeri a(z) 9. játékot   Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   2.50   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  4 500,00 
ha hozza kvitova(most 40-15) akkor ugye 5-3,mikor lenne brék ha nem a szettért való adogatáskor.
Samantha Stosur nyeri a(z) 10. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   3.50   Függőben
Tét:  2 200,00   Nyer.:  5 500,00
fordulni látszik a meccs..
Samantha Stosur nyeri a(z) 12. játékot    Petra Kvitova - Samantha Stosur
(Következő játék)   10/29/2011   Egyik sem   3.40   Függőben
Tét:  5 000,00   Nyer.:  12 000,00 
nos ez már nem engem dicsér,talán annyiban hogy meccs előtt stosurt akartam nyomni,az eddigi meccsek alapján jobban éreztem Sam-et,főleg az adogatásai miatt.De kvitovára akartam fogadni most is a bréket,csak lekéstem róla,ha lekapják az egyik bréket a bet365-ön akkor automatikusan bekerül a kövi játék brékje a helyére,én meg nem figyeltem és már írtam is be a tétet és nyomtam az OK-t,utána nézem hogy ez már a Stosur brékre ment!
Amikor láttam milyen simán hozza stosur az adogatását megnyugodtam,és mivel kvitova adogatott a szettbenmaradásért itt mindenképpen stosur bréket nyomtam volna! Így megtakarítottam egy kis pénzt,szerencsém volt rendesen!! De mint írtam már kell az is a sportfogadáshoz!(na meg minnél nagyobb bank!)Meccs tiszta nyeresége:3912 Ft

Kvitováról pár szó:
21 évesen (szerintem) a világ legjobb teniszezőnője(a világranglista helyezésétől függetlenül),sokan Azarenkát várják befutónak,szerintem is ott lesz a döntőben,de ha Kvitovának nem lesz olyan megingása mint Stosur ellen az első szettben ill. az utolsóban 5-0nál akkor veszít!
A tenisz amit mutat mérföldekre van még Wozniackiétól is.A gond az hogy a 21 évével még mentálisan nem elég erős.
Sokszor csak mutatja hogy minden ok,pókerarccal végigteniszezi a meccset,de a játékán látszik amikor megrogyik.
Kvitova nyeri az isztanbuli tornát!
Egymás elleni mérleg 3-2 Kvitovának,de a 2 Azarenka győzelem 2008-09-ből való,én azt nem is számolnám,régen volt.

Mára ezeket érzem:
Ancaragücü-istanbul buyuksehir x2  1-2  :ok:
A friss feljutó,eddig meglepetéscsapat a mélyrepülőként tökutolsó Ancarai csapathoz vizitál.Nem hiszem hogy hamvaiból feltámadnának a hazaiak,és a kifejezetten jó játékosállományú (nagyon jól igazoltak) vendékeget meg tudnák szorítani!

Fenerbahce-Karabukspor 1 1,30
a listavezető,és címvédő Fenerhez a 15.helyezett látogat,akik 3 győzelem után begyüjtöttek 2 döntetlent,így nekik is ideje nyerni mert ott lohol utánuk a Trabzonspor! (ez holnapi meccs)

Blake-Kukushkin 1 1,25 2-1  :ok:
Blake kezd megint jól játszani,Kukushkin megfelelő ellenfél lehet neki egy kis gyakorlásra.

Baghdatis-Troicki 1 1,66
Formabeli különbség van.Nem könnyű meccs lesz,mert Troicki "idegbeteg" Viktor Moszkvában már kezdett valamit mutatni,de az első komoly ellenféltől(Tipsa honfitárs),nagyon kikapott.
Baghdának nem volt szerencséje mert Murray és a jól játszó Raonic is első körben ütötte ki tokióban ill.stockholmban,de ennek ellenére tartom hogy ő az esélyesebb!
Kvitova-Azarenka 1 1,66
Ezt már írtam,de úgy látom a bukik is így látják: nagyon jó Azarenka,de idén Kvitovát nem veri meg senki!
Jó döntő lesz,lehet szettet is nyer Azarenka ha Kviti meginog,de a fehérorosz itt nem nyer!
Kviti ha koncentrál akkor minden adogatást lehoz,ha lesz is Azarenka brék több Kvitova brék lesz az biztos,brékvadászatra ha itthon leszek akkor őt követem majd!

Idézetet írta: laudrup Dátum október 29, 2011, 12:57:58
nem   Indiai Nagydíj
(Biztonsági autós szakasz a veresenyben)   10/30/2011   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  909,09
Miragehun tippje alapján.Egy biztonságos,nagy bukótérrel megáldott pályán mennek,ahol ha eljön a rajt akkor simán jön a tipp! 

Ez is jött!

brékvadászat
Petra Kvitova nyeri a(z) 2. játékot    Petra Kvitova - Victoria Azarenka
(Következő játék)   10/30/2011   Egyik sem   2.75   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  1 750,00
Rögtön az első Azarenka adogatásnál megfogadtam a bréket,itt még jó oddson(már az adogatás elején is 2,60 volt),Vicky kicsivel idegesebb,el is bukta az adogatását.Lehet ki is szállunk,elég szoros meccs lesz.De még mindig tartom hogy Kvitova győzelemmel zárul!

Októberi összesítés
146 704 Ft tétre 174 855 Ft nyeremény! Ez tisztán:28 151 Ft
Az év legjobb hónapja,tényleg minden bejött,de legtöbb pénz persze  a brékvadászatból jött.

Mára jónak találom:
Anderson-Klizan     Anderson   1.14  2-0
Anderson gyerek jól pörög,nem ellenfél neki Klizan,igaz az odds sem valami világbajnok,de kombiba jó lehet.
Igaz sajna nem nagyon találok mellé mást

algéria U23-szaúd-arábia U23 x2 bet365ön nincs x2 a sima 2 oddsa 3,00!!   1-3  :ok:
Ez jó lehet,szerintem benézték a bukik,a szaúdi utánpótlást láttam a legutóbbi vb-n játszani(nem U23 mert olyan vb nincs hanem az U20,de a csapat gerince ugyanaz),a Guatemalai csapatnak egy hatost rugtak,és a horvátokat is 2-0ra verték,csak az igen jó nigériától kaptak ki 2-0ra,majd a legjobb 16 között a későbbi világbajnok braziloktól kaptak ki 3-0ra.
Algéria ifijei az afrikai selejtezők két főcsoportjába sem jutottak el.Sima kettesnek is jó az oddsa,de ifi meccsről beszélünk,jobb az óvatosság.
azt azért nem kell részleteznem hogy milyen anyagi háttér van egy szaúdi szövetség,meg egy algériai mögött..dollármilliárdnyi különbségek!
Közben megtaláltam hol véreztek el az algériai fiatalok,még az előselejtezők első körében Sierra Leone ellen ahol 2-0ra kikaptak,majd a visszavágon 1-0ra nyertek..
A szaúdiak a vb-n sok gólos meccseket játszottak,viszont ahogy nézem a selejtezőkön meg underes meccseik voltak.érdekes,jobb a kétesély!

Még egy jó meccs:
Bhután U19-Bahrain U19 over! 0-3  :noway:
Bhután az a csapat aminek még a fiam óvis csapata is 5öt rugna.(na jó csak kettőt,de még csak 5 évesek  ;D )
a sima 2 oddsa csak 1,02 azért inkább over.
goal line fogadás van rá 5.5,6ra 1,625 az odds.

Olympiakos +1.5    Borussia Dortmund v Olympiakos 1-0  :ok:
(További ázsiai hendikep)   11/01/2011   Egyik sem   1.675   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyer.:  675,00
A dortmund BL szereplés tekintetében túlértékelt,a görögök pedig alulértékeltek, szerintem! Nem kizárt hogy a jóval nagyobb nemzetközi tapasztalattal rendelkező Olympiakos alapból lehozza a meccset,vagy döntetlent játszanak,de nem hiszem hogy 1 gólnál többel kikapnának! Ez szerintem erősen value bet!


Kis pénzt raktam a szaúdi utánpótláscsapat győzelmére is 3,00-ás oddson.

Európa liga nálam nobet anélkül pedig nem nagyon találtam mára semmit.
Hál' istennek van női tenisztorna(WTA Bali),ahonnan 2 meccset is kinéztem brékvadászatra:
10:30 nadia petrova-shuai peng 2 brékre
nadia formán kivül van,shuai peng viszont a bartoli ellen súlyosan bebukott meccset leszámítva jól játszik.
Óriási szerencsém volt hogy el kellett mennem és nem tudtam nyomni Penget mert simán kikapott!
13:00 ana ivanovic-roberta vinci 1 brékre
itt látni kell pár gémet mert ana elég gyengén nyomta legutóbb,Vinci pedig nem lebecsülendő,az elején mind2t érdemes brékeltetni ez biztos!

ázsiai utánpótlás meccsek ma is vannak:
10:00 vietnám u23-fülöp szigetek u23 1 1,36 v.over
a vietnámi foci ázsiai viszonylatban legalábbis kezd feljönni.erős bajnokságuk van.A fülöpök inkább kosárban mondhatják ezt el magukról,utánpótlás szinten éppen ezért még nagyobb űrnek kell lennie a két csapat között.
Mondjuk ezt a bukik is így érzik,de az 1,36 még mindig magas odds szerintem!
13:00 laosz u23-myanmar u23 over
két nulla csapat,nulla védekezéssel,valszeg egymásnak esnek és hullanak majd a gólok!

Brékvadászat
Ana Ivanovic nyeri a(z) 2. játékot    Ana Ivanovic - Roberta Vinci
(Következő játék)   11/03/2011   Egyik sem   2.37   Függőben
Tét:  1 400,00   Nyer.:  1 925,00
15-re nagyon simán elvette Ana,de mivel rögtön az első lépcsőben megkerestem a tervezett profitot ki is szállok,amugy is fordult már elő hogy jó kezdés után simán bukta a meccset Ana drága!  ;)

Mára amit találtam:
10:00 észak-korea-laosz over 3,5 1,66 (ezt már csak élőben)
16:00 magyar u19-san marino u19 1 v.over  5-0  :ok:
16:00 portugália u19-feröer sz. u19 1 v.over 9-1  :ok:

18:00 Győr-Pápa 1
19:00 Sivasspor-Fenerbahce 2

16:00 Djokovic-Baghatis 1
10:30 Bartoli-Medina Gar. brékre

Brékvadászat
Marion Bartoli nyeri a(z) 5. játékot   Marion Bartoli - Anabel Medina Garrigues
(Következő játék)   11/04/2011   Egyik sem   2.20   Nyert
Tét:  1 800,00   Nyer.:  2 160,00
Az elején gyengélkedett(akárcsak a netem hál istennek),ez előtt a saját adogatását már magabiztosan hozta,látszott hogy felébredt,nyomtuk is brékre!

Holnapra:
1   Milos Raonic   Milos Raonic v Julien Benneteau 1-2  :noway:
(Mérkőzés nyertese)   11/07/2011   Egyik sem   1.61   Függőben
A kanadai tehetség újra formában,és bár francia ellenfele nem leírandó,de nagyot nem tudott mutatni mostanság.
Milos fiú viszont Petzschnert és Baghdát is lenyomta,korábban pedig Nadal és Fedex ellen is szépen helytállt,nálam ő a meccs favorítja!
2   Japán - U19   Thaiföld - U19 v Japán - U19 0-0  :noway:
(Játékidő eredménye)   11/07/2011   Egyik sem   1.16   Függőben
Ez nagyon tuti! a japán utánpótlás nagyon kiemelkedik az ázsiai térségből! az U17-es vb-n pedig nem kis bravúrokat mutatott az utánpótláscsapatuk,megverték az argentinokat 3-1re,a franciákkal 1-1,majd a negyeddöntőben a braziloktól egy hatalmas meccsen 3-2re kikaptak.Nagyon simának kell lennie! (itt az ázsiai U19 tornán Guam csapatát 26-0ra verték!! Chinese Taipei-t 5-0ra,Thaiföld eredményei ugyanezek a csapatok ellen 13-0 és 1-0)
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   1 200,00   1 200,00   1 061,54

Ugyan ez csak 10.-én lesz,de gyanítom hogy lemegy addig az oddsa:
Brazília -1.5   Gabon v Brazília  0-2  :ok:
(Ázsiai hendikep)   11/10/2011   Egyik sem   1.85   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  1 700,00
Librevillbe utazó brazíl keret:
kapusok: Neto,Diego Alves,
védők: Daniel Alves,Luisao,Thiago Silva,Adriano Correia,Marcelo,David Luiz,Fabio,Alex Sandro,
középpályások: Kaka,Lucas Leiva,Elias,Sandro,Hernanes,Fernandinho,Luiz Gustavo,Willian,Bruno Cesar,Dudu
csatárok: Hulk,Jonas,Kleber
Gabonnál helyi bajnokságban focizó,ill.francia 2.osztályban játszó emberkék gurigáznak majd.
2008-ig néztem vissza az afrikaiak meccseit,senki nem verte őket nagyon meg,sőt Marokkót többször is,ill.Ghánát 1x 1-0ra meg is tudták verni,de afrikán kivüli ellenfelük egyetlen volt:egy igen gyenge eresztésű szaúdi válogatott(tőlük kikaptak).Egy brazíl sztárcsapattal nem tudnak mit kezdeni majd a meglepően jó 68.világranglista helyen tanyázó Gaboniak!
Nem bízom hogy 4-5gólos győzelem lesz de egy 2-3 gólos meg kell hogy legyen!
A brazíloknál két kisebb afrikai nemzet elleni meccset találtam az elmúlt 2 évből:
Zimbabwe 3-0,ill.Tanzánia 5-1
Ez legyen csak 2-0,nekünk elég! Az odds pedig valjuk be: ajándék!  :topbet_125: