Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 20, 2023, 12:31:55Az IP blokkolás még nem lépett érvénybe, egyelőre csak meg van hírdetve. Arra is lehet majd esély, hogy teljesen random internetes dolgok nem fognak működni a Cloudflare blokk miatt.

És tényleg el fog jönni az a pillanat, hogy felkelsz, elmész szarni, megnyitnád az Origót (hogy miért azt nem tudom), de nem fog bejöni az oldal.  :D   ;D

Idézetet írta: vukika1982 Dátum szeptember 20, 2023, 12:33:50Ha a nagy irodák nem lépnek valamit ,akkor könnyen vége lesz a dalnak.
Téged pont nem fog érinteni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 20, 2023, 12:31:55Az IP blokkolás még nem lépett érvénybe, egyelőre csak meg van hírdetve. Arra is lehet majd esély, hogy teljesen random internetes dolgok nem fognak működni a Cloudflare blokk miatt.

Most teljesen hozzá nem értőként, a Cloudflare egy cím alatt tette elérhetővé mondjuk az Unibetet, meg a HVG-t számunkra? Vagy miért írod a teljesen randomot?

Nekem már volt olyan, hogy a Cloudflare problémát jelentett, és nem jött be néhány magyar hírportál.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2023, 12:44:31Most teljesen hozzá nem értőként, a Cloudflare egy cím alatt tette elérhetővé mondjuk az Unibetet, meg a HVG-t számunkra? Vagy miért írod a teljesen randomot?

Nekem már volt olyan, hogy a Cloudflare problémát jelentett, és nem jött be néhány magyar hírportál.
A Cloudflare a világ egyik legnagyobb CDN-je (content distribution network) közé tartozik. Ezek felelnek azért, hogy a statikus tartalmak (képek pl.) minél hamarabb betöltődjenek a böngésződben a legközelebb eső szerverről.

A náluk kiosztott IP-k nem feltétlenül tartoznak a végsőkig egy felhasználóhoz (jelen esetben a bet365-höz), és mivel fogytán vannak az IP címek ezek allokálása bármikor átmehet más európai felhasználóhoz. Tehát gyakorlatilag megtörténhet még az is, hogy nem is az övék már az az IP tartomány de blokkolt marad.

#364 szeptember 21, 2023, 20:54:23, csacsi1899
Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2023, 11:31:34https://sztfh.hu/hatosag/hirdetmenyek/

Köszi!
Az összes általam ismert bet365 alternatívot kiiktatják.
Azt hittem csak a most felkapottat, aztán mehetünk a másikhoz, de most alapos munkát végeztek.


Idézetet írta: vukika1982 Dátum szeptember 20, 2023, 13:00:41Miért mondod?
Kétlem, hogy a NISZ hálózatán is érvényes lenne a blokkolás.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 20, 2023, 13:08:59Kétlem, hogy a NISZ hálózatán is érvényes lenne a blokkolás.

Ugyanúgy korlátozva vagyok.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 20, 2023, 12:56:33Köszi!
Az összes általam ismert bet365 klónt kiiktatják.
Azt hittem csak a most felkapottat, aztán mehetünk a másikhoz, de most alapos munkát végeztek.

ezt en is igy latom.
akkor ha jol ertelmezem, a mostani tudasunk szerint napokon belul (vagy akar mar ma...) abszolut nem fogjuk tudni elerni a bet365-ot ugye? el tudunk kepzelni barmilyen alternativ hasznalati modot? vagy ki kell mennem Szerbiaba es onnan hasznalni az oldalt?😅

Idézetet írta: mate93 Dátum szeptember 21, 2023, 15:57:50ezt en is igy latom.
akkor ha jol ertelmezem, a mostani tudasunk szerint napokon belul (vagy akar mar ma...) abszolut nem fogjuk tudni elerni a bet365-ot ugye? el tudunk kepzelni barmilyen alternativ hasznalati modot? vagy ki kell mennem Szerbiaba es onnan hasznalni az oldalt?😅

Szerbiában nem elérhető a bet, úgyhogy oda ne menj  ;D

Szerintem mindenki úgy készlüljön hogy itt véget ért a móka..Elfogják engedni a magyar piacot,úgy pedig már dedikált vpn se segít..Éljen a fidesz,betferből tök jól megéltem elmúlt 2 évben,most mehetek majd egy akksi gyára robotnak.Inkább akkor költözök ki Angliába.


Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 21, 2023, 17:52:16Szerintem mindenki úgy készlüljön hogy itt véget ért a móka..Elfogják engedni a magyar piacot,úgy pedig már dedikált vpn se segít..Éljen a fidesz,betferből tök jól megéltem elmúlt 2 évben,most mehetek majd egy akksi gyára robotnak.Inkább akkor költözök ki Angliába.

Nem kell akksi gyárba menned, én régi xp-s gépről, VPN nélkül, mypallal gond nélkül tudom használni a betfair fogadási részét, mondjuk a Betfair pókerre nem tudom, hogy mi a megoldás.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 22, 2023, 02:46:38Nem kell akksi gyárba menned, én régi xp-s gépről, VPN nélkül, mypallal gond nélkül tudom használni a betfair fogadási részét, mondjuk a Betfair pókerre nem tudom, hogy mi a megoldás.

van egy régi laptop amin még rajta van az XP, ezen nincs semmi védelem virus ellen mert az internetre nem volt szükség.
1. szerinted kell-e virus védelem a csak Betfair használatához ?
2. melyik mypal-t töltsem le a régit vagy az újat ?

https://www.mypal-browser.org/download.html

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 22, 2023, 02:46:38Nem kell akksi gyárba menned, én régi xp-s gépről, VPN nélkül, mypallal gond nélkül tudom használni a betfair fogadási részét, mondjuk a Betfair pókerre nem tudom, hogy mi a megoldás.

Elhiszem neked, persze, de nem értem, hogyan működhet.

Én próbáltam virtuális géppel (XP és arra a mypal), de ott ugyanúgy csak a blokkolásról szóló üzenetet hozta be az oldal.