Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Eddig a 2 ázsiai csapat kilóg nagyon. Felkészül Szaúd-Arábia...

Idézetet írta: Admin Dátum november 21, 2022, 22:02:20Hát lehet, hogy te más meccset láttál, de igenis ezek mindketten megeszik Katart. Úgy ahogy van.

Nyomjuk rá a gólokat  5.5 fölé. 19 -es az odds.

Ha valaki hozzám hasonlóan végignézi mind a négy mai meccset, majd írja meg mit érez a nap végén :D

Én jelenleg még várom, az első két meccset azért jobban, mint az utána következő kettőt.

Az elsőt nagyon várom, azért nálam (és gondolom sokaknál) csettintős ez az argentin csapat :ok:

Romero kezdése és Lisandro Martinez cserepadja az ellenfélnek szólhat; sok dolog nem várható hátul ;D

Hát nem tudom, hogy ez büntető-e... Iránnak is megadtak egy hasonlót, de az szerintem kicsivel más volt.

Sziasztok

eredendően a saját naplómba írtam ezt a posztot, de inkább itt a helye, a vb-rovatban, ezért átmásoltam. Talán egy használható fogadási stratégia

Első benyomásaim a vb-ről:
Gyakorlatilag látható, hogy megszűnt a nyitómeccseken a taktikázás. Mindenki győzni akar az első bemutatkozó találkozóján és az esélyesek meg is tették ezt (Anglia, Ecuador, Hollandia), illetve talán kijelenthető, hogy Ázsia és Afrika csapatai és az európaiak, dél-amerikaiak közt is van egy minőségi különbség, ami most kijön. Persze Kanadától sem várok sokat pl.

Mindezek miatt, stabilan jött az eddigi meccseken a 1,5 over biztonsági tipp, és jók a szorzók is, gyakorlatilag 1,4 felett! Bealudtak a bukmékerek az új VAR-ba!!!
Nőtt a játékidő gyakorlatilag minimum 10%-al!!!! Több idő van a lapokra, szögletekre, gólokra, és ezt még nem követték le az irodák. Most az első fordulóban lehet ebből jól kijönni, mert a második harmadik körben, a pozíciót fogó válogatottak elkezdhetik a taktikai bekkelést.

Most azt látom, hogy az egyenes kieséses szakaszban majd végig lehet tolni a lap overeket, esetleg szöglet overeket, a játékidő növekedése miatt.

unibeten 10.50 a piros lap, az megér egy kis aprót szerintem

#142 november 22, 2022, 12:28:02, MessiÁs
Bravo Argentina..😂😂

Mondjuk a meccs legalabb jobb lett.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2022, 12:03:47unibeten 10.50 a piros lap, az megér egy kis aprót szerintem

Szaúdiaknál így a végére lehet, hogy bepirul valaki argentin büntetővel megspékelve.

Szerencsétlen szaudi játékos nagyot kapott... remélhetőleg nem lesz komoly baja.
Na most már lesz érték Argentína VB győztes szorzójában... :great:  de még a csop.-ból való továbjutásra is jól fizethet!  ;D  Bár kérdés ezek után sikerül e Nekik!? :laugh:

Argentína óriási pofára esése volt látható.
Közben pedig a "Maradona vs. Messi" különmeccsnél is nagyon jól meglátszott a két zseniális focista közötti különbség: Messi nagyon-nagyon jó játékos, de a nyomába sem érhet Maradonának. Hatalmas a különbség.
Akik látták focizni Maradonát, azok tudják, hogy miról van szó. Akik pedig úgyis csak Maradona drogos ügyleteit említik (amelyek amúgy valósak, de focipályán kívüli dolgok), nos, azokkal nem kell foglalkozni, mert nem érdemes.

Hosszabbítás perceinek száma (mindkét félidőt számítva) a Dánia-Tunézia meccsen 16,5 perc over vagy under :D

Ide behúztam egy 4,5 lap overt 3.00-ért, hátha bejön. Így tuti lesz 5-6 gól, meg vagy két sárga  ;D

Szerintem így is túl hosszúak a meccsek, de ezekkel a hosszabbításokkal már lássan kétórásra nyúlnak. Ráadásul az előbb is bemondta mennyit hosszabbít, és még arra is rátett pár percet.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 21, 2022, 22:14:48Eddig a 2 ázsiai csapat kilóg nagyon. Felkészül Szaúd-Arábia...
lazanyja után szabadon...
Módosítanám picit:
Felkészül Argentína.... :great:

Nem is értem, minden meccs min. 100 perces!!?? Gondoltam, csak a lain Amerikai meg Ázsia bíróknál divat de most az európai játékvezetőnél is!! Ok, volt pár extra sérülés de kezdem azt hinni ez ki van adva a játékvezetőknek! :great:
Azért a tegnapi angol meccs már "értelmezhetetlen" kategória volt a maga 119!! percével!!?? Az első félidő ok, hogy 14 p. hosszabbítás a sérülés miatt, de a második 13 perc 6-1-nél már vicces!! :bash:
Sztem. bőven lesznek csapatok akik már a csop. kör végére elfogynak erővel....