Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: fedor911 Dátum április 30, 2024, 05:00:20Nektek működik az oldal? a főoldal bejön,de egyszerűen nem tölt be semmit.
Hiba történt az alkalmazás betöltésekor. Kérünk, hogy töltsd be újra, majd próbáld meg még egyszer!
Ezt írja..igazából csak tenisz streamekre használtam már az oldalt.

Eurosport vagy ilyesmi neked, többieknek meg 1.1.1.1. :)

Sziasztok! Befizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nagyon rég használtam az unibetet (nehéz is megtalálni néha  :D ). Sima bankkártyás befizetést enged? Mert riogatnak itt a szabályozás miatt, hogy a bankok le vannak tiltva az efféle tranzakciókról. Sajnos nekem nem dob fel skrill vagy netelleres befizetési módot, ennek lehet tudni a miértjét? Köszönöm előre is!

Idézetet írta: BHLCZ Dátum május 03, 2024, 15:45:13Sziasztok! Befizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nagyon rég használtam az unibetet (nehéz is megtalálni néha  :D ). Sima bankkártyás befizetést enged? Mert riogatnak itt a szabályozás miatt, hogy a bankok le vannak tiltva az efféle tranzakciókról. Sajnos nekem nem dob fel skrill vagy netelleres befizetési módot, ennek lehet tudni a miértjét? Köszönöm előre is!
Enged

Idézetet írta: szalist Dátum május 03, 2024, 18:34:47Enged
Tényleg? Újra? Mert a legutóbbi tudomásom szerint egyetlen magyar bank kártyáját sem lehet már használni közvetlen befizetésre a külföldi szerencsejátékoldalakra.Ha a Unibet engedné is,a bank nem fogja engedni a tranzakciót.

OTP  Visa kártya  ma még működött

#5105 május 03, 2024, 22:05:02, csabax
Idézetet írta: BHLCZ Dátum május 03, 2024, 15:45:13Sziasztok! Befizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nagyon rég használtam az unibetet (nehéz is megtalálni néha  :D ). Sima bankkártyás befizetést enged? Mert riogatnak itt a szabályozás miatt, hogy a bankok le vannak tiltva az efféle tranzakciókról. Sajnos nekem nem dob fel skrill vagy netelleres befizetési módot, ennek lehet tudni a miértjét? Köszönöm előre is!
Nem csak a www.sportfogadas.org az egyik áldozata a magyarországi kormány blokkolásának, hanem 2023. július 1-től a magyar bankok is kénytelenek blokkolni a külföldi online sportfogadó és szerencsejáték oldalakra irányuló tranzakciókat.
(Hogy egyes bankok mennyire veszik komolyan vagy mennyire tartják komolytalannak ezt a baromságot, arról mindegyik bank saját maga dönt.)

Ugyanis a magyarországi kormány óhaja-parancsa nagyon egyszerű: akik még nem "szopnak", azokat előbb-utóbb a magyarországi kormány törvényben kötelezi arra, hogy márpedig ők is "szopjanak".

Amennyiben neked nem dobnak fel Skrill- vagy Netelleres befizetési módot, akkor azt teheted a szopatás elkerülésére, hogy Revolut vagy Wise számlát nyitsz és onnan fizetsz be valamelyik nem magyar sportfogadási irodához.
A Revolut is és a Wise is ingyenes, ráadásul mindkettőnél van lehetőség az online számlanyitásra.
Vagyis nem kell elmenned a bankba és nem kell ott sorban állnod, hanem kényelmesen otthonról nyithatsz ingyenes számlát.

Köszönöm a válaszokat! MBHs vagyok nekem engedte a kártyás befizetést.

Megkérlek benneteket, hogy a hozzászólásokban osszátok meg az esetleges megoldásokat, de nem kell túltárgyalni, meg nagyon részletekbe menni. Köszi.

A lényeg, hogy az Unibeten próbáld ki a felkínált befizetési lehetőségeket, és használd azt amelyik neked megfelel és működik.

Sziasztok! Ingyenes fogadással szokta húzni az időt az unibet? Nyertem NBA-s ingyenes fogadást a múltheti promojukkal, de azóta se hagyták jóvá, a meccsek meg ma éjjel lesznek amikre még fel lehetne használni. Ügyfélszolgálat szerint jól adtam fel a fogadást, 36 órájuk van a forduló után megadni a bónuszt. Azóta is várom. Mik a tapasztalatok? :)

Hogy majd negkapod. Ha megsem idoben akkor legalabb kapsz egy mindenre felhasznalhatot es jobban is jarsz vele.