Titti7 vedonlyönti

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


KÉPESNEK TARTOD MAGAD, HOGY 40 NAPON ÁT, MINDEN NAP EGY 1,20 KÖRÜLI SZORZÓS TIPPET ELTALÁLJÁL?

Igen
62 (22.1%)
Nem
37 (13.2%)
Óriási szerencse kell hozzá
147 (52.3%)
Lehetetlen
35 (12.5%)

Összes szavazó: 280

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 24, 2010, 22:33:19
Bet365  

ÉLŐ fogadás:

•  Sampdoria - Werder Bremen  3. gól   megfogadva 2:0 -nál a 85. percben      3. gól Sampdoria   :ok:
    Sampdoria szerzi a 3. gólt (6,00)


Tét:    6 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    6,00
Lehetséges kifizetés:    36 000 HUF


ejj de szép tipp volt, grat :beerchug:

#2626 augusztus 24, 2010, 23:16:59, Titti7
Bet365  

ÉLŐ fogadás:

•  Sampdoria - Werder Bremen  Hosszabbítás győztese   megfogadva 3-2 -nél      3-2    :ok:
    Bremen (1,33)
•  Yakimova, A - Kuryanovich, I   megfogadva 2:6,6:3,3:0 -nál     2-1 (2:6,6:3,6:0)  :ok: 
    1 (1,083)


Tét:    11 600 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,44
Lehetséges kifizetés:    16 754 HUF

Bet365  

ÉLŐ fogadás:

•  Lettország U17 - Moldova U17     megfogadva 0-0 -nál a 17. percben      1-3  
    4,5 gól alatt (1,20)
•  Brazília - Japán  3. set   megfogadva 7-11 -nél     23-25  :ok:  
    2 (1,90)


Tét:    11 220 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,44
Lehetséges kifizetés:    25 581 HUF

#2628 augusztus 26, 2010, 11:13:34, r.smyth
Hali!

Nagyon jók a tippjeid, főleg a tenisz Penetta szenzációs, szinte minig 2-0ra hozza a meccseit. :D Sajnos ma Wozniackival játszik így ma nem teszek rá >:(
Nekem Istomin a felfedezettem még  Queens-ben láttam először Nadal ellen, a héten is szépen hozta a meccseket el is kaptam egy 1,9 és 1,53 szorzóval. Látom te is tettél rá.
A Sampos 6-os szorzód nagyon komoly nagy gratula.
Nekem ami nagyon tetszik az a holnapi Inter-Atletico Madrid 1,9ért ajándék.

nagy grat Titti a tippekhez. az inter holnapi győzelme tényleg szimpi

#2630 augusztus 27, 2010, 13:29:27, Titti7
Tobet

Lassan, de biztosan kapaszkodok vissza a tenisz tippeknek köszönhetően, így a hónap végére újra látótávolságon belül a Tobet bankom nyitóegyenlege, egyúttal bizonyíték, hogy szinte a padlóról is van visszaút, ha nem veszítjük el az eszünket. A következő lépést is a  kihagyhatatlan tenisszel teszem, a Tobet most is nagy kínálatot biztosít, néhány US Open selejtezőt is a műsorra tűzvén.

•   Teimuraz Gabashvili - Denis Istomin     1-2 (1:6,6:3,6:7)
Két volt szovjet állam képviselője találkozik, a grúz-orosz Gabashvili inkább a salakos tenisz híve, ha kell választani, míg a langaléta üzbég Istomin a gyors borítások kedvelője. Gaba mintha kisebb formajavuláson esett volna át, a legutóbbi fordulóban Golubev legyőzése is megsüvegelendő, de most egy parádésan adogató Istominnal került szembe. Az üzbég múlt héten aggodalomra adott okot, mikor csúnyán kiment a bokája Federer ellen, de az új hét bizonyította, hogy nem hátráltatja sérülés, s sima győzelmekkel került a negyeddöntőbe. egyszer találkoztak már akkor salakon is jobbnak bizonyult a magas növésű Istomin, most kemény pályán, ha nem lesz extra zavaró tényező, akkor ma is kipipálhatja orosz ellenfelét.
2 (1,37)

•   Benjamin Balleret - Daniel Munoz De La Nava     1-2 (7:6,6:7,6:7)

Két kifejezetten salak pályás teniszt produkáló versenyző ütközik ebben a párosításban. Ám, ha keresnünk kel, kinek idomul inkább a játéka a gyors teniszhez az az ibériai Munoz De La Nava lenne, aki sokkal több tapasztalattal bír, mint monacoi kollégája. Kemény borításon a miniállam képviselője majdnem mindig első kötrös búcsúkat jegyezhet fel, mag De La Nava rendre megy egy-két fordulókat, s biztosabban sül a keze, merészebb, elvállalja a kemény ütéseket is, míg Balleret inkább a nyesegetős tenisz híve. A selejtező ezen szakaszát még túl kell élnie a spanyolnak, később következhetnek a kemény diók.
2 (1,35)

Tobet szelvény: Kombi, 3 300 HUF * 1,85 = 6 103 HUF

Nyitóegyenleg: 14 190 HUF
Záró egyenleg: 11 898 HUF

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 26, 2010, 12:35:45
Tobet

Lassan, de biztosan kapaszkodok vissza a tenisz tippeknek köszönhetően, így a hónap végére újra látótávolságon belül a Tobet bankom nyitóegyenlege, egyúttal bizonyíték, hogy szinte a padlóról is van visszaút, ha nem veszítjük el az eszünket. A következő lépést is a  kihagyhatatlan tenisszel teszem, a Tobet most is nagy kínálatot biztosít, néhány US Open selejtezőt is a műsorra tűzvén.

   Teimuraz Gabashvili - Denis Istomin     1-2 (1:6,6:3,6:7)
Két volt szovjet állam képviselője találkozik, a grúz-orosz Gabashvili inkább a salakos tenisz híve, ha kell választani, míg a langaléta üzbég Istomin a gyors borítások kedvelője. Gaba mintha kisebb formajavuláson esett volna át, a legutóbbi fordulóban Golubev legyőzése is megsüvegelendő, de most egy parádésan adogató Istominnal került szembe. Az üzbég múlt héten aggodalomra adott okot, mikor csúnyán kiment a bokája Federer ellen, de az új hét bizonyította, hogy nem hátráltatja sérülés, s sima győzelmekkel került a negyeddöntőbe. egyszer találkoztak már akkor salakon is jobbnak bizonyult a magas növésű Istomin, most kemény pályán, ha nem lesz extra zavaró tényező, akkor ma is kipipálhatja orosz ellenfelét.
2 (1,37)

   Benjamin Balleret - Daniel Munoz De La Nava     1-2 (7:6,6:7,6:7)

Két kifejezetten salak pályás teniszt produkáló versenyző ütközik ebben a párosításban. Ám, ha keresnünk kel, kinek idomul inkább a játéka a gyors teniszhez az az ibériai Munoz De La Nava lenne, aki sokkal több tapasztalattal bír, mint monacoi kollégája. Kemény borításon a miniállam képviselője majdnem mindig első kötrös búcsúkat jegyezhet fel, mag De La Nava rendre megy egy-két fordulókat, s biztosabban sül a keze, merészebb, elvállalja a kemény ütéseket is, míg Balleret inkább a nyesegetős tenisz híve. A selejtező ezen szakaszát még túl kell élnie a spanyolnak, később következhetnek a kemény diók.
2 (1,35)

Tobet szelvény: Kombi, 3 300 HUF * 1,85 = 6 103 HUF

Nyitóegyenleg: 14 190 HUF
Záró egyenleg: 11 898 HUF



nem semmi, két micsoda meccset sikerült megtippelned !  :D :D  gratula

#2632 szeptember 01, 2010, 10:46:09, Titti7
Tobet

A tenisz most sem hagyott cserben, a Tobet egyenlegemet sikerült 1 600 HUF -ról feltornászni 12 000 közelébe, a hónap közepi kapkodásért megfizettem a tanulópénzt, de volt visszaút, amit a Tobet nagyobb tenisz kínálatának is köszönhettem, mivel az elmúlt hetekben már Challenger teniszt, s US Open selejtezőkre is egyre több fogadási lehetőséget biztosítottak. A hét utolsó napja szűkölködik teniszben, ezért más színtéren próbálkozom. A törökországi kosár VB -n is lehet érdekes eseményeket találni, valamint a TOP bajnokságokra is remek szorzókat kínál a Tobet.

•   Jordánia - Angola     65-79
Meglehetősen nagyot léptek előre felkészültségben az arab térség csapatai. Jordánia a felkészülés során is okozott meglepetéseket, s ugyanígy tett a nyitónapon is, amikor a jobb nevekből álló ausztrálokat leckéztették hosszú ideig, s végig pariban voltak velük, a végső dudaszónál azonban szerencsétlenségükre egy ponttal többet dobtak az óceániai térséget képviselők. A következő ellenfél Angola, az előzményeket tekintve könnyed feladat lehet, ha tartják a formájukat a jordánok, akkor 10 pontot közé téve biztosan hozhatják az összecsapást.
1 (1,40)

•   Argentina - Ausztrália     74-72
Az ausztrálokról az előzőekben írtam, meglepően hatott, hogy a jordánokat csak egy parasztszálnyival sikerült felülmúlni, az argentinok sem brillíroztak, de Scola és Delfino csak hozták a klasszisukat, s ez jelentette a mérleg nyelvét egyúttal a négy pontos győzelmet. Ma is ők ketten lehetnek a kulcsemberek, egy győzelemmel a zsebükben pedig talán könnyedebb győzelem is születhet, egyáltalán nem érzem veszélyben a dél-amerikaiak sikerét.
1 (1,25)

Tobet szelvény: Kombi, 6 300 HUF * 1,75 = 11 025 HUF

Nyitóegyenleg: 14 190 HUF
Záró egyenleg: 5 598 HUF

#2633 szeptember 01, 2010, 10:46:56, Titti7
Tobet

Egy hajnali tenisszel próbálkozom meg, s mivel szinte már csak a Tobet  adja meg a 17,5 -es game határt, így még vonzóbban hat ez a lehetőség. Beindult a US Open, remélem a hó végére a Tobet bankomat is sikerül kozmetikázni a tenisz tippeken keresztül.

•   Irina Falconi - Flavia Pennetta     0-2 (2:6,1:6)
Pennetta (21. a világranglistán) a kemény pályás szezonban az egyik legkiegyensúlyozottabb produkciót produkálta, s kivétel nélkül a későbbi tornagyőztesek tudták csak megállítani, a nyertes mérkőzéseit szettveszteség nélkül, két szettben hozta. Most az év utolsó Grand Slamén egy szláv származású, de amerikai színekben versenyző fiatal tehetséget kapott Falconi (387. a világranglistán) személyében, aki a selejtezőt mászta meg meglepetésre Barthel, Pivovarova végül Dubois legyőzésével. Az amerikai kislány ilyen játékerőt képviselő ellenféllel még nem találkozhatott, Pennetta meg tényleg csúcsforma közelébe került, múlt héten visszalépett, de azt csak a sikeres GS szereplés miatt tette, most az első fordulókat meglehetősen könnyedén veheti, ami a későbbiekben előnyére válhat majd. Sima két szettes olasz sikert várok egy 6:2,6:2 formájában.
17,5 game alatt (1,85)

Tobet szelvény: Kombi, 5 500 HUF * 1,85 = 10 175 HUF

Nyitóegyenleg: 14 190 HUF
Záró egyenleg: 10 273 HUF

Tobet  

Rövid augusztusi összegzés:

Az augusztusi kísérletem a Tobetnél sok tanulsággal szolgált. Kezdésként nagy rössel vágtam bele magam, ami kezdetben még jól működött, sikerült megdupláznom a 14 190 HUF -os alaptőkét, ám utólag be kell látnom, jobb, ha nyugodtabban, átgondoltabban teszi az ember a fogadásait, mert hosszútávon az állandó fogadgatás, élő fogadással való kísérletezgetés valószínűleg bukással jár. Én ennek ittam meg a levét majdnem, a hónap idusa után a Tobet egyenlegem már 1 600 HUF -ra is csökkent. Itt vettem egy nagy levegőt, s próbáltam az általam favorizálás tenisz tippeket jól átgondolva szelektálni, s kapóra jöttek a Tobet által addig kevésbé a kínálatba illesztett Challenger teniszek is, ami így együtt húzott ki a csávából. Az utolsó előtti próbálkozásnál a jordánok kosár meccse tett kicsit keresztbe, amit végül a Pennettaban való bizodalmam állított helyre, s végül - 3 917 HUF zártam az első próba hónapomat a Tobetnél, úgy, hogy feltételnek kötöttem ki, hogy nem lehet újra töltögetni egy hónapban, amivel elindultam azt próbálom végig vinni. Most így sikerült, ám tanulva a nyár utolsó havában történtekből, bízom a sikeres folytatásban! Akinek van kedve tartson velem a továbbiakban is! Minden véleményt, álláspontot , segítséget szívesen fogadok!

Nyitóegyenleg: 14 190 HUF
Záró egyenleg: 10 273 HUF

#2635 szeptember 09, 2010, 21:23:13, Titti7
Tobet

Új hónap, új esélyek, itt a szomorú ősz, de a Tobet is lehetőséget ad, hogy ügyes tippek közötti lavírozással, egy kis mellékes jövedelem szerzéssel, felvidítsuk az esős, hideg napokat. A Tobet esemény kínálata adott, meglepett engem is a mai nagy választék, így kedvemre szemezgethettem, nézzük mire esett a végső választás, s miért.

•   Magyarország U21 - Wales U21     0-1
Újra fellép az egyiptomi "bronz" generáció, akikben méltán bízhat a magyar szurkolótábor, jelenleg ők éltetik a reményt, egy esetleges Olimpiai szereplés kivívásával, odáig azonban még hosszú az út,  csak a következő lépésre szabad koncentrálni. Róth Antal vezetésével is sikerült Zenican Augusztusban nyerni, most a csoportot vezető, ám az induláshoz képest megtorpanó Wales együttesét fogadjuk Székesfehérváron. Én nagyon bízom a fiúkban, ez a társaság nagyon együtt van, az pedig kizártnak tartom, hogy ezt a fontos párharcot vesztesen fejezzék be Németh Krisztiánék.
1X (1,26)

•   Alexandra Dulgheru - Vera Zvonareva     0-2 (2:6,6:7)
Egy kifejezetten salakra specializálódott TOP30 -as, s egy kemény borításra született orosz TOP10 -es találkozik ezen párosításban, erre aztán tényleg lehet mondani, hogy fix tipp. A román Dulgheru verhető ellenfeleit, Coin és Arvidsson személyében két szettben intézte el, ez papírforma, ám TOP 10-es ellenféllel szemben nincs keresni valója, pláne nem egy GS tornán. Zvonareva ebben az évben a korábbi sérülései ellenére is nagy formát fut, mondhatni a Grand Slamekre szakosodott, Wimbledonban is döntőzött, itt is sokáig érhet, ma nem mutatnak neki stop táblát.
2 (1,12)

•   M. Fyrstenberg/M. Matkowski - R. Harrison/R. Kendrick     2-0 (6:7,6:3,7:6)
Évek óta együtt küzd a lengyel kettős, akik minden borításon megélnek, keményen is rendre a végjátékig jutnak a tornákon, s a GS -en sem riadnak vissza a lehetőségtől. Ellenfelük egy alkalmi, ere a tornára összeállt amerikai páros, Harrison és Kendrick is egyesben számított jobb eredményre, de már kiestek, párosban egy kört biztosan mentek, a salakos olasz kettős ellen, ma a rutin, a jobb csapatmunka lengyel sikert ígér.
1 (1,40)

Tobet szelvény: Kombi, 3 225 HUF * 1,98 = 16 371 HUF

Nyitóegyenleg: 14 225 HUF
Záró egyenleg: 11 000 HUF

#2636 szeptember 09, 2010, 21:23:47, Titti7
Tobet

Sajnos hétvégén a foci tett be a Tobetnél, bíztam a magyar fiainkban, de szerencsétlenül alakultak a dolgaink, semmi sem akart összejönni a társaságnak. A tenisszel nem akadt probléma, így ma inkább nem erőltetek más sportágat, próbálom tenisszel helyrehozni a legutóbbi fiaskómat. Szerencsére találtam olyan eseményt is amire talán a Tobet adja a legjobb oddsot (Zvonareva - Petkovic), gyorsan meg is játszottam

•   L. Kubot/O. Marach - F. Gil/D. Gimeno-Traver     2-1 (2:6,6:3,6:4)
Egy minden ízében összeszokott lengyel páros, egy erre a viadalra összeálló, korábban együtt nem szereplő luzitán-ibériai kettőssel találkozik. Lukas Kubot tavaly megmutatta egyesben is, hogy sok mindent tud ebből a szép sportágból, de az ő terepe is inkább a páros tenisz, s tehetségét nem csak alapvonalon, hanem a hálónál is kamatoztatja, az egyik legalkalmasabb partner ebben Marach, aki kiegészíti lengyel kollégáját, nem véletlen, hogy évek óta együtt járják a nagyobb versenyeket. Gil nem mondhat el nagy kemény pályás szezont, salakon tud érvényesülni, s kollégájára Gimeno-Traverre is ez igaz, de ő talán jobban tud akklimatizálódni a keményebb borításhoz. Szerencséjükre az igen félelmetesen hangzó Benneteau/Llodra páros visszalépett ellenük, mindkét francia sérüléssel bajlódott, az akkori törvényszerű búcsújuk mára tolódott, a rutint képviselő Kubot/Marach kettős nem hagy esélyt számukra a talpon maradásra
1 (1,34)

•   Andrea Petkovic - Vera Zvonareva     0-2 (1:6,2:6)
Pennetta mellett Zvonareva volt a titkosabbnak számító esélyes nálam a szűk elitből, az ő játékában összpontosul minden pozitívum, ami kell ahhoz, hogy sikeres legyen egy versenyző. Korábban fejben voltak gondjai, de új edzőjével ebben is sikerült előrelépnie. Szettveszteség nélkül menetelt ezidáig, ellenben német ellenfelével, aki két kemény három szettesen verekedte el magát, ami ki is vehetett belőle, Petrova és Mattek ellen, most a nagyobb minőséget, jobb formát képviselő Zvonareva ellen szerintem egy szorosabb szettre futja majd, én biztosnak veszem az orosz továbbjutását, aki ebben az évben GS -en rendre sokáig menetel
2 (1,28)

Tobet szelvény: Kombi, 3 000 HUF * 1,72 = 5 146 HUF

Nyitóegyenleg: 14 225 HUF
Záró egyenleg: 13 146 HUF

#2637 szeptember 09, 2010, 21:25:39, Titti7
Tobet

Ahogyan vártam, tenisszel lehetett is javítani, így talán megindultam felfelé a Tobet bankkal együtt, s ugye járt utat a járatlanért nem szabad elhagyni, így bízva a tenisz tippekben kihasználom a lehetőséget, s a Tobet által kínált bővebb Challenger teniszekkel megspékelt kínálatából, a US Open árnyékában is lehet fogadásra érdemes találkozókat csipegetni, én is így tettem.

•   Rainer Schuettler - Alexandre Renard     2-0 (7:6,6:2)

Franciaországba, St Remy -be repültek többen is azok közül akik a US openen korábban kipottyantak, s várható lett volna tőlük a jó eredmény, így tett a németek veteránja Schüttler is. A német minden lelki teher nélkül, élvezte is az első fordulóban a gyors borítást, s nagyon simán 2-0 (6:0,6:2) -re verte, belga ellenfelét, aki Challenger szinten már produkált szebb eredményeket. Most egy hazai színekben versenyző, kevesebb talentummal megáldott riválissal találkozik, aki rendre 500 és 1000. hely közötti ellenfelekkel szokott mérkőzni, kisebb-nagyobb sikerekkel, a TOP 100 -as  s láthatóan felszabadult germánnal szemben nem lesz esélye.
1 (1,15)

•   Catalin Gard - Adrian Ungur     0-2 (1:6,5:7)
Brassóban is megrendezik a szeptember elején már szokásossá váló Challenger tornát, ahol számos román tehetség mutatta meg, mutathatja meg tehetségét, így nem is maradhatunk honfitársak csatározása nélkül. Kettejük közül kétségtelen Ungur (127. a világranglistán) a nagyobb tehetség, s sokkal szemrevalóbb eredményekkel is büszkélkedhet, míg Gard (339. a világranglistán) legtöbbször egy-két forduló után búcsút szokott inteni a turnéknak, s veszi is a sátorfáját. A két játékos szinte kizárólag salakon "él", így számíthatunk egy tipikus salakos meccsre, ám Ungur nagyobb technikai tudását érvényre juttatván, akár egy könnyedebb győzelmet is arathat, mindenesetre sikerét biztosra veszem.
2 (1,25)

•   Jonathan Hilaire - Igor Kunitsyn     0-2 (1:6,3:6)
Hazai rendezésű torna a franciák számára, s ha már így van akkor megadják a lehetőséget versenyzőiknek, s csak úgy ömlesztik őket a főtáblára. Így viszont megkönnyítik az első  pár fordulós tevékenységét, az ATP magasabb szintjeihez szokottabb versenyzőinek, az orosz Kunitsyn -nak is. Az orosz keményen képes legjobbjára, s ugyan nincs csúcsformában, de ezen a szinten a mostani is bőven elég. Az első körben 1147. Charroin -t verte 2-0 (6:4,6:1) -re, most az 1013. Hilaire ellen is hasonló eredmény várható. Sima két szettes győzelme is garantálható, de a Tobet arra sajnos nem ad lehetőséget.
2 (1,10)

Tobet szelvény: Kombi, 4 700 HUF * 1,58 = 7 432 HUF

Nyitóegyenleg: 14 225 HUF
Záró egyenleg: 15 878 HUF

#2638 szeptember 13, 2010, 11:47:08, Titti7
Tobet

A higgadtság, az átgondolt tenisz tippek most sem hagytak cserben a Tobetnél.Simán jöttek a mérkőzések, még 2-0 -val is csak hát a Tobet azokra nem adott tippelési lehetőséget, ám ami akkor plusz bevételként nem jött az ma pénztárcánkba csöpöghet. Mára az ősi lila - zöld rangadót, s a kis Fradit állítottam középpontba, Fradistaként bízva a nagy csapatban, a Kicsinél meg inkább csak egy pontszerzésben reménykedve, most kihasználván a Tobetnél rejlő magyar futballal kapcsolatos extra fogadásokat, amik egészen az NB III -ig mennek.

•   Újpest FC - Ferencvárosi TC     6-0
Újra itt a legnagyobb rangadó, a szurkolók is erre készülnek egész évben, mindenki feszülten várta a nagy napot, most elérkezett. A Ferencváros még a régi Megyeri úti Stadionban 2001 -ben aratott győzelmet a 2001 -es idény akkor még alapszakaszában, azóta viszont bajnokin nem sikerült győzedelmeskedni. A nyári változások azonban minden téren előre felé mozdították a zöld-fehérek, Prukner tanár úr vezetésével mind a csapatjáték, mind a morális fegyelem, a közösségi tényezőket tekintve ellőre léptek. Ennek a társaságnak most jó esélye van a majd évtizedes átoknak véget vetni, tudván azt is, hogy a lilák most számos fiatalt küldenek harcba, s eddigi mérkőzésiken is látszott, sok munkára lesz szükségük, Mészöly Gézának lesznek teendői, mert ez a garnitúra nem lesz versenyben a dobogóért, ez a szakasz inkább a csapatépítésről szólhat a negyedik kerületben. Minden rangadó háromesélyes, de úgy érzem a Fradi most jobban együtt van, s ez most pontot, pontokat eredményezhet a szárnyaló félben levő zöld sasoknak.
X2 (1,63)

•   Barcsi SC - Ferencvárosi TC II     0-1
Lipcsi Péter a Fradi kettő vezetésével ízlelhetett bele a kőkemény edzői munkába, eddig kicsi sikerrel, talán még erős a most feljutott Fradi II -nek ez a mezőny, s a rutint magukra szedett évek óta ezt a szintet szokó ellenfelekkel szemben csak pár forduló után tudnak partiban lenni. A Barcs jól elkapta a rajtot, 2 gy 1 d 1 v, hazai pályán még veretlen, a zöld "fiókcsapatban" még nincs kellő erő, hogy idegenben tudjon bravúrt elérni, nálam az 1X szinte tuti.
1X (1,26)


Tobet szelvény: Kombi, 2 378 HUF * 2,05 = 4 884 HUF

Nyitóegyenleg: 14 225 HUF
Záró egyenleg: 13 500 HUF

#2639 szeptember 14, 2010, 10:21:07, Titti7
Tobet

Úgy látszik a foci mindig megtréfál, akárhányszor is mondogatom, hogy nem kell erőltetni a Tobet bankom növelésére a focit, mindig megcáfolom magam, s pórul járok. Nem is az összeg, hiszen kisebb téttel lett meg téve, inkább az fájt, hogy szeretett együttesem tréfált meg alaposan. Nincs mit tenni a Tobet tenisz kínálatát kellett áttanulmányoznom, s szerencsére a US Open döntő elhalasztásával találtam is egy remek lehetőséget megjátszásra.

•   Rafael Nadal - Novak Djokovic     3-1 (6:4,5:7,6:4,6:2)
A tegnapi new yorki esőzésnek köszönhetően, hétfőn játsszák le a férfi finálét, ahol a vártnak megfelelően Nadal, s némi meglepetésre Federer legyőzésével Djokovic küzd a trófeáért. Nadal fantasztikusan menetelt, szettveszteség nélkül tudta le hat ellenfelét, de igazán nagy ellenállásba nem is ütközött, talán Youzhny késztethette volna rá, de az orosz alaposan elfáradt az előző, öt szettes meccseket is tartalmazó "futásban". Djokovic nem a legjobb passzban vágott neki a viadalnak, de, mint jó versenyzőszellem, a US Openen tudta csiszolni magát, s előrehaladva a lépcsőfokokon egyre masszívabb, egyenletesebb teljesítményt nyújtani, ennek köszönhető, hogy Federer -t is sikerült elbizonytalanítani, végül elverni. Mindkét versenyző nagy tiszteletet érdemel, de Nadal számára most jön a döntőben igazán kemény ellenfél a szerb személyében, akivel már 21 -szer találkoztak, ugyan 14-7 -re a spanyol vezet, ám legutóbbi három ütközetüket Djokovic nyerte két szettekben. A világranglistának megfelelően, a két legjobb játékos csatázik majd, ami alapjában is izgalmas, hosszú harcot ígér, s látva a formákat, nehéz lenne elképzelni egyikük nagyon sima 3 szettes sikerét. A Tobet egy nagyon kellemes game határt is ajánl a kínálatában, a 36,5 game határral, érdemesnek tartom megjátszásra, hiszen ezt akár három nagyon szoros szettel is el lehetne érni, s mondom minden tényező kiélezett perceket ígér a döntőre. A győztes kilétét most sem merem megtippelni, inkább a 4 vagy 5 szettes eredményt ajánlom megjátszásra fogadótársaimnak.
36,5 game fölött (1,50)

Tobet szelvény: Kombi, 4000 HUF * 1,50 = 6 000 HUF

Nyitóegyenleg: 14 225 HUF
Záró egyenleg: 15 500 HUF