Titti7 vedonlyönti

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


KÉPESNEK TARTOD MAGAD, HOGY 40 NAPON ÁT, MINDEN NAP EGY 1,20 KÖRÜLI SZORZÓS TIPPET ELTALÁLJÁL?

Igen
62 (22.1%)
Nem
37 (13.2%)
Óriási szerencse kell hozzá
147 (52.3%)
Lehetetlen
35 (12.5%)

Összes szavazó: 280

Az ár nagyon korrekt, bátran fizessetek rá elő mert máshol nem kaptok ilyen olcsón minőségi tippeket.

Elnézést kérek azoktól akik azt érzik hogy kárörvendően írtam a Tittinek ama tippjére. Mondhatom hogy jó pajtások vagyunk én csak szekálni szoktam, ezt ő nagyon jól tudja, és ha esetleg egyszer még feltéved ide ezt meg fogja erősíteni. Még1x bocs mindenkitől, de elsősorban Tittitől hogy károgó varjúként beharangoztam a bukó kötését és nagy szerencsétlenségére elment a tippje. Sorry Titti!
A többi fórumozótól is mégegyszer elnézést kérek.

Hát titti...őszintén szólva ezt nem tudom megérteni. ha valakinek jól megy a fogadás és olyan biztos magában, akkor miért kell fizetőssé tenni a tippeket pár száz euró reményében amikor egy kis tétemeléssel is megoldható volna az ilyesmi.

Mondjuk nekem mindegy, nem szoktam tippeket "lopni" azon egyszerű októl fogva, hogy nem szeretem a kis szorzókat, de ahogy elnézem itt nagy népszerüségnek örvendsz a többi fogadó körében. Mindenesetre én sok sikert kivánok a jövőben is  :ok:


ui.: na fórumozók összedobunk 1o eurót közösen a tippekre? aztán majd toljuk továbbra ide  ;D


Hát ezt sajnálom!
Bár az utóbbi időben erősen visszaesett az aktivitásom, ez volt az egyik olyan napló, ahova mindig benéztem. Úgy voltam vele, mint az öreg ember a szex-szel, már annak is örültem, ha másnak sikerül.  ;D

További sok sikert!

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 07, 2011, 17:15:33
Hát titti...őszintén szólva ezt nem tudom megérteni. ha valakinek jól megy a fogadás és olyan biztos magában, akkor miért kell fizetőssé tenni a tippeket pár száz euró reményében amikor egy kis tétemeléssel is megoldható volna az ilyesmi.



Az amcsi tipsterek is így nyomják,ott már ez külön üzletág- a veszteséget így lehet kompenzálni. Gyakorlatilag így ha buksz,akkor is nyersz.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 07, 2011, 17:15:33
Hát titti...őszintén szólva ezt nem tudom megérteni. ha valakinek jól megy a fogadás és olyan biztos magában, akkor miért kell fizetőssé tenni a tippeket pár száz euró reményében amikor egy kis tétemeléssel is megoldható volna az ilyesmi.

No de ez fix és izgalommentes, amíg vannak előfizetők és ez a nem mindegy. Ja és ki a másik tippster ha nem titok?
"Egy nap 1-3 tippet küldünk ki az megadott előfizetői e-mail címekre."

Idézetet írta: Latzka Dátum április 07, 2011, 20:21:48
No de ez fix és izgalommentes, amíg vannak előfizetők és ez a nem mindegy. Ja és ki a másik tippster ha nem titok?
"Egy nap 1-3 tippet küldünk ki az megadott előfizetői e-mail címekre."

Ja ez úgy megy hogyha fizetnek érte akkor leszarom már milyen tippjeim vannak, nem baj ha veszteségesek akkor is kapom a pénzt?

Sok sikert az új kezdeményezéshez Titti!

:cya:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 07, 2011, 20:30:11
Ja ez úgy megy hogyha fizetnek érte akkor leszarom már milyen tippjeim vannak, nem baj ha veszteségesek akkor is kapom a pénzt?

Persze, hogy nem; de tittinek nemigen kell félnie attól és így az előfizetőknek sem, hogy hosszabb távon betlizne. Ezeket a 2-es körüli kombikat 50% felett hozza már régóta, most ez miért változna.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 07, 2011, 20:30:11
Ja ez úgy megy hogyha fizetnek érte akkor leszarom már milyen tippjeim vannak, nem baj ha veszteségesek akkor is kapom a pénzt?

Elgurult a gyógyszer ab_aevo? Mi bajod most ezzel a dologgal? Nem úgy megy  mint Tittinek? Irigykedünk? Vegyél vissza!

Szerintem haggyátok Titti naplóját, mielőtt egymásnak estek. Mindenkinek megvan a saját véleménye a dologról, kész, ezzel már ne rontsátok a naplót. Kár hogy nincs folytatás, bár a véleményem inkább ab_aevohoz áll közelebb. Elég egy rossz sorozat, és a befizetők eltűnnek. Aki meg itt szemezgetett - esetleg egy az egyben koppintott - az meg eldöntheti, hogy befizet-e, hogy továbbra is legyen mit elbuknia a saját tippjein. Oszt jónapot.


Pedig megfogadtam nem szólok hozzá :bash:

Maximálisan érthető Titti döntése, legalábbis szerintem. Ha jobban belegondoltok, minden sikeres tipster szeretne továbblépni. Erre lényegében két mód van, a ritkább, hogy oddsmesternek áll az illető, a gyakoribb, hogy fizetős szolgáltatást indít.

Egyik szemem sír, a másik pedig nevet. Sír, mert egy színvonalas napló tűnik el, viszont annak nagyon örülök, hogy az a kemény meló, amit évek óta befektetett, lényegében megtérült, hiszen sikeres tipsterként immár fizetős szolgáltatást indít. Példaértékű az a tudatos építkezés, tudatos munka amit az elmúlt években láthattunk.

Sok sikert a továbbiakban, remélem továbbra is úgy alakulnak a dolgaid, ahogy tervezed.  :beerchug:

Osztom  th3PR0j3ct0r kolléga véleményét. Kiemelve, hogy Titti útja a munkán keresztül vezetett idáig és nem csak feladott egy reklámot a semmiből, himi-humi néven.
Sok sikert Titti!  :ok:

Barátom voltál eddig is, barátom maradsz ezután is!  ;)

Épp a napokban gondolkodtam frissítenem kellene az avataromat. Azután számomra is váratlanul jött ez a döntésed, így tiszteletem és elismerésem jeléül: amíg a fórum tagja vagyok, mindig az marad az avatarom, ahol együtt szerepelünk Cook-kapitány sörözőjének teraszán!  ;)

Hajrá Fradi!