Titti7 vedonlyönti

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


KÉPESNEK TARTOD MAGAD, HOGY 40 NAPON ÁT, MINDEN NAP EGY 1,20 KÖRÜLI SZORZÓS TIPPET ELTALÁLJÁL?

Igen
62 (22.1%)
Nem
37 (13.2%)
Óriási szerencse kell hozzá
147 (52.3%)
Lehetetlen
35 (12.5%)

Összes szavazó: 280

Sok sikert kívánok az új kihívásokhoz barátom!
Biztos vagyok benne, hogy továbbra is sok jó tippel fog szolgálni mindenkinek Titti7 tipster!  :great:
Hajrá!
:cya:

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 07, 2011, 21:41:32
Szerintem haggyátok Titti naplóját, mielőtt egymásnak estek. Mindenkinek megvan a saját véleménye a dologról, kész, ezzel már ne rontsátok a naplót. Kár hogy nincs folytatás, bár a véleményem inkább ab_aevohoz áll közelebb. Elég egy rossz sorozat, és a befizetők eltűnnek. Aki meg itt szemezgetett - esetleg egy az egyben koppintott - az meg eldöntheti, hogy befizet-e, hogy továbbra is legyen mit elbuknia a saját tippjein. Oszt jónapot.


Pedig megfogadtam nem szólok hozzá :bash:

Ha ismered Titti évek óta közétett tippjeit és hogy azok milyen %-kal jöttek, nem állítanál olyat hogy jön egy rossz sorozat és eltűnnek a befizetők. Mint tudjuk nincs olyan hogy mindig nyerünk, ezért akadnak negatív sorozatok, amit utána siker követ. Aki ismeri Titti-t és munkásságát az tudja mibe fizet be. Aki meg nem tudja az meg majd megsasolja a statisztikáit, és utána dönt hogy az megéri neki.
Agyő!

Szia Titti! Így kell ezt csinálni! ;D Én is egyetértek th3PR0j3ct0r és szumos hozzászólásával, szerintem példaértékű lehet minden sportfogadó számára ahogy "felépítetted magad".  :ok:
Köszi az eddig tippeket, sok nyerőre sikerült felhívnod a figyelmem!  :great:
Sok sikert a továbbiakban, és kívánom, hogy bejöjjön a számításod!  :cya: :beerchug:

Idézetet írta: riverside Dátum április 08, 2011, 18:16:28
Ha ismered Titti évek óta közétett tippjeit és hogy azok milyen %-kal jöttek, nem állítanál olyat hogy jön egy rossz sorozat és eltűnnek a befizetők. Mint tudjuk nincs olyan hogy mindig nyerünk, ezért akadnak negatív sorozatok, amit utána siker követ. Aki ismeri Titti-t és munkásságát az tudja mibe fizet be. Aki meg nem tudja az meg majd megsasolja a statisztikáit, és utána dönt hogy az megéri neki.
Agyő!
Ezért nem akartam irni, nem akartam feleselni senkivel. Nekem nem fognak hiányozni a beirt tippjei, ezt szögezzük le először. Bántani sem akarom, nem is állt szándékomban, ő sem bántott engem, ez a második. A belefecccölt idejét, energiáit elismerem, nem kevés kitartás kell ehhez is, a naplója és a tenisz hozzáértését sem firtatja senki, nem véletlen a rengeteg hónap fogadója jelölés és elismerés. De: nemolyanrég bereggelt ide egy srác a bloggjával meg az MLB-s tippjeivel (ha jól emlékszem), amit szintén árulni próbált, és hasznot igért, meg 72% nyerő tippet. Nem tudom melyik topicban volt, de hogy milyen fikázás lett belőle az első két elbukott tippje után, lehet érdemes lenne visszakeresni. Nem kis bátorság kell ehhez, nehogy valaki személyes sértésnek vegye hogy a befizetett 10 eurojáért 5 jó mellett 10 rossz tippet kapjon. Kívánok Tittinek sok sikert és kitartást továbbra is, ezzel magam részéről lezártam.
Jólét!   

..."amíg a fórum tagja vagyok, mindig az marad az avatarom, ahol együtt szerepelünk Cook-kapitány sörözőjének teraszán!..."

A csikos pulóveres srác  Titti ?


Idézetet írta: Timanid Dátum április 09, 2011, 15:49:09
..."amíg a fórum tagja vagyok, mindig az marad az avatarom, ahol együtt szerepelünk Cook-kapitány sörözőjének teraszán!..."

A csikos pulóveres srác  Titti ?



Igen, Ő.

Idézetet írta: riverside Dátum április 07, 2011, 21:21:32
Elgurult a gyógyszer ab_aevo? Mi bajod most ezzel a dologgal? Nem úgy megy  mint Tittinek? Irigykedünk? Vegyél vissza!

Jaj istenem, mekkora egy észlény vagy!

Én kétlem, hogy írtam volna valami rosszat is titti-re, mivel birom, Latzka-val beszélgettem, ő tudott rendesen válaszolni, de te megmutattad az intelligenciád mekkora. Menj inkább gyűjts a 1o euróra! Csá  :cya:

#3097 május 12, 2011, 10:44:50, Titti7
Unibet  

•  Dodig, I - De Voest, R         2-0 (6:3,6:2)    :ok:
    1 (1,19)
•  Kubot, L - Djokovic, N         0-2 (0:6,3:6)    :ok:
    2 (1,01)
•  Almeria CF - Villarreal         0-0    :ok:
    X2 (1,18)
•  Belshina Bobruisk - Bate Borisov         0-2    :ok:
    X2 (1,08)
•  Videoton FC - Kaposvár         3-1    :ok:
    1X (1,08)
•  Pro Recco - Savona         12-9    :ok:
    1X (1,06)


Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,75

Baráti üdvözlet, újra a fedélzeten!  ;)  :beerchug:

üdv újra, jó itt látni megint :beerchug:

#3100 május 19, 2011, 16:34:12, Titti7
Unibet  

•  Dodig, I - Janowicz, J         2-1    :ok:
    1 (1,25)
•  Federer, R - Gasquet, R         1-2    :noway:
    1 (1,18)

•  Wawrinka, S - Djokovic, N            :ok:
    2 (1,05)
•  Finnország - Norvégia         4-1    :ok:
    1X (1,10)
•  Taylor - Whitlock         8-3    :ok:
    1 (1,25)


Teljes nyereményszorzó táblázat:    2,13

Megerősítve a Taylor - Whitlock X (6,50) -el.


Sziasztok! Itt is leszek majd szelvényekkel, de indult egy SMS szolgáltatás is, amiről bővebben az oldalamon olvashattok! Most Magyarországon és Szlovákiában elérhető, de igény szerint, kérésre még bővíthető az országok névsora! :)

http://titti7betblog.blogspot.com/

:cya:

#3103 május 19, 2011, 16:32:41, Titti7
Unibet  

   Eurovision Song Contest 2011 - Final
•  Wolf Kati a TOP10 -ben végez?         22. hely  
    IGEN (2,70)


Teljes nyereményszorzó táblázat:    2,70

Hajrá Kati, Hajrá Magyarország!  :beerchug:

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 14, 2011, 21:04:59
Unibet  

    Eurovision Song Contest 2011 - Final
•  Wolf Kati a TOP10 -ben végez?          
    IGEN (2,70)

Teljes nyereményszorzó táblázat:    2,70

Hajrá Kati, Hajrá Magyarország!  :beerchug:


Az arc a baj, az arc a baj!  :-\