Titti7 vedonlyönti

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


KÉPESNEK TARTOD MAGAD, HOGY 40 NAPON ÁT, MINDEN NAP EGY 1,20 KÖRÜLI SZORZÓS TIPPET ELTALÁLJÁL?

Igen
62 (22.1%)
Nem
37 (13.2%)
Óriási szerencse kell hozzá
147 (52.3%)
Lehetetlen
35 (12.5%)

Összes szavazó: 280

interwetten          Eddig jól áll a mai szelvényem, s élőben is bejött a tippem! ebben nagyon biztos voltam, a szlovák lány nagyon széteseten játszott, addig is, s végül bejöttek a számításaim vele szemben  :pimp:

Élő fogadás

Pennetta, F - Cibulkova, D   2. set győztese   0:1 -es game állásnál állásnál      6:1
1 (1,35)


Tét:    10 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,35
Lehetséges kifizetés:    13 500 HUF 
                                                                            Értékelés: 1/1

Melyik irodába fizetsz be a nyereményből? Jetbull  vagy más iroda bónuszára próbálsz rá esetleg?

Ja, a másik meg, hogy a vesztes élőket is beszoktad ide írni? :laugh:

Idézetet írta: Cycca Dátum október 23, 2008, 17:28:26
Melyik irodába fizetsz be a nyereményből? Jetbull  vagy más iroda bónuszára próbálsz rá esetleg?

Ja, a másik meg, hogy a vesztes élőket is beszoktad ide írni? :laugh:

Most 40 000 HUF -tom van az irodákban, s nem tervezem máshová a befizetést, ezen még gondolkodom!
Az élő fogadással pedig az a helyzet, hogy nagyon ritkán játszom, és arra is a biztosabbat és ha hiszed ha nem, ha live -ban játszom általában nyerek, ez valószínüleg azért van mert ritkán játszom és nem erőltetem, csak akkor játszom meg az élőt, ha tényleg szinte 100 % -osra veszem és a TV is adja!

Most csak a te kedvedért egy buli live szelvényt is feldobtam!  ;)  Mindjárt leírom!

A Tv-s dolog jó ötlet, mert ott jobban fel lehet mérni a játékosokat. Várom a szelvényt :)

#814 október 23, 2008, 21:41:42, Titti7
Interwetten

Élő fogadás     

Simon, G - Seppi, A  2. set győztese       5:7  :ok:
2
(2,30)

CSKA Moszkva - Deportivo La Coruna     3-0  :ok:
1X
(1,22)



Tét:    1 500 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:   2,81
Lehetséges kifizetés:    4 209 HUF      
                                                                       Értékelés: 2/2

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 23, 2008, 13:24:36
interwetten

Roddick, A - Ginepri, R     2-0 (7:6,7:6)  :ok:
1
(1,25)

Dementieva, E - Dulko, G     2-0 (6:2,6:2)  :ok:
1
(1,12)

Federer, R - Nieminen, J     2-0 (7:6,7:6)  :ok:
1
(1,03)

Medina Garrigues, A - Castano, C     2-1 (6:2,4:6,7:5)  :ok:
1
(1,20)

Udinese - Tottenham Hottspur     2-0  :ok:
1X
(1,18)



Tét:    5 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    2,04
Lehetséges kifizetés:    10 205 HUF   
                                                                           Értékelés: 5/5
Idézetet írta: Titti7 Dátum október 23, 2008, 17:12:10
interwetten          Eddig jól áll a mai szelvényem, s élőben is bejött a tippem! ebben nagyon biztos voltam, a szlovák lány nagyon széteseten játszott, addig is, s végül bejöttek a számításaim vele szemben  :pimp:

Élő fogadás

Pennetta, F - Cibulkova, D   2. set győztese   0:1 -es game állásnál állásnál      6:1
1 (1,35)


Tét:    10 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,35
Lehetséges kifizetés:    13 500 HUF 
                                                                            Értékelés: 1/1
Idézetet írta: Titti7 Dátum október 23, 2008, 17:42:23
Interwetten

Élő fogadás     

Simon, G - Seppi, A  2. set győztese       5:7  :ok:
2
(2,30)

CSKA Moszkva - Deportivo La Coruna     3-0  :ok:
1X
(1,22)



Tét:    1 500 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    2,81
Lehetséges kifizetés:    4 209 HUF     
                                                                        Értékelés: 2/2
Szerencsére ma is sikerültek a fogadásaim, így ezt az Okt. 23 -át 11 414 HUF pluszban zártam!  :jump2_125:

Gratulálok ! Egyébként elgondolkodtató az a kérdés hogy kellene e neked egyáltalán dolgoznod az életben vagy sem. :)
----> főállású fogadó  ;D

Idézetet írta: Blasi Dátum október 23, 2008, 21:53:12
Gratulálok ! Egyébként elgondolkodtató az a kérdés hogy kellene e neked egyáltalán dolgoznod az életben vagy sem. :)
----> főállású fogadó  ;D
;D
Az elég lutri lenne, ha tényleg ebből kéne megélni, mondjuk jönne egy szerencsétlenebb sorozat akkor bajban lennék!
Továbbra is hobbiként fogom föl, de azért szeretnék minnél több pénzt bezsebelni (a kapzsi mindenemet  :drak:;D

Úgy látom kezdesz visszatérni a régi kerékvágásba! Grat!  :yeah:

Idézetet írta: csöpi71 Dátum október 23, 2008, 22:36:01
Úgy látom kezdesz visszatérni a régi kerékvágásba! Grat!  :yeah:
Köszönöm Csöpi! Neked is sikeres sportfogadást kívánok, sok szerencsével, mert az is elkél!  :beerchug:

Interwetten          Ezt nem hagyhattam ki! A görögök 10 pont fölött vezettek az utolsó negyed felénél (amúgy is ők voltak a meccs esélyesei), de az interwetten adott egy ehhez képest magas odds -t, képtelen voltam nem megfogadni!  :D   Igaz még nincs vége a mérkőzésnek!  ---  De mégis vége  ;D

Air Avellino - Olympiakos
     61-73 -nál     69-83  :ok:
2 (1,25)


Tét:    10 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,25
Lehetséges kifizetés:    12 500 HUF   
                                                                           Értékelés: 1/1

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 23, 2008, 22:47:18
Interwetten          Ezt nem hagyhattam ki! A görögök 10 pont fölött vezettek az utolsó negyed felénél (amúgy is ők voltak a meccs esélyesei), de az interwetten adott egy ehhez képest magas odds -t, képtelen voltam nem megfogadni!  :D   Igaz még nincs vége a mérkőzésnek!  ---  De mégis vége  ;D

Air Avellino - Olympiakos
     61-73 -nál     69-83  :ok:
2 (1,25)


Tét:    10 000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat:    1,25
Lehetséges kifizetés:    12 500 HUF   
                                                                           Értékelés: 1/1
Az interwetten itt nagyon elszámolt valamit! Volt 1,30 is erre az eredményre az odds, de azt nem sikerült elkapnom, no nem baj azért az 500 forintért!  :cya:

#822 október 24, 2008, 10:23:40, Thomka
Hy Titti. Neked, mint tenisz-szakértő-nek, mi a véleményed az Andy Roddick - Robin Soderling mérkőzésről?
A statisztika szerint eddig egyszer meccseltek egymással, akkor Soderling nyert sima 2 szettben. Ebben az évben volt ez a meccs, kemény pályán, ami ugyebár Roddick kedvenc boritása, mivel jól érvényesülnek a hatalmas szervái (valahogy mégis elbukta). Ezen a tornán 1. kiemelt Andy, Soderling 7., de az ATP ranglistán se sok hely választja el őket egymástól. Gondolom most "fűti a bosszúvágy" az amerikait, hogy visszavághasson azért a vereségért, amit ráadásul hazai környezetben szenvedett el.
Emellett még a Verdasco - Schuettler meccsről érdekelne a tipped!
Előre is kösz a választ.  ;)

Idézetet írta: Thomka Dátum október 24, 2008, 10:14:52
Hy Titti. Neked, mint tenisz-szakértő-nek, mi a véleményed az Andy Roddick - Robin Soderling mérkőzésről?
A statisztika szerint eddig egyszer meccseltek egymással, akkor Soderling nyert sima 2 szettben. Ebben az évben volt ez a meccs, kemény pályán, ami ugyebár Roddick kedvenc boritása, mivel jól érvényesülnek a hatalmas szervái (valahogy mégis elbukta). Ezen a tornán 1. kiemelt Andy, Soderling 7., de az ATP ranglistán se sok hely választja el őket egymástól. Gondolom most "fűti a bosszúvágy" az amerikait, hogy visszavághasson azért a vereségért, amit ráadásul hazai környezetben szenvedett el.
Pont most néztem ezt a meccset, s azon gondolkodom, hogy tegyem e meg ezt a fogadástípust, végül ezt választottam:

interwetten    -      Roddick, A (-1.5) - Söderling, R (+1.5)   2     1,45

Tehát azt gondolod hogy Roddick 3 szettben fogja nyerni a meccset?
A másik meccsről mit gondolsz? Verdasco sokkal technikásabb játékos, világranglistán is jóval előrébb található.
Szerinted meg tudja verni Schuettler-t?