Szocsi 2014 - XXII. téli olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 február 08, 2014, 16:18:53, ncis88
Svendsen meg Fourcade nagyon gyenge futásban.. Hogy egy 40éves Björndalen lefussa őket.. Ki gondolta volna..

Björndalen nyer..Aztakurva

#46 február 08, 2014, 16:26:13, Powell
Na itt vagyok :) Az m1 akkor tedd be reklámot amikor Fourcade lőt no comment :noway: Úgy döntöttem inkább nézem az ORF-et.Innentől kezdve szerintem oda se kapcsolok.Nem akarok szitkozódni,de ez egy 1-10 terjedő skálán -30 a színvonal.Fourcade futó teljesítménye is gyenge,de Svendsen meg fél percet kapott azért az már nagyon durva...
Ja és Shipulin is kapott jaja Irinától egy kis anyagot :ok:
Nem volt véletel Staryhnak a visszaesése a szezon második felén.
Shipulin már kövi versenyen se lesz lehet sehol futásban...

Egy noname Dominik Windisch ugyanannyit hibázik lövészetben mint Svendsen.. És csak 5mp-cel kap ki tőle.. Aki rendszeresen néz biathlont az nem érti ezt..
Olyan hogy Simon Eder a legjobb a futó??? Ezek alapján holnap nálam a tippmixen tuti más nyer a nőknél..


OLE EINAR BJÖRNDALEN!!!!!

a biatlon anyja a biatlon apja, az istene!! 1 hibával megnyerte a versenyt!!!!!! Embertelen teljesítmény, aki szereti a biatlont, csak neki kívánhatta ezt a győzelmet! Huhúúúúú gratulálok az öregnek!

De, hogy a két Boe mit csinálat az siralmas  :noway:

Shipulin meg jó megérzés volt hogy ő lesz a legjobb ruszki, de szerintem ezt a top 3-at senki sem találta volna el. A Cseheknek is ez egy nagy eredmény, soha nem volt még dobogósuk biatlonban.

Rastorgujevs - Slesingr 1,9
Kalla - Johaug 1,65

Tchekaleva - Steira 1,55
Kostenburg nyer 3,00
Skobrev - Sheong Hoon Lee 1,8


Soha rosszabb napot :great:

#51 február 09, 2014, 09:28:58, Powell
férfi lesiklás

Guay - Heel  1,6

Nagyon elszállt most mindenki Millertől,de szerintem Svindal behúzza.Bár én se merem megtenni teszem hozzá.Ti hogy látjátok?

ki kap jobb szert holnap?
Zaitseva vagy V. Semerenko 1,6 v 2,2
mégiscsak hazai pálya ;D

Nem vagyok valami profi téli sportokban, ezért majd lesz a következő napokban egy-két olyan kérdés, amire várom a válaszotokat. tudom, hogy nektek majd picikét banális lesz, de nézzétek el nekem:
Szóval az első:
Ma a csajok 7.5 km-es biathlon versenyén hány lövészet van, és álló vagy fekvő vagy mindkettő?

Meg tippeljetek már egy dobogót csak a buli kedvéért.

Úúú, most nézem, hogy férfi 15+15 km es sífutás mindjárt. Arra is mondhatnátok egy-két jónak tűnő tippet. Nőit követem, de férfiben nem vagyok otthon. Szóval ha van jó tipp, ne tartsátok magatokban.
;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 09, 2014, 09:44:52
Nem vagyok valami profi téli sportokban, ezért majd lesz a következő napokban egy-két olyan kérdés, amire várom a válaszotokat. tudom, hogy nektek majd picikét banális lesz, de nézzétek el nekem:
Szóval az első:
Ma a csajok 7.5 km-es biathlon versenyén hány lövészet van, és álló vagy fekvő vagy mindkettő?

Meg tippeljetek már egy dobogót csak a buli kedvéért.

Ketszer lonek 1x allva 1 x fekve a 7,5 km-ert meg futjak  :D
nekem van egy Berger Soukalova Kuzmina dobogo tippem ami eleg meredek de a tegnapi nap utan nem lepodok majd meg semmin

#56 február 09, 2014, 12:38:16, Powell
férfi skiathlon 2x15km

Hellner - Chernousov 1,55

Én ezt tettem.Egy fekvő és egy álló ebben a sorrendben.Ha hibáznak büntető kör a jutalom.
Biathlont még nem döntöttem mit teszek.Soukalovától én nem várok sokat.Berger egyre jobb formába lendült.Én bízom Makarainenbe,de amilyen kiszámíthatatlan versenyző főleg a lövészetére értem.Futásban idén ő a legjobb szerintem.

Ffi 2*15 km-es versenyt nem is adja élőben az M1. Bassza meg  :noway:

Köszi az infókat és a tippeket  :ok:

Nekem Berger nem elég stabil lövészetben idén..De lehet pont most cáfol rám.
Mekerejnen-Valj Semerenko-Hildebrand dobogót tippelek. De ez kb egy vicc, mert lehetetlenség eltalálni..

#59 február 09, 2014, 14:04:39, Powell
női 3000m gyorskorcsolya

Graf - Rookard 1,6