csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 09, 2013, 21:46:54
eddig egész jó, szerintem ez meglesz, nagyon jól nyom mindkét csapat.

Úgy legyen. Elfelejtettem a naplómba is bemásolni az elemzéseket, most pótoltam, de mindkettő olvasható volt a Guruban.

Valószínűleg álommeccset (vagy hasonlókat) fognak emlegetni a Dortmund-Malaga mérkőzéssel kapcsolatban, pedig csak az történt, hogy a dortmundi patkányok 90 percen keresztül töketlenkedtek, majd a mérkőzés végén szerencséjük volt és továbbjutottak. A végén két perc alatt szereztek két gólt a németek, ám volt ott még 90 perc (ha az első mérkőzést is hozzászámoljuk, akkor 180 perc).

Idézetet írta: csabax Dátum április 09, 2013, 23:09:46
Valószínűleg álommeccset (vagy hasonlókat) fognak emlegetni a Dortmund-Malaga mérkőzéssel kapcsolatban, pedig csak az történt, hogy a dortmundi patkányok 90 percen keresztül töketlenkedtek, majd a mérkőzés végén szerencséjük volt és továbbjutottak. A végén két perc alatt szereztek két gólt a németek, ám volt ott még 90 perc (ha az első mérkőzést is hozzászámoljuk, akkor 180 perc).
de a malaga második gólja is nagy les volt  :noway:


#3859 április 10, 2013, 22:38:40, csabax
Juventus - FC Bayern München Szerez gólt az 1-es csapat? igen 1.25   :noway:
FC Barcelona - Paris Saint-Germain Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.12   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.40

#3860 április 10, 2013, 22:38:19, csabax
Juventus - FC Bayern München

Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.61
Fogadóiroda: bet365
Tét: 10


Bendtner neve a hiányzók között szerepel. Nem tudom, hogy kinek hiányzik, de az biztos, hogy engem nem zavar, ha nem látom a pályán. Sertepertéljen inkább az arisztokrata hölgyek körül, ott nem okozhat problémát a csapattársainak. A focistának vélt dán szoknyapecérrel ellentétben Pepe és Caceres tényleg hiányozni fog az olasz bajnokcsapatból. Mindkét játékos sérült. Vidal szintén nem lesz a Juventusban, büntetőlapok miatt kapott eltiltását tölti. És hogy teljes legyen a kép: Lichtsteiner és Giovinco kisebb sérüléssel bajlódik, s a hírforrások szerint bizonytalan a szerepeltetésük.

Vidal hiányát biztosan megérzi az olasz csapat, hiszen a chilei légiós a Juve egyik legjobb játékosa a 2012-2013-as idényben. Valószínűleg Pogba és Isla próbálja pótolni Vidalt. Kérdés, hogy ez a próbálkozás mennyire lesz hatékony a nagyon motivált német csapat ellen? A németektől Badstuber és Kroos fog hiányozni, de a Bayern szurkolóinak még így sincs okuk panaszra. Javi Martinez eltiltása véget ért, a világbajnok spanyol focista visszatérhet csapatába, sőt akár kezdő is lehet. Ez esetben Luiz Gustavo kispadra szorul, Martinez pedig Schweinsteiger mellett kap feladatot.

Nehéz dolga van a Juventusnak. Gólokat kell szereznie, ám ellenfele nem más, mint a 2010-es évek egyik legkiválóbb focicsapata. Egy gólt szerezni fog a Juve, talán kettőt is (én egy Juve-gólra voksolok), de a továbbjutás nem fog összejönni. Sajnálom a Juventust, hiszen Boniek és Platini óta a Liverpool utáni kedvenc csapatom, de most búcsúztatom. Ez a Bayern túl nagy falat számára. Biztos vagyok abban, hogy a német gárda legalább egy gólt szerez Torinóban, ez pedig a Juve BL-búcsúját fogja jelenteni. Szurkolóként annak örülnék, ha a Juventus továbbjutna és végül BL-győztes lenne, de a realitás azt sugallja, hogy ez a Bayern München még a Real Madrid vagy a Barcelona számára is nagy feladat lesz. Tipp: mindkét csapat szerez gólt, 1-1 (esetleg, talán 2-1, ám ezt a szurkolói énem mondatja velem).


0-2.

#3861 április 10, 2013, 22:37:50, csabax
FC Barcelona - Paris Saint-Germain

Tipp: 2,5 gól fölött
Odds: 1.53
Fogadóiroda: Pinnacle
Tét: 10


Puyol sérült, Mascherano eltiltását tölti, kiadó tehát egy hely a barcelonai hátvédsorban. Három megoldás van: Adriano középső védőt játszik, három hátvéddel szerepel a Barca, esetleg valami más megoldást talál ki Vilanova. Mondjuk Bartra szerepeltetését, vagy mittudomén, kérem kapcsolja ki. Messi játéka sem biztos. Nem tudom, hogy mennyire épült fel a térdsérüléséből, s az előzetes összeállításokat böngészve sem jutok pontos infóhoz. Néhány helyen a kezdőcsapatban szerepeltetik, néhány másik helyen pedig azt írják, hogy csere lesz.

Egyáltalán nem mindegy, hogy Messi játszik-e, avagy sem. Ha nincs a pályán, döcögős a Barca szekere. Bár szerintem a párizsiak elleni mérkőzés olyan találkozó lesz, ahol a katalánok nem teketóriázhatnak. Az első mérkőzés végén Valdes gondoskodott arról, hogy ne legyen előnyük. Most menniük kell előre és - számításaim szerint - legalább két gólt kell szerezniük. Legalább kettőt, de még inkább három gólt. Már csak azért is, mert nagyon valószínű, hogy kapnak gólt. Egyáltalán nem acélos a védelmük, kapusuk sok esetben ellenük játszik, Ibrahimovic (vagy Lavezzi) pedig nem az a játékos, aki nem szokott büntetni.

A Párizsban egyenlítő gólt szerző Matuidi eltiltás miatt fog hiányozni a franciáktól, ez pedig azt jelentheti, hogy a visszavágón is pályán láthatjuk a veterán angolt.  Beckham játszhat Matuidi helyén.

Mit várok a mérkőzéstől? Elsősorban és egyáltalán nem meglepő módon a katalánok labdabirtoklási fölényét. Dominálni fognak a hazaiak és a továbbjutás eldöntéséig úgy fognak játszani, mint az AC Milan elleni mérkőzésen tették. Tipp: két gólnál több lesz a mérkőzésen, 2-1 vagy 3-1.


1-1.

#3862 április 11, 2013, 20:48:18, csabax
Petra Kvitova (CZE) - Mandy Minella (LUX) Petra Kvitova (CZE) 1.09  :great:

Sam Querrey (USA) - Rhyne Williams (USA) Sam Querrey (USA) 1.35 

#3864 április 11, 2013, 22:56:24, csabax
Lazio Rom - Fenerbahce Szerez gólt az 1-es csapat? igen 1.15   :great:
Newcastle United - Benfica A 2-es csapat szerez gólt? igen 1.19   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.37


#3866 április 12, 2013, 10:03:51, csabax


Jó nap ez a mai: Petra Kvitova győzött, Katrine Lunde BL-döntőbe jutott, Blanka Vlasic pedig a sérülés miatti 20 hónap kihagyás után visszatér.  :ok:

#3867 április 12, 2013, 21:55:53, csabax
Rosenborg - Start Rosenborg 1.28   :great:
First Vienna FC - SKN St. Pölten Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.22   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.56

Jó lenne kigyógyulnom ebből a Rosenborgból. Tudom, hogy otthon nagyon könnyedén pazarol el pontokat, mégis a hazai győzelmére fogadok. Úgy kell nekem.

#3868 április 12, 2013, 20:07:06, csabax
SCR Altach - SV Horn Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.20   :great:
TSV Hartberg - FC Blau-Weiss Linz Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.22 - Elhalasztva
   
Össznyereményszorzó 1.46

#3869 április 12, 2013, 20:21:36, csabax
IF Brommapojkarna - IFK Norrkoping Szerez gólt az 1-es csapat? igen 1.35   :great:
Petra Kvitova (CZE) - Petra Martic (CRO) Petra Kvitova (CZE) 1.18   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.59