OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


élő, tippmixpro, jéghoki női

Hollandia - Asuztria
2. harmad Ausztria góljai 2,5 felett @ 5.90
tippmixpro

első harmadot is végig egykapuzták, de 0-0 lett. Nem zárom ki, hogy a 2. harmadban már jönnek a gólok is, nehézkesebb a csere, ráadásul az osztrákok sokat vannak 2 perces pihenőn...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 23, 2023, 11:16:31élő, tippmixpro, jéghoki női

Hollandia - Asuztria
2. harmad Ausztria góljai 2,5 felett @ 5.90
tippmixpro

első harmadot is végig egykapuzták, de 0-0 lett. Nem zárom ki, hogy a 2. harmadban már jönnek a gólok is, nehézkesebb a csere, ráadásul az osztrákok sokat vannak 2 perces pihenőn...

ennek kampó, hollandok esnek-kellnek, hátrafelé kori sem igazán megy, erre egy kontrával megléptek, beverték, vezetnek 1-0-ra :D... Ááá, iszonyat lassú meccs amúgy, fel is adom.

FIBA 2023 Basketball World Cup

bet365 outrights

Tipp: Hollis-Jefferson dobja a legtöbb pontot @ 13.00

10/4-es erősség. Azaz van 10 egységem, legyen az FT, euró, lényegtelen. A 10 egységből 4 megy erre a tippre, 6 marad a tipp védésére. Nyílván benne van, hogy képtelenség majd a tippet védeni, ekkora automatikusan vesztes lesz, de 13.00-mas szorzón nálam van benne fantzia. sietni kell, 10 perc múlva jön a napi első meccs és kiveszik

CPK-Taichung
AFC Cup
12:00, mindjárt kezdik
Tipp: 1. fi 2,5 gól felett @ 5.50 (bet365)

Játszok egy kicsit, ha felhízik a bank, az jó, ha elmegy a pénz, legalább nem kell izgulni a blokkolás miatt.  ;D


azelőzőre lesz gól a 10. percig 3.50 bet365

élő, 15. perc
Sri Lanka - Yemen
Sri Lanka gól lő @ 1.95 bet365

ESti Valencia-Cádíz hátha jól alakul.

Előző 3 meccsük csak a 2. félidőkben rendre 8+ lapot hozott. előző idényben a januári meccsük is Fuertes vezette, aki este is fúj, 11 sárgát villantott. Remélem, a Cádíz megint valahogy mákol egy gólt, ami Paulistáékjat felidegesíti, és akkor jöhet megint egy raklap lap. Fogadásépítős részen Elvetettem pár ezrest, hátha valami szárba szökken.

Még várok kezdőt, és húzom a Cádíz két belső védőjét gólra, a Valenciánál nincs a torony Diakhaby, hátha Faliék fejjel jók lesznek. A Cádíz pedig pont erős pontrúgások után.


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 23, 2023, 11:34:57ESti Valencia-Cádíz hátha jól alakul.

Előző 3 meccsük csak a 2. félidőkben rendre 8+ lapot hozott. előző idényben a januári meccsük is Fuertes vezette, aki este is fúj, 11 sárgát villantott. Remélem, a Cádíz megint valahogy mákol egy gólt, ami Paulistáékjat felidegesíti, és akkor jöhet megint egy raklap lap. Fogadásépítős részen Elvetettem pár ezrest, hátha valami szárba szökken.

Még várok kezdőt, és húzom a Cádíz két belső védőjét gólra, a Valenciánál nincs a torony Diakhaby, hátha Faliék fejjel jók lesznek. A Cádíz pedig pont erős pontrúgások után.



Rosszul alakult. Sajnos a korai piros, majd aztán rögtön a 2. valenciai gól el is döntötte a meccset. Onnantól a találkozó értékelhetetlen volt. A Valencia nem erőltette, a Cádíz is tisztában volt vele, hogy elúszott, nem is égette az energiát feleslegesen. Ilyen van. Jó kérdés, milyen lett volna a meccs, ha nincs a kiállítás, mert a piros lapig sem igazán ütötték-vágták egymást. Majd legközelebb

@lacii-nak köszönet, tényleg 16000 Ft-ot, vagy néha picivel többet is nagyobb hülyeségre is felrakunk, költünk.

Ha nem nyitod a témát, ami azóta a bezárás sorsára jutott, csak 10-10 Kt rakok rá. Szóval köszönet érte! Amíg újra átnéztem az említett VIP oldal tippjeit, behúztam az Al Wasl-t pontra, aztán kitermeltem pár napnyi előfizetés árát.

(2. fi mindjá' kezdődik, bár a hasonló meccseken a 2. félidőt, és inkább a 4. negyedet gyakran csak elszórakozzák)


Inter-Lazio
Félidőben 1-0-nál

Inter over 1 ah @ 1.95 22bet

Az Inter kb egykapuzik, kisebb csoda, hogy csak 1-0, reálisan 3-4 góllal kellene vezetnie. A Lazio asszisztál a játékhoz. Az első félidő alapján ez ajándéknak tűnik

Rayo-Las Palmas

fiben 0-1-nél
Tipp: Vallés lapot kap 14,50 (pro)

szerintem value, ha a rayo nem szerez gólt, csak helyzetekig jut, Vallás időhúzás miatt kaphat lapot. Ha jön a Rayo gól, akkor csoda kell, de akkor is összejöhet mondjuk reklamáció által, rossz kijövetel által, stb. de főleg időhúzásra bazírozok

(illetve büntetőszag is van a levegőben, azt mondjuk a 22beten lehet fogadni)

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 20, 2024, 14:59:40Rayo-Las Palmas

fiben 0-1-nél
Tipp: Vallés lapot kap 14,50 (pro)

szerintem value, ha a rayo nem szerez gólt, csak helyzetekig jut, Vallás időhúzás miatt kaphat lapot. Ha jön a Rayo gól, akkor csoda kell, de akkor is összejöhet mondjuk reklamáció által, rossz kijövetel által, stb. de főleg időhúzásra bazírozok

(illetve büntetőszag is van a levegőben, azt mondjuk a 22beten lehet fogadni)
Román oldalakon 5-6 között mozog a lapja, tippmixpron ilyen magasan árulják?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 20, 2024, 15:12:00Román oldalakon 5-6 között mozog a lapja, tippmixpron ilyen magasan árulják?
a lényeg hogy fizetett, köszönöm a tippet  :beerchug:

Algéria-Burkina Fas(z)ó
ANK
félidőben 0-1-nél

nyereményből már könnyű...

Koffi lapot kap @ 7,25 Pró

A faszóiak kapusa is húzhatná az időt, de erre csak aprót tettem a másikhoz képest, hátha a bab is hús alapon, meg amőgy is kézit nézek felváltval Villarreal-Mallorcával

Real Madrid - Almeria
félidő 0-2-nél

Tipp: Maximiano lap @ 5,75
Tipp2: Almeria góljai 2,5 felett @ 4,35

pro mindkettő, de ki hol tudja tenni